Najdi forum

Eden izmed mlajših bratov mi je par dni priznal, da je gej… Nikoli nisem bil tako izrazit “borec” proti nestrpnosti, so bili istospolni, so in bodo, kaj češ….Sam da se to zgodi meni? U tri p.m.!!
Ker živi bolj ali manj zase v svojem stanovanju, sva se videla enkrat na mesec al pa še to ne, tako da ne vem kaj dosti o njegovem življenju. Glih denarja mu ne manjka. Seveda sem šokiran sedel za mizo, še tista kava ni več dišala. Po eni strani sem vesel da, sva si na jasnem.. po drugi tega najraje ne bi nikdar v življenju slišal… Ker sva dogovorjena, da mater (uboga mama, sej seji bi sfuzlalo) in ostalih bratov in sestre ne bova obveščala, se je v meni kopičla stiska… Hvala, ker ste me brali…

Še njegova cvetka… partnerje izbiraš, brata sestre ne moreš…

ja, lepo se je mal razbremenil :)) in obremenil tebe namesto cele familije….

no ja, nimam brata. jih pa ne maram gejev in lezbijk

navadno se sicer večine dela zelo tolerantne tko k v primeru ciganov – nej bojo, ampak ne pr nas

no men ne pašejo nikjer

tebi je zaupal, ker te ima od vse tvoje žlahte še za najbolj razumnega in tolerantnega. on si svoje spolne usmerjenosti ni izbral, tako kot se ti svoje nisi (res ne vem od kod izvira ta super domišljavost heteroseksualcev, kot da so si sami izbrali kaj bodo). Če bi se tvoji ubogi materi sfuzlalo od take novice, ni kaj prida mati. zate pa je morda čas, da malo premisliš svoja stališča in sebi dokažeš koliko si v resnici človek na mestu. Vsi smo lahko pametni dokler se ne znajdemo sami v taki situaciji. Upam, da boš postal človek, zaradi katerega nobenemu drugemu človeku ne bo treba skrivati svojih resničnih čustev.

aleksandra to pa ni lepo od tebe !
A tisti moški, ki nabijajo svoje ženske v anus, so pa ok??

nima bit kej lepo al pa nelepo. tako je moje mnenje. ne pašejo mi evo.

tako, kot mi tudi ne bi pasalo, da bi mi nekdo tako “častno fukncijo” namenil, da mi pove nekaj in da se moram delat pred celo familijo, da nič ne vem. da me na tak način spravi v nek svoj tabor, če bi pa povedala družini, bi pa spet packa izpadla…..
zelo dvorezno je tole kvazi zaupanje brata – videvala sta se enkrat mesečno, zdaj pa mu je brat postal kar naenkrat veliki zaupnik.
navadna p…… je in je preložil nanj odgovornost in to mi je grdo.
sama sem vedno nosila odgovornost za svoja dejanja in iz naslova nesprejemanja odgovornosti se rodi veliko zla.

verjetno so ženske pristale na analne odnose.
tiste, ki to počnejo zaradi tega, da tipom delajo uslugo, so pa itak bedne. tistim, ki pa paše pa lej, naj pač to počnejo, a ne

Kaj pa vem ka jej prav takole… Dejstva verjetno ne moreš prezreti… Mamo imamo radi, očeta tudi, kaj naj jaz ali on razloživa kako stvari stojijo?? Sta takih nadzorov da jih bo to strašno prizedelo… Čeprav mu malo zamerim, da me je malo “namoču”.. se že vidim, enkrat u februarju, ko bom šel na obisk, mama:-ja kako pa Boris, se kej slišita, vidita… a ma kakšno punco…men nič ne pove… in jaz bom nekaj momljal in iskal smeti po tleh

Nepošteno….

Lepo povej, da je raje sam kot s punco.
Zakaj si tako pretresen, ker veš da je gej in te prosi da tega ne povedat; ali ker misliš da ne bo srečen, ker je gej; ali ker ti nisi srečen, ker je tvoj brat gej?
Kolikor jaz razumem, ti je povedal zato, da vsaj od tebe ne bo imel vprašanj tipa, ali imaš že kako punco in po možnosti kak zagovor s tvoje strani. Kako je šele njemu, če je že tebi tako hudo? Saj imata iste straše.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Joj, sej ne vem kakšne odgovore sem pričakoval od vas…. nimam sam s seboj stvari razščiščene. Men geji glih niso…. ne vem no, me ne motijo da so, in sej bodo tudi bodo v bodoče, jih tudi ne “preklinjam”, sam da se to zgodi meni….

Mam občutek, da bomo tole mogli enkrat doma razčistit.. samo kako, z čim in kdaj… To bo še ena velika štala.
Lej Katejnka, meni ni glih u čast da je tak kot je. Je pa moj mlajši brat, in se ga ne sramujem, kar sem mu tudi dal vedet( da pač je kr je). Pr nas u familiji bo potres totaln, ko bo enkrat pršlo na dan, nas ne poznaš( uf se bo mami sekirala kaj je narobe naredila v vzgoji, oče bo… ni za govort).

In dle časa ko se bo to odlašalo, bolj visoko na križu bom visel tud jaz!

Lej Pretresjen… :):) res vas ne poznam, ampak če mama tako v temelje ne bi razumela tega, je bolje, da ji nihče ne pove. Pač nima punce, pač ji ne bo nikoli predstavil fanta kot fanta…ignorance is bliss…lp

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Tole moram zapisat… sem takega značaja, da mi še v tako hudi krizi zmeraj utrne neka smešnica… In ko sem te ravno prebral, Katenjka,: “Pač nima punce, pač ji ne bo nikoli predstavil fanta kot fanta..” sem si misli, pa bomo dobil pr naš bajt še enga zeta… omg….sestra je že poročena, neznaka bo totalna….

