Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vaši najljubši igralci/-ke

vaši najljubši igralci/-ke

Kateri so vaši najljubši igralci,igralke?

Moji:
igralke: Sandra Bullock, Reese Whiterspon,..
igralci: Hugh Grant, Adam Sandler, Ben Stiller, Johnny Depp, William Levy,..

Jazst!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Angelina Jolie, Cillian Murphy, Leonardo Dicaprio, Anthony Hopkins.

nova
Uredništvo priporoča

hhahahaha – kje te lahko najdem?

Ti si igralka ali igralec ali oboje skupaj?

Sean Penn

Sean Penn, Charlize Theron, Al Pacino, Jack Nicholsan, Brad Pitt, Kirsten Dunst, Kate Winslet, Kevin Spacey….in še kdo.

Meryl Streep, Boris Cavazza

Evo ga on pri meni rula poleg Andy Garcia,Mathew Mc Conolly, evo super dečkov.

James Mcavoy. Leonardo di Caprio, Johnny Deep, Forest Whitaker
Meryl Streep, Irene Jacob,

Jeremy Irons

so tiste iz filmov za odrasle. morata pa spola biti uravnotežena, sicer ni zanimivo….

Clint Eastwood, Josh Brolin
Katherine Heigl, Sandra Bullock

Gina wild

Nimam najljubših igralcev…obstajajo pa filmi, v katerih določeni igralci odigrajo svojo vlogo tako, kot je ne bi bil sposoben nihče drug…….in če sta poleg še pravi scenarist in režiser, je to zmagovita kombinacija za užitek pri gledanju…

Nekateri pač gledamo film iz malo drugačnih perspektiv kot večina…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Denzel Washington, Colin Firth, Hugh Grant,

Meg Ryan, Julia Roberts,

Se tokrat strinjam z DRRRRjem – dolocen igralec je dober v dolocenem filmu. In seveda je tega cisto prevec za na forum.
Mi je pa ena igralka prav posebno pri srcu: Tilda Swinton, ze od Orlanda dalje… posebna, samosvoja, nekako etericna, vrhunska v vsaki vlogi, ki jo sprejme.

Owen Wilson.

Živ primer talentiranega igralca je npr. Natalie Portman, ki je že kot zelo mlada pokazala velik potencial…

http://www.youtube.com/watch?v=DcsirofJrlM&feature=related

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Živ primer talentiranega igralca je npr. Natalie Portman, ki je že kot zelo mlada pokazala velik potencial…

http://www.youtube.com/watch?v=DcsirofJrlM&feature=related%5B/quote%5D

Vadba za vlogo…

http://www.youtube.com/watch?v=0Dh7Hfhr_zc&feature=related

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Imas prav, ja… od Léona, preko npr Closer, pa do Black swan – povsod je odlicna. Edino v Vojni zvezd me nekako ni najbolj prepricala, ampak to je seveda samo moje mnenje.

Ethan Hawke
Johnny Deep
Keira Knightley

Igralke- Kate Blanchett, Tilda Swinton, Glen Close, Katherine Hepbourn, Julianne Moore

Igralci – Liam Neeson, Ewan Mcgreggor, Jack Nicholson, Colin Firth, Keanu Reeves

Men je daleč najbolša igralka HELENA BONHAM CARTER.

Se strinjam. Helena bonham carter je nad vsemi. Pri teh letih zgleda bolje kot Vse 15 let mlajše. And.. She’s so hot

New Report

Close