Najdi forum

Vprašanje za MOŠKE, ki se spustijo v seks za eno noč, pa niso sposobni zadovoljiti ženske: Zakaj to delate, če čustveno (ali organsko) niste sposobni tega?
LP

Za eno noč lahko zadovoljijo žensko itak zgolj v spolnem smislu, kako boš pa v bežnem srečanju lahko zadvoljeval svoje ali tuje čustvene potrebe (po bližini, razumevanju, sprejetosti, varnosti, naklonjenosti, nežnosti…)? In tudi take ženske so za moje pojme ne ravno najbolj čustveno bogate ali romantične, ki se spuščajo v takšne afere.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Čakajo “te”, da jih nekaj naučiš.

nova
Uredništvo priporoča

Tisti, ki se morajo še učiti, si naj poiščejo učiteljico – tu rabimo že izšolane…..:)

Izšolanih fukačev je koliko hočeš.
Problem pa je v tvoji glavi in ko bo tvoja glava “izšolana”, ti bo lažje, ti bo tudi svet okoli fuka delno jasen.

Hvala za pogled iz drugega zornega kota. Torej je bojazen odveč in so moški še vedno pravi moški….kako bi lahko bilo drugače?:)

Odvisno, kakšna merila imaš za “prave moške”. Če je to moški zgolj za eno noč, potem za moje pojme precej nizka, kar se tiče izbire kvalitetnih moških.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pravi moški ni moški za eno noč in ga je zelo težko najti. Merila so (pre)visoka, ja…..Želja po občasnem seksu z nekom, ki te fizično privlači in si tudi želi tega, pa ostane. No, ko sem poskušala to realizirati, sem bila razočarana…..Zaradi tega sprašujem, zakaj se moški, ki takega seksa niso sposobni, podajajo v to.

Tisti, kateri se v to spušča in zataji, se mu to verjetno pripeti iz čistega psihološkega razloga, ker se je silil v nekaj, kar ni v skladu z njegovim čustvenim svetom – saj za moškega se nekako pričakuje v skladu s to našo konzum miselnostjo, da je vedno sposoben seksati in s komer koli, da odreže čustva. Ujame se v past častihlepnega in neodraslega moškega ega zaradi lakomnih/stremuških nagibov, da bi sam sebi dokazal, kako “možat je”, kakšen “žrebec je”, da lahko samo odpre zadrgo in hop, kot pa da bi si dejansko priznal, da seksa za eno noč ni sposoben izvesti, ker rabi tudi določeno čustveno bližino in povezanost z žensko, da pač tudi nekaj mora čutiti do nje ne zgolj na fizični ravni, ki se zgolj pri živlih odnese 100%. Mogoče si ga postavila pod pritisk z preveč neposrednim pristopom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, se popolnoma strinjam s tabo in mislim, da od takega seksa nobeden nima prav veliko. Res pa je, da je težko kar naprej solirati in še takrat, ko se želiš prepustiti, pade vse v vodo.:(

Daj mi prosim razloži, kakšna je čustvena in kakšna je organska zadovoljitev.

Organsko si predstavljam s spolnim organom, čustveno pa z jezikom.

Je to tako?


He, he, he….

No, pa je še ena spoznala kako smo moški ranljivi in, da nam telo ne služi tako kot govorimo ampak tako kot čutimo.
Tisto kar si ti doživela s tistim za eno noč je dokaz, da moški rabi nekaj več, da “odtelovadi” klikor toliko spodobno, punce se pa lahko pretvarjate, “odležite” svoje, malo vzdihuje, na koncu se še zlažete kako vam je bilo lepo…pa je.
Koliko časa je to ok? Koliko časa ga imate lahko “rade”, na tak način? Koliko časa si lahko tako lažete?
Dokler se vam na “zmeša” in za vse okrivite moške ali pa, da čustveno otopite v kar dvomim, da ste sposobne zdržat na dolgi rok brez posledic.

Majamaja657 za ta “podvig” kot ga ti želiš izvest rabiš “čustveno pohabljnega” deca, ki te bo jemal kot objekt, kot stvar za potešitev svojih potreb in te bo po končanem dejanju “zavrgel” in tudi pred dejanjem ne bo v tebi videl nič več kot “nepotrebni privesek okrog p***e”.

Vsi ostali niso primerni oz so nezaželjeni za tvoj načrt, pa si res želiš to počet na tak način?
Res nisi nič več kot “nepotrebni privesek okrog p***e“? :/

Tvoja zgodba bo nekoliko bolj jasna, če jo zainteresirani pred odgovarjanjem preberejo na temle naslovu:

http://med.over.net/forum5/read.php?163,7374860,7383016#msg-7383016

Pred meseci si delovala, kot da si povsem drugačna ženska. Kot globoka, ki išče nov začetek. Si do danes obupala? Poskušaš sedaj na vrat na nos najti srečo in zadovoljitev v seksu za eno noč in ti to ne uspeva?