Ej Pretresen…pa ne tak no…kaka huda kriza…tvoj brat ima tega dovolj, da se ne more nikomur doma zaupat, pa ti je povedal no…ko sem to temo vidla pa tvoj nick, sem mislila, da se je zgodila kaka prometna nesreča, samomor…kaj takega…
no sicer če pa mate smisel za humor (a si ga podedoval kaj po mami), pol bo lažje 🙂 🙂 lp

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Heh, sej je to ene sorte samomor u naši familiji… samo da je še mene zraven nevede potegnil… Mah, nč, to bom na en način dal z glave… Delala se bova lepa in fina, kot da se ni nič zgodilo…

Samo ne vem, če bi to ženi razlagal…glih vsega ji pa ni treba vedeti al ne? Al bo tud žena prbila svoj žebljiček na moj križ, ko bo, če bo počlo… V stilu da nimava nobenih skrivnosti med nama… A??

Bi zamerle možu če bi tajil tako situacijo?


Tega zdaj ne bom komentirala.
Čisto možno je, da bo to ugotovila sama, če se boste meli več stikov…
Včasih, ampak res samo včasih znamo bit ženske pametnejše od vas 🙂 🙂

Ja, povej ji…sploh če je bratu ok.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne razumem, čemu takšna panika, če je nekdo gej….


Ne, a ne?
Jaz tudi ne razumem, zakaj bi tebe tiščali moji čevlji, če so pa meni tako lepo prav…pa še zgledajo fajn…visoka peta pa to 🙂 🙂

…ko drugače pišeš take empatične poste…potem pa to…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kako ti naj razložim…. Ni “cool” bit gej, sej pravim, jih ne preganjam, zatiram…. so pač kjer so. Tud od doma smo to prinesli, ironično bi rekel, da je tamal takrat “sedel na ušesih” ko so nam dajali ene napotke kako v življenju, da je istospolnost tako, nekaj čudnega, da je grdo rečena, jalova. Pustimo zdej kaj je blo, kaj bo zdej, bo problem.

Ma kako je mogu glih mene najdt!!

Najbolš da ga jutri pokličem in da zaenkrat zatajiva situacijo…k če ne bo še kakšen pogreb pr naši bajti..kako bedno..

Žena… seveda bo zavohala situacijo slej ko prej(ajoooj, že zdej mu je menda rihtala svoje prjatlce), dizastr je kr že na vidiku… in nobene rešitve.

Prvo moram doma z ženo tole rešit, se pomenit..Sej ma rada mojga brata, sm bo vseeno… šok.

Takle mamo.. Pismu, s čim se moram ubadat….

Pretresen- saj je samo gej- saj ni pedofil, morilec, tat, narkoman. Tak cirkus zaradi nekaj, kar je za moje pojme normalno. Moj predlog je, da mu sedaj stojiš ob strani, ga podpiraš. Ne izgubi svojega lastnega brata – sploh pa ne zaradi take bedarije. Ne vem zakaj je to pri nas tak tabu. Je normalen človek- verjetno si ne znamo niti predstavljati kako je njim hudo, ko se spopadajo s stahom kakšne bodo reakcije družine in prijateljev, obsojanja in podobne bedarije.

Praviš, da se ga ne sramuješ svojega brata? Pa si ves zgrožen in jamraš zakaj se je to tebi zgodilo (se ti je res kaj zgodilo?)?
Ne rečem, da bi bil kot piše Puffle pedofil, tat, narkoman, to je druga pa še to si ne moreš pomagat, če imaš takega brata, samo v tem primeru se ga lahko sramuješ. Tvoj brat pa ni naredil nič nemoralnega, nezakonitega.
Po mojem se je tvoj brat zmotil, ker ti je zaupal. Upam le, da ne bere teh tem na MONu, ker bi se lahko prepoznal in bil on pretresen nad pisanjem svojega brata.

Pretresen, jaz razumem da so tvoji starši nerazgledani, da še vedno mislijo da je treba homiče zdraviti na psihiatriji, ampak zato si pa toliko bolj razgledan ti in sam praviš da razumeš, nimaš nič proti homičem itd…pripravi počasi svoje starše na trenutek resnice, pomagaj bratu pri tem.Doma se začnite pogovarjat o tem, prinesi jim kakšno knjigo za prebrat, kakšne članke itd…udari kakšno resno debato na to temo….enkrat jim bo treba povedat, po moje čim prej.Jaz lahko govorim in pišem, ker nisem homo, ampak če dobro premislim bi vsem svojim slej ko prej povedat, potem pa se naj oni odločijo a se me bodo sramovali ali pa me bodo vzeli takega kot sem in me imeli radi in se me veselili kadar bom prišel domov na obisk.Klinc jih gleda, zakaj bi hodil k njim na obisk, če me ne vzamejo takega kot sem !!!

Se ga ne sramujem, ker je moj mlajši brat, in je čisto OK, razen tega da je gej. Mama in oče mata že čez 70let, in ni varjante da bi razumela. Sva se odločila da molčiva. Ker če samo začnemo, bo mamo verjetno pokopalo. Pa tud “taprav” zet je bolj “slovenc od slovenca”, ta je šele trčen…

Še žena je čist paf…pravi, pa tako prijeten dec, za ožent… Men je pa kr slabo..

Nč, pač bomo imeli eno “skrivnost”…kako žalostno je to….

Drgač pa Ronka, malo sem iskal nasvet, kako se izvleč iz te kaše, da bo “volk sit in koza cela”, nobenmu ne želim takega precepa…

New Report

Close