Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V katerem delu Ljubljane je najbolje živeti?

V katerem delu Ljubljane je najbolje živeti?

Torej katera soseska je najboljša za življenje?

Zame je pomembno tole:
-da je veliko zelenja
-da bloki niso preveč skupaj, ampak da so vmes zelenice, drevje, igrišča, torej da ne gledaš sosedu v kuhinjo
-da je blizu LPP, ker hodim z avtobusom v službo
-da je blizi knjižnica
-da je blizu kak rekreativni center, ali OŠ, kjer imajo aerobiko ali kaj takega, da grem lahko peš

Meni je pa važno, da si ga lahko privoščim

od kje pa tebi toliko keša , da lahko izbiraš ?

idealne so fuzine
meni se dopade

Dravlje-Šentvid-Vižmarje-Brod-Trnovo

Najraje imam Bežigrad !

REs je..ustreza napisanemu

Js živim v Šiški in mi je super.

BS3 ima vse nasteto…..

v nobenem 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Savsko naselje, Belokranjska ulica predvsem.

Rozna dolina

stari bloki na Kodeljevem – zelenje, Ljubljanica, park Kodeljevo, Golovec, tržnica Moste, Knjižnica Moste, več avtobusnih številk LPP in še do centra greš lahko peš

Rakova Jelša je ful uredu soseska, zelo blizu centra. Če rada srkneš kak kozarček v stari, se lahko peš domov odmaješ, ker je tako blizu. Pa še noben te ne opazi, ker je tolk grmouja po poti. Ti priporočam!

Fužine – smo toliko narazen,, da si ne gledamo v kuhinjo,
imamo knjižnico, banko, pošto, 3x Mercator, blizu BTC,
bus,
zdravstveni dom, lekarna,
2 OŠ in Dom upokojencev, kjer se odvija aerobika, pilates in še kaj,
blizu lpp,
blizu sprehajalne poti ob Ljubljanici, Pot spomina in tovarištev, Golovec,
kolesarska steza do centra,
idealna razporeditev v stanovanih za obstoječo kvadraturo,
nizki stroški v bloku, zakljenjen zunanji hodnik,

nikoli ne zamenjam za drug konec Ljubljane

Kar si opisala, najdeš v Šiški. Okoli Vodnikove šole. Pa potem v Dravljah. In pa Koseze. Ja, pa tudi na Fužinah je tako.

Ljubljančani ste smešni, delate se norca iz Maribora, kot fajn predel Ljubljane pa ponujate Fužine, ki zgledajo kot najslabši mariborski geto.

V Ljubljani je malo lepih predelov. Deli Bežigrada, Viča, Rožna, Podutik, pa stara Ljubljana. Pa smo počasi končali.

V katerem predelu Ljubljane pa ti živiš?

Avtorici priporočam, da si ena, ki bi morala v Polje. Tam je vse našteto, pa še Štajerska je blizu, da boš njihov vin dam vlekla.

Hahaha, lepo zgleda toti Maribor.

In kje je v stari Ljubljani to, kjer ona išče? Daj ne bodi smešen, no. Veliko zelenja in bloki v centru?

Pa po blokih sprašuje. Kje so v Rožni dolini? Če ne štejemo študentskih.

Katera soseska je za Bežigradom takšna, kot jo ona opisuje? Nobena. Pa mislim, da na Viču tudi ne.

Vsa Ljubljana je lepa in tudi Bs-3 je med njimi. Ne navdušujejo me novejše soseske.

Tudi jaz predlagam Fužine. Sem se odločala med BS3 in njimi in mi ni žal!

Pri mcdonaldsu.

Navdušena nad Šentvidom. Knjižnica je super, Lpp, šole, vrtci gimnazije.Zelenje, gozd v bližini, Športna igrišča. V 4o minutah si iz bloka na Toškem Čelu. V 10 za Savo.Trgovin dovolj, pa še zdravstveni dom. In še parkirišč ne zmanjka. In zrak je boljši kot kjerkoli v LJ., saj iz gorenjske ves čas blago piha in odpiha vse vsaj v Šiško-z meglo vred.

-da je veliko zelenja JE
-da bloki niso preveč skupaj, ampak da so vmes zelenice, drevje, igrišča, torej da ne gledaš sosedu v kuhinjo JAP
-da je blizu LPP, ker hodim z avtobusom v službo 1 MINUTA
-da je blizi knjižnica JAP (jaz jo vidim skozi okno)))
-da je blizu kak rekreativni center, ali OŠ, kjer imajo aerobiko ali kaj takega, da grem lahko peš
ILIRIJA

Ja, v Šiški imamo vse to in še več, bližina vrtca, šole, zd.dom, lekarna, optik, banka, pošta, tuš, spar, merkator, frizer, kozmetičarka, masaža, kafiči, slaščičarna, fotograf, knjigarna, papirnica, tržnica, ……………….

Rada imam Šiško!

New Report

Close