Imej potrpljenje, majamaja675. Vedno, ko boš delala nekaj na silo in mimo usode, bo šla sreča mimo tebe. Človek ni avtomat, narejen za seks za eno noč. Ne ti, ne moški. Človek je nekaj več od tega. Če ne verjameš, poskušaj to ugotoviti preko prakse. Škoda te je za take enonočne eksperimente, Maja.


Zato, ker seks za eno noč ni temu namenjen pač pa samo spolni potešitvi dveh (navadno) egoistov? Mogoče zato. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zato, ker seks za eno noč ni temu namenjen pač pa samo spolni potešitvi dveh (navadno) egoistov? Mogoče zato. :)[/quote]

Hja, če pa takemu jebaču vmes “dol pade”, potem ni potešitve, kajne?

Odgovor na vprašanje avtorice pa bi bil: precenitev lastnih sposobnosti. Žal so Don Huani izumrli. In je treba iskat resnega partnerja, ki s čustveno komponentno zafila fizični manko, ali povedano po domače z emociami skompenzira povprečen seks.

Bom poskusila odgovoriti kar vsem. Najprej, vprašanje je bilo, zakaj se moški, ki psihično (to pomeni, da za seks potrebuje čustva, ne samo kemijo in fizično privlačnost) in telesno (to pomeni, da seks preprosto ni izvedljiv oz. ga je takoj konec) loteva stvari, ki jim ni kos……in ta seks celo sam predlaga, si ga želi in komaj čaka…Jaz tega ne razumem. Samo želja očitno ni dovolj.
Zdaj pa seks za eno noč….jaz si ga predstavljam tako, da ga izvedeta moški in ženska, ki se fizično sicer privlačita in sta si naklonjena, skupne prihodnosti in zveze pa ne načrtujeta, ker nimata toliko skupnega, da bi se zveza lahko razvijala in rasla.
Zdaj pa jaz….Prav dobro poznam razliko med seksom in SEKSOM. Do tega drugega mi ne uspe priti, ker po ločitvi preprosto še nisem spoznala moškega, ki bi me privlačil fizično in duhovno in bi se nanj tudi čustveno navezala. Morda ga bom, morda tudi ne….In če se zgodi to drugo, ali sem torej obsojena na večni solo????? Seks ni vse, še zdaleč ne, ampak če ga ni, je pa kar veliko.
Torej, dragi moški, ne želim si ničesar velikega, ampak očitno je še to preveč. A da me je škoda za to? Ne bi rekla. Škoda bo, če bodo leta minila v neprostovoljnem celibatu…..upam, da ne.
Lep pozdrav vsem.


Zato, ker seks za eno noč ni temu namenjen pač pa samo spolni potešitvi dveh (navadno) egoistov? Mogoče zato. :)[/quote]

Hja, če pa takemu jebaču vmes “dol pade”, potem ni potešitve, kajne?

Odgovor na vprašanje avtorice pa bi bil: precenitev lastnih sposobnosti. Žal so Don Huani izumrli. In je treba iskat resnega partnerja, ki s čustveno komponentno zafila fizični manko, ali povedano po domače z emociami skompenzira povprečen seks.[/quote]

BRAVO! Morda bomo razbili mit o ženskah, ki jim ni do seksa in moških, ki dobro seksajo…..

mu je pač enkrat padel dol, vsakemu se to lahko zgodi. Moraš vedeti, da pri svojih 45 pač nisi najstnica, pri kateri bi moški stali v vrsti. Eni se pač prilizujejo in malo pofantazirajo, v resnici pa jim kaj veliko do tebe ni. tvoje vprašanje je tako, kot če bi ženske vprašali, zakaj gredo ženske seksat, potem pa ne doživijo orgazma?
Tudi moški, ki se grejo avanture, imajo v večini primerov radi, da ženska saj nekaj začuti do njih – so pač hinavci.
Tako kot si se ti lotila zadeve ne bo šlo, razen če jim začneš plačevati. To počne mnogo moških in ker bi bila rada taka kot oni, odpri denarnico.
pa še o mitu – v to verjameš ti, realno je pa tako, da se mora ženska potruditi zase in za svoje veselje. Večina tipov nima pojma o ženskih željah.

Hvala za tvoje mnenje. Torej misliš, da najboljše seksajo moški, ki se jih za to plačuje, ostali pa so bolj tako tako?

Vprašanje za MOŠKE, ki se spustijo v seks za eno noč, pa niso sposobni zadovoljiti ženske: Zakaj to delate, če čustveno (ali organsko) niste sposobni tega?
LP[/quoteHe, he, pač nisi naletela na pravega! In kaj smo mi zdaj krivi??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

New Report

Close