Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Potrebujem nasvet od moških in žensk!

Default avatar

potrebujem nasvet

Torej, punca mi je pred časom rekla, da z mano ne bo imela nič resnega. To zame pač pomeni NE torej poskušam srečo drugje. "Težava" pa je, ker je ta punca tudi potem, ko je to že izrekla predlagala pogovor, pa izpostavila določene moje pomankljivosti/nesramnosti, prav tako se je vedno opravičila, če ni mogla iti na zmenek itd. Če bi pogledal na vse skupaj iz distance, bi rekel, da je celo nekaj še poskušala vendar pri meni pač stavek "ne bom imela nič resnega" pomeni to dobesedno in mi je pravzaprav čisto vseeno kaj potem punca počne jaz z njo nič več ne bom imel. Zdaj pa me zanima ali prehitro obupam? Bi ženske rekle to kdaj tipu s katerim bi želel imeti kaj več? Bi moški pri takšni ženski še kaj poskušali? Jaz sem se nekako že odločil, da ne bom pa me vseeno zanimajo vaši odgovori. Hvala! Ne vemo no ampak jaz bolj težko najdem bolj direkten odgovor za nekoga s katerim nočeš nič imeti!
Default avatar

jon

Bolj vanjo rineš bolj se bo odmikala, bolj jo ignoriraš bolj bo za tabo rinla , človek božji, ženska je , le kdo jih razume .
Default avatar

zala73

Lahko na začetku res ni hotela nič resnega, potem pa si ji mogoče postajal všeč pa je hotela...kaj veš?
Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!
Default avatar

potrebujem nasvet

jon je napisal/a:
Bolj vanjo rineš bolj se bo odmikala, bolj jo ignoriraš bolj bo za tabo rinla , človek božji, ženska je , le kdo jih razume .
Sam to pa res (žal) drži kot pribito! Reči mi, da ti nisem ok in grem iskati srečo drugam ne pa me zajebavati in zapravljati mojega časa! Đizs!
Default avatar

mogoče pa

Te pa hoče sprobat kolk ti je res do nje in če se bos se kej trudu okol nje.
Default avatar

kafetarca

Na začetku je dabata o tem ali bo resno ali ne res brezveze. Se prepustiš toku dogajanja in vidiš kam te pripelje.
Default avatar

res je tak

Se čisto strinjam z jonom. Bolj boš hladen, bolj bodo punce nore, sama sem že taka. Ampak, taki tipi so mi ponavadi dokler jih ne dobim potem mi pa niso več zanimivi.

Pa k vprašanji...ženske večkrat tako rečemo, največkrat zato, da ne bi moškega že v začetku odbile z teženjem po resni vezi. Si pa vsaka želi, da bi se kaj razvilo. Seveda v primeru, da se obnaša kot ta tvoja.
Default avatar

acjom

Odvisno koliko je stara ta punca; če je mlada ,možno, da želi še uživati brez neke "resne" veze. Če je bolj v zrelih letih, ima za seboj kakšne slabe izkušnje, se mogoče boji takoj pokazati, da želi resno vezo.....
No.če pa pogledam iz mojega vidika - če mi moški reče, da noče resne veze, jaz pa jo želim......adijo in gremo dalje.

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar

DRRR

jon je napisal/a:
To bi moral vedet vsak normalen tip...Enako delajo babnice...in ker obstaja ogromno tipov, ki kleče lazijo za babami, se take babe navadijo na tak odnos in ga furajo pri vsakem na novo spoznanem tipu...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

DRRR

potrebujem nasvet je napisal/a:
jon je napisal/a:
Sam to pa res (žal) drži kot pribito! Reči mi, da ti nisem ok in grem iskati srečo drugam ne pa me zajebavati in zapravljati mojega časa! Đizs!
Ne ne ne ne....TI ji moraš že v štartu diskretno dat vedet, da niti ni ful zanimiva...brez direktnega brezveznega gobcanja...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

potrebujem nasvet

mogoče pa je napisal/a:
Te pa hoče sprobat kolk ti je res do nje in če se bos se kej trudu okol nje.
Ja men je ženska zlo ok, samo ko mi je to rekla, je bilo zame KONEC. Se ženske res poslužujete takšnih igric? Najprej "s tabo ne bom imela nič resnega" potem pa "grema se pogovoriti itd."? Ne vem no, men so te igrice mal bedne in se jih ne grem :P
Default avatar

petter

Prav imaš,nič ni narobe s tabo. Če že na začetku ni iskrice ne vztrajaj,ker ljubezni se ne da kupiti.Če punca noče nič resnega,bo s tabo samo tako dolgo,da te bo malo izkoristila.ko se te bo pa naveličala ,bo pa adijo.
Default avatar

