Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljša zima eveeeeer!!!

Najboljša zima eveeeeer!!!

Ni snega, ni premrzlo, občasno posije sonček… kaj več si še želite? Najboljša zima zadnjih desetletij! Upam, da bo takšnih zim še več! 🙂

se strinjam! upam, da snega sploh ne bo in bo čimprej spomlad.

Se strinjam. :))

nova
Uredništvo priporoča

Meni je tudi super!

Tudi jaz uživam v taki zimi. Snega pa naj bo na smučiščih in sankaških hribovjih. 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

SNEG!
čudovita umirjena belina
družinsko delanje snežaka
sprehodi, ko ti škripa pod škornji
narava dobi priložnost za zimsko spanje

to sedaj zame ni zima, to je navadna jesen, podaljšana v pomlad 🙁

vsaj ena dobra posledica gloablnega segrevanja! ;-))) naj živi zima brez snega po nižinah in z obilo sonca ter temperaturami nad 7C! Jupiiiiiiiiii :DDDD

Pogrešam sneg. Zame ni zima, če ni pobeljeno.

Pa pojdi na Krvavec, saj je čisto BLIZU!!!! pustite pri miru nas, ki uživamo v večni pomladi in soncu – vi imate sneg že na 1000 m, kaj še hočete???

Seronje! Najbolje bi bilo, da se vas da v steklenjak in pomalem zaliva s substralom.

Kakšna večna pomlad neki? Vam je kdo povedal, da je za naravne cikluse snežna odeja izjemnega pomena, saj voda počasi pronica v globino in zagotovi dovoljšno vlago za bodoče pridelke?
aja, saj res, vi ste tisti, ki ne veste, da krompir rase na njivah, ker ga itak kupite v šparu….

haha ja maš prav, hodila bom v hribe gledat zimo, pa pojdi ti v kino gledat poletje

hočem, da se mi pobeli dvorišče, hočem uporabiti lopato za kidanje 😉

točno tako 🙂 smučamo, drsamo in uživamo na soncu 🙂 sadja in zelenjave v šparu kolikor hočeš, celo leto 🙂

meni je to najbolj bedna zima odkar pomnim.januar je “mesec snega” in s tem zimskih radosti.prav depresivna sem zaradi vremena in želje po snegu.vsak večer buljim vremensko napoved in čakam,kdaj bo kaj govora o snegu.

Edino kar je fajn je to,da se bo prišparalo pri kurjavi 🙂

Potem mi pa, prosim, razloži, kako to, da spomladi najprej jemo primorski krompir, kako imajo Dalmatinci paradižnik kot buče… če pa nimajo tako zelo (baje) nujnega snega.

Potem mi pa, prosim, razloži, kako to, da spomladi najprej jemo primorski krompir, kako imajo Dalmatinci paradižnik kot buče… če pa nimajo tako zelo (baje) nujnega snega.[/quote]

ja, saj res no, ti pa povej, zakaj iz sahare prihaja najboljša pšenica pa grozdje, da se ti v ustih topi, pa zakaj so afriški otroci tako lepo okrogli!
Seveda je sneg potreben- je padavina ravno tako kot dež, samo da bi se glede na našo zemljepisno lego pričakovalo, da ob zimskih temperaturah pade v obliki snežink. Zelena zima je večinoma zima brez padavin. Na suhi zemlji pa krompir bolj težko rase. Je zdaj kaj bolj jasno?

Mene pa je strah, da bomo imel beli 1. maj. Po moje še bo zima in to kar velika. In naj bo, da ne bo poletje čisto zanič.

Kako pa recimo v Dalmaciji gojijo pridelke, ko nimajo snega? Ali pa v južni Italiji, v Grčiji?

Kako gresta sonce in depresija skupaj?
Ajde, razumem, da je bil november depresiven, ko je bila skoz tema, dež, megla, niti sledu o soncu, ampak zdaj, ko se dan daljša in ko imamo sonce, pa res ni depresivno!

Pa pojdi na Krvavec, saj je čisto BLIZU!!!! pustite pri miru nas, ki uživamo v večni pomladi in soncu – vi imate sneg že na 1000 m, kaj še hočete???[/quote]

Pa sej maste sončno pomlad pa poletje, mi mamo pa sneg samo pozimi kaj pa vi hočete?
Pustite užitek še drugim (egojisti)

New Report

Close