Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako spremeniti življenje?

kako spremeniti življenje?

Vem, da bi lahko bilo slabše, vedno je lahko slabše, ampak tako ne gre več naprej, Spremeniti moram – vse. Celotni stil življenja. To vem. Ne vem pa, kako se lotiti, da bi bila sprememba uspešna in trajna. Da ne bi po kakem tednu navdušenja spet padla v stare tirnice s starimi navadami.

Je vam uspelo spremeniti življenje? Kako ?

Spremeni spol !

S spremebo sebe oz. svojega razmišljanja. Z malimi koraki. Proces traja vsaj ene 5 let, bolj realno je več.

Odvisno kaj misliš s tem … Spremeniti prehrano, aktivnosti, usmerjenost, življenjski stil … Mislim, da boš zelo kmalu obu pala, če si boš zastavila velike korake. Se da, ampak rabiš ogromno podpore. Bi morala malo več napisati, da bi ti lahko svetovala, vsaj jaz …
Jaz svoje življenje spreminjam … že 4,5 leta sem na tej poti, ampak ti povem, da so obdobja, ko padam in padam … Hvala Bogu, da ne padem pregloboko, da se ne bi pobrala in začela ponovno tam, kjer sem ostala!
No, srečno!

Večina ljudi se ne spremeni nikoli, ali pa najmanjše možne spremembe v katere jih prisili življenje.

Korak za korakom…..pa gre. Ne vse na enkrat. Prvo eno stvar, ko ti pride v kri, rata rutina…..drugo…..in tako naprej. Vmes se spotakneš, pobereš….pa spet naprej. Saj bo 🙂

Hm, pa saj eno potegne z drugim…naredi en korak in okoli njega spletaj druge.


Vsega ne moreš spremeniti. Zato si ne dajaj pretežkih nalog, saj boš le prej obupala.

Če hočeš spremeniti življenje,ga spreminjaj z malimi koraki.Vsak padec ,naj bo prilika za nov začetek,ne za poraz.Punca le pogumno.

Si že na prvi stopnici. Pogumno naprej.

New Report

Close