veš kaj

napravi ji otroka in izgini to bo najboljša kazen zanjo, ko se norca dela iz mošk
Default avatar

jklč

Torej, punca mi je pred časom rekla, da z mano ne bo imela nič resnega. To zame pač pomeni NE torej poskušam srečo drugje. "Težava" pa je, ker je ta punca tudi potem, ko je to že izrekla predlagala pogovor, pa izpostavila določene moje pomankljivosti/nesramnosti, prav tako se je vedno opravičila, če ni mogla iti na zmenek itd. Če bi pogledal na vse skupaj iz distance, bi rekel, da je celo nekaj še poskušala vendar pri meni pač stavek "ne bom imela nič resnega" pomeni to dobesedno in mi je pravzaprav čisto vseeno kaj potem punca počne jaz z njo nič več ne bom imel. Zdaj pa me zanima ali prehitro obupam? Bi ženske rekle to kdaj tipu s katerim bi želel imeti kaj več? Bi moški pri takšni ženski še kaj poskušali? Jaz sem se nekako že odločil, da ne bom pa me vseeno zanimajo vaši odgovori. Hvala! Ne vemo no ampak jaz bolj težko najdem bolj direkten odgovor za nekoga s katerim nočeš nič imeti!
Ženske smo težko v dalj trajajoči vezi, spolno precej aktivne, ne da bi čutile metuljčke v trebuhu in naklonjenostido te osebe. Ženske se kar zaljubimo, četudi moški ni ravno naš ideal ...Ta stavek, ki ga je izrekla, ne pomeni to, kar je rekla. Lahko pa jo vprašaš, če misli sedaj kaj drugače- ženska ti bo povedala po pravici.Če se jo naučiš poslušati, je že polovico tvoja.
Default avatar

jon

veš kaj je napisal/a:
napravi ji otroka in izgini to bo najboljša kazen zanjo, ko se norca dela iz mošk
Teška bo, kar od prve pa otroka, pravijo takole:
Poznate tisti pogled, ki ga dobijo ženske, ko hočejo seks ???
Jaz tudi ne !!
Default avatar

spoga

Mogoče te je pa samo testirala koliko ti je res do nje. Najbrž ni pričakovala da jo boš zares upošteval. Prav si naredil.
Default avatar

dsimon1

Odvisno zakaj je to rekla. Ker je res to čutila in si bil samo za preganjanje dolgega časa, se ji zdel na primer ne preveč zanimiv. Lahko je druga skrajnost, lahko se te je bala, svojih čustev, zdel si se ji preveč nezanesljiv. Lahko pa tudi ima neprijetno izkušnjo in se bolj vsake potencialno resne veze.
Zakaj je to rekla bi lahko sam vprašal. Če je ne zanimaš-čao, če je ono drugo še vztrajaš. Je pa res, da se včasih obrne čisto kontra, iz nič nastane veliko, iz veliko pa nič. Tega se ženske velikokrat bojimo in ne tvegamo.
Default avatar

potrebujem nasvet

jklč je napisal/a:
Ženske smo težko v dalj trajajoči vezi, spolno precej aktivne, ne da bi čutile metuljčke v trebuhu in naklonjenostido te osebe. Ženske se kar zaljubimo, četudi moški ni ravno naš ideal ...Ta stavek, ki ga je izrekla, ne pomeni to, kar je rekla. Lahko pa jo vprašaš, če misli sedaj kaj drugače- ženska ti bo povedala po pravici.Če se jo naučiš poslušati, je že polovico tvoja.
No, na tem pogovoru sem ji potem direkt rekel, da boma midva prijatelja in se je strinjala vse dokler jo naslednji dan nisem kontaktiral in me je dala čisto na ignore :) Kaj praviš pa na to njeno reakcijo, ker meni ni najbolj jasno zakaj je to naredila? Sicer mi je pa prav, naj se zajebava s kom drugim in ne z mano pa čeprav mi je zelo všeč!
Default avatar

potrebujem nasvet

je pa res, da je imela eno slabo izkušnjo z resno zvezo kar mi je tudi rekla samo vseeno...
Default avatar

ojstrica

če bi meni to moški rekel, bi to pač vzela kot dejstvo.
potem bi to primerjala z mojimi željami.
ker predvidevam, da si še mlad in če si želiš ustvariti družino, ta punca pač ne pride v poštev.
jaz z takim moškim nebi hotela imeti nič, če bi imela željo po družini.
če pa bi bila npr. starejša, ločena ali vdova, bi si pa morda želela ravno takšnega............za potovanja, sex, čvekanje............in brez dolgoročnih obveznosti.