Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

vpis v srednjo šolo

Default avatar

kako pa to?

Tisti, ki ste to dali že skoz, mi poveste prosim točno, kako poteka vpis v srednjo šolo, kaj vse je potrebno pripraviti od dokumentacije, skratka, zanima me vse, na kaj moram biti pozorna, pojma nimam kaj in kako.
Čim več informacij bi potrebovala.

Ok, štipendij ne bo, bo pa otroški dodatek večji, ali kaj????
kako pa naj potem urejujemo in kdaj, da ne bomo kaj zamudili?

Hvala!
Default avatar

dežnikarca

Po informativnem dnevu, ne vem kdaj, so v OŠ dobili pole, prinesli so jih domov, izpolnili, otrok je nesel nazaj v šolo in OŠ je poslala naprej v SŠ. Nam ni bilo treba nič, kasneje je otrok dobil pošto da je sprejet in kako naprej.Bilo je to lansko leto.
Štipendije ne bo, vlogo za Otroški dodatek pa oddaš avgusta in lepo začne veljati sept.
Default avatar

24

a se ne počne več to skupinsko v osnovni šoli? oziroma če ni skupinsko izpolnjevanje obrazev, je običajno vsaj kak sestanek glede tega...nekoč je bilo tako
Default avatar

prnas

Pri nas so vse naredili skupinsko v OŠ.
Default avatar

1raglja

Mene pa zanima tole glede otroškega dodatka, meni se izteče odločba junija, potem dam do avgusta eno, takrat pa na novo še eno potem al kako? Kaj pa, če bo imel otrok kadrovsko štipendijo, tudi oddajaš za otroški dodatek? Če glih katera ve. Za vpis bomo pa mi imeli še roditeljski sestanek februarja in nam bodo tam vse razložili. Baje.