Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čiščenje zobnega kamna

čiščenje zobnega kamna

možu je zobazdravica očistila zobni kamen na vseh zobeh
in naredilo še eno “peskanje”,, plačal je 80 evurov..

a ni to malo veliko?

Prejšnji teden sem plačala za čiščenje zobnega kamna in nekakšno “poliranje” zob 30,9 €. Velenje.

Čiščenje zobnega kamna s peskanjem, Radovljica, 50€. Se mi zdi da imajo zdravniki kar proste roke pri določanju cen. Ne vem, ali pa se motim, vem samo, da za belo plombo računajo zelo različno, zato je verjetno tako tudi pri drugih storitvah. Mogoče se pa cena razlikuje tudi glede na to, koliko kamna je bilo in koliko časa mora čistiti…

nova
Uredništvo priporoča

možu se očitno ni zdelo dosti, da je plačal….. in zdaj boste tukaj v nedogled ugibali, namesto da bi vprašala tam, kjer so to delali

Mislim, da cena odstranjevanja zobnega kamna vsebuje tudi kazen za to, ker si nismo redno ali pravilno čistili zob.

Zadnjič: plomba + čiščenje kamna (malenkost) = 80 eur

zobni kamen, cene so res zelo različne, vendar meni zobarca preje pove, koliko bom odštela, potem pa ji dovolim ali ne.Mi je pa naredila belo plombo na 4ki, in mi rekla 20 eur z doplačilom.Ko sem ji rekla, da ne, da ne rabim bele, naj bo črna, potem je rekla, da mi jo bo vseeno naredila belo za božička.Verjeli ali ne, RES JE bila brez doplačila

Vsak zobar ima svoje cene, enako kot frizerji. Če greš ven iz LJ, je 5 x ceneje.

meni v dravogradu je rekla da bo stalo ciscenje zobnega kamna 60 eur….za 10 min dela…ne vem kdo se dela norca…a mislite da je predrago?

New Report

Close