Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odstranjevanje madežev iz oblačil

Odstranjevanje madežev iz oblačil

Prosim, povejte kaj uporabljate za odstranjevanje madežev iz otroških oblačil (sadje, zelenjava, flomastri, kemični svinčniki…)? Vse možne spreje za odstranjevanje sem že poskusila pa noben ni posebno učinkovit.

Živijo

Tudi jaz sem uporabljala vse živo. Za madeže od hrane sem pričela uporabljati kar detergent za ročno pomivanje posode (cet). Gre fino dol. Aja pa z mrzlo vodo navlažim pa namažem cet gor potem pa s krtačko počoham. Če flekec ni šel dol, še namočim za par uric z raznimi odstranjevalci potem pa dam prati.

Zelo dobro pa mi je služilo tudi navadno milo za pranje perila (oker barve). No upam, da sem ti kaj pomagala. Mam že skoraj cel doktorat naret iz tega 🙂

Probala vse živo, od arielovega odstranjevalca, do venisha. Zdaj uporabljam odstranjevalec iz Eurospina. Preden dam prat pošpricam madež in to je to. Kar zadovoljna.

Dexal iz Eurospina – dodaš eno žličko prahu k pralnemu prašku/gelu. Imam triletnika in sem poprej tudi sprobala vse mogoče ter bila razočarana. Dexal pa je super – do sedaj mi ni odstranil le špinače, z ostalim ni bilo problema (sokovi, omake, …).

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- Ponudba oblačil, obutve, opreme in igrač za malčke: http://www.mojalbum.com/marsha.

sredstvo za pomivanj posode ali rumen Meglio italijanski, včasih zadevo namočim v mrzlo vodo,
včasih uporabim celo limonin sok….vedno pa potem operem v stroju na 40 stopinj….nobene druge kemije!

Super odstranjevalec madežev je Prewach od Amwaya. Odlično odstrani madeže od črnila, kemični svinčnik, mastne madeže, umazanija na ovratnikih srajc in manšetah. Posprejaš, pustiš 1 minuto in pereš v pralnem stroju. Čistila ne moreš kupit v prosti prodaji, prodajajo ga zastopniki Amwaya.

New Report

Close