Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospa Barca

Gospa Barca

Odlična oseba, delovna oseba, prijazna oseba, ki je vedno pripravljena pomagati!

Da ne slišim/berem več ene slabe besede o njej!!!

Lepo jo pozdravljam!

🙂

Lep vikend tudi tebi!

Res no, te berem tukaj že kar nekaj časa in vedno priskočiš na pomoč. Vedno si pripravljena pomagati, vedno!
Hudo prijazna oseba si in takih je danes malo, premalo!

lp

p.s.: ne prenesem da kdo govori čez tebe!:)

Kdo pa je govoril čez Barco, da ga vsujemo:))))

Saj ni še nikoli noben nič rekel čez Barco, vsaj jaz ne vem za to. Barca je res ena taka krasna punca, zlata vredna, ogromno zna, je inteligentna, vsakomur pomaga s pravimi podatki, zna poiskat podatke, za katere se MONam še sanja ne, res je super. Barca lep vikend ti želim in ostani še naprej naš svetovalec!

Ce bi se vse te vpise dalo vseckat, bi jih kar vse 🙂
Res je, bravo Barca in hvala za vse nasvete in podatke, ki jih dajes nam, ki jih potrebujemo, zelimo.
Lep vikend

A se lahko zdaj neha s tem, da je vsak tretji novo odprti post na temo Barca?

Po mojem jih odpira ista oseba, ki ji je:
a) dolgčas
b) je Barcina prijateljica
c) je Barca sama

:))
Še več postov z mojim imenom bo tik pred zadnjim rokom za oddajo VDČ in pa ko bodo začeli prihajati informativni izračuni za dohodnino 🙂

Razen izjemoma v res kaki delikatni zadevi, kjer ne želim izdati identitete (res kaj zelo osebnega, povezanega npr.z zdravjem), se vedno oglašam s svojim imenom, od poletja naprej registrirana, prej pa kakih 8 let neregistrirana, a vedno z istim imenom.

Ne vem, kdo te poste odpira, me presenečajo, je pa res, da raje berem pozitivne kot pa prepirljive in žaljive teme.

Pa lep dan tudi tebi!

Bi sprejeli ponudbo SDS v zvezi z vodenjem ministrstva za finance? Morda se da še kaj rešiti, kar so Gaspari, Križanič in njim podobni “zaj****”?

Oprosti, ampak tole je pa štos leta :))))

Dovolj dolgo se pojavljaš tule, da veš, kako mislim … in sem še nedolgo nazaj tudi pisala, kaj si mislim o davčnih reformah leta 2007.

oh, ta slovenska foušija. ko je kup drekaških tem odprtih, je pa veselica tu gor in si prva zraven, menda?

Oprosti, ampak tole je pa štos leta :))))

Dovolj dolgo se pojavljaš tule, da veš, kako mislim … in sem še nedolgo nazaj tudi pisala, kaj si mislim o davčnih reformah leta 2007.[/quote]

Ahahahaa, bingo!

Samo eno prošnjo glede Barce: Naj odgovarja na posebnem, ločenem forumu. Forum “starševski čvek” je kompromitiran in res je škoda, da tako dobra oseba mora tam odgovarjati.

New Report

Close