Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek joj ta TURK

joj ta TURK

Komaj čakam volitve za predsednika da se poslovi že enkrat ta Turk.Nikoli več ga nebi volila.

drugorazredni

Jaz ga pa bom! Turk je najboljši precednik do sedaj !!!!

nova
Uredništvo priporoča

Daj mi prosim te razloži zakaj?

Daj mi prosim te razloži zakaj?[/quote]

Pa ti malo razloži zakaj ne?

Daj mi prosim te razloži zakaj?[/quote]

Pa ti malo razloži zakaj ne?[/quote]

Ker se niti najmanj ne trudi biti predsednik vseh slovencev. Kučan je pravi komunist ampak ko je bil predsednik ni nikoli delil naroda kot to počne Turk. Enako ali pa še bolj to velja za Drnovška.

Kučan se je okoli vozil v Golfu, Turk se pa nosi kot da je monarh.

Kar se mene tiče je Türk daleč najslabši predsednik do sedaj.

Mi lahko sedaj ti poveš zakaj je pa najboljši?

Daj mi prosim te razloži zakaj?[/quote]

Pa ti malo razloži zakaj ne?[/quote]

če pa teb ni jasn zakaj ne, pol pa ne vem kaj mora ta drugorazredni turek še nardit :)))

Jaz ga pa bom! Turk je najboljši precednik do sedaj !!!![/quote]
Precednik je že lahko dober – karkoli že to pomeni, predsednik pa ne! Zato, ker ni predsednik vseh Slovencev,

Pa ti malo razloži zakaj ne?[/quote]

Ker se niti najmanj ne trudi biti predsednik vseh slovencev. Kučan je pravi komunist ampak ko je bil predsednik ni nikoli delil naroda kot to počne Turk. Enako ali pa še bolj to velja za Drnovška.

Kučan se je okoli vozil v Golfu, Turk se pa nosi kot da je monarh.

Kar se mene tiče je Türk daleč najslabši predsednik do sedaj.

Kuča, Drnovšek, a ni govor o Turku???
ti pa kot un učenc k je bil vprašen o slonu, pol je pa mencov slo, slo, slon, ima štiri noge, ja pa lahko ima bolhe in pol je vse od bolhe povedal ker se mu o slonu sanjal ni , teb se tud glih ne sanja o Turku !!

Mi lahko sedaj ti poveš zakaj je pa najboljši?[/quote]

Se strinjam.

Se mi je zasral z izjavo da je Barbara rov drugorazredna tema, pa še bi se našlo čuda tega.

najslabši predsednik do zdaj.

Daj mi prosim te razloži zakaj?[/quote]

Pa ti malo razloži zakaj ne?[/quote]
Ker nam laže.
Da Janše ni predlagal, ker je v kazenskem postopku, je le izgovor. To je vedel že prej, pa tega ni povedal..Očitno ni našel drugega izgovora…..
Kot, da Jankovič predstavlja simbol poštenosti….:)))
Da nas ima za tako neumne, je sramota.

Pa ti malo razloži zakaj ne?[/quote]
Ker nam laže.
Da Janše ni predlagal, ker je v kazenskem postopku, je le izgovor. To je vedel že prej, pa tega ni povedal..Očitno ni našel drugega izgovora…..
Kot, da Jankovič predstavlja simbol poštenosti….:)))
Da nas ima za tako neumne, je sramota.[/quote]
ja, tako je


Ker nam laže.
Da Janše ni predlagal, ker je v kazenskem postopku, je le izgovor. To je vedel že prej, pa tega ni povedal..Očitno ni našel drugega izgovora…..
Kot, da Jankovič predstavlja simbol poštenosti….:)))
Da nas ima za tako neumne, je sramota.[/quote]
ja, tako je[/quote]
Tole ne bo držal, mislim, da je takoj po volitvah povedal, da ga iz tega razloga ne misli predlagat, to je kar nekajkrat ponovil .


ja, tako je[/quote]
Tole ne bo držal, mislim, da je takoj po volitvah povedal, da ga iz tega razloga ne misli predlagat, to je kar nekajkrat ponovil .[/quote]
Jaz pa se spomnim, da ni hotel navesti razloga, zakaj noče predlagati Janše.


Tole ne bo držal, mislim, da je takoj po volitvah povedal, da ga iz tega razloga ne misli predlagat, to je kar nekajkrat ponovil .[/quote]
Jaz pa se spomnim, da ni hotel navesti razloga, zakaj noče predlagati Janše.[/quote]

Možno !

Ni našel drugega izgovora? Ga niti iskati ne rabi. Vsi se spomnimo, da je Janša falsificiral dokumente o Turku. To se mi zdi čisto dober razlog, da nekoga ne imenuješ. V kakšni Ameriki bi že v arestu Janša bil zaradi tega.

174. člen – Sramotitev Republike Slovenije

(1) Kdor javno stori dejanje iz členov 169 do 173 tega zakonika proti Republiki Sloveniji ali predsedniku republike v zvezi z opravljanjem njegove funkcije, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.
(2) Enako se kaznuje, kdor javno sramoti zastavo, grb ali himno Republike Slovenije.

Ni našel drugega izgovora? Ga niti iskati ne rabi. Vsi se spomnimo, da je Janša falsificiral dokumente o Turku. To se mi zdi čisto dober razlog, da nekoga ne imenuješ. V kakšni Ameriki bi že v arestu Janša bil zaradi tega.[/quote]
Če bi bil namen govoriti resnico, potem res ne bi rabil iskati izgovorov….Očitno preveč pričakujem od predsednika države.

res ta turk bi se najrajši zjokal, bogi revež, kako ne prenese, da bo janša mandatar…sicer nisem za janšo, še manj za jankoviča ampak turk pa res ni fer…kako očitno deli slovence in forsira tega jankota, pa še voljča je iz naftalina potegnu, mah vse bi naredu, požrl bi se, samo da janša ne zmaga..tolk se mi dober zdi, da jim ni uspelo…čeprav janša je tudi svojega dnarja vreden, je že dal intervju za radio ognjišče…jah treba bo pokrit dolgove mariborske nadškofije…črni si že manejo roke..

Mu privoščim, kar naj bo prezitent še teh par mesecev, bo moral gledati Janšo, svoj poraz. Ni to najhujša kazen za tega ????, saj ne vem, kakšen nadimek naj sploh dam takemu človeku?
Podn od podna?

IN KDO V SLOVENIJI JE PO TVOJE DOBER ZA PREDSEDNIKA.

Sami polpismeni, nerazgledane in neizobraženi slovenceljni, ki ne vidijo dlje od svojega nosu.

Definitivno bom volila Türka, če bo le kadidiral. Barbara rov je pa tudi zame drugorazredna tema. Naj se ukvarjajo z živimi ne z mrtvimi. In jaz s povojnimi poboji nimam nič. Pa tudi meni se zdi neumno, da je Janša mandatar. Smo imeli predčasne volitve – zakaj, če je Janša itak vse nategnil in dosegel svoje. Zapravil miljone za volitve sedaj bo pa šparal…in to na vas revežih, ki že komaj shajate.

New Report

Close