Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj ste jedli danes za večerjo?

kaj ste jedli danes za večerjo?

jaz imam zdaj na krožniku polento in kislo repo.

kaj pa vi?

Mene čaka bučna juha.

Nekaj lahkega bom…kakšno juhico

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Ravno sem pojedla krožnik jote, ki je še bila od kosila. Nikoli se je ne naveličam.

pizzo ki je ostala od kosila

Kislo zelje, pire krompir in hrenovko.

2-3 skodelice *mojega* čajčka , nikoli ne večerjam .

kako to? kako pa se prehranjuješ čez dan? kdaj ješ kosilo in kaj ješ za kosilo?

Ne večerjam posebej; imam kosilo in večerjo kar skupaj 🙂 Edino, kar si zalušta zvečer so pomaranče.

fižol in čebulo

Uf, jaz cel dan po malo jem, sploh zdaj, ko sem na bolniški in se ne gibam veliko, da slučajno ne pridelam kakšnega nezaželenega kg, tako tudi jaz težko določim kaj je bilo za večerjo… :).

: ZA ZAJTRK JEJ KOT KRALJ, ZA KOSILO KOT MEŠČAN, ZA VEČERJO KOT BERAČ.

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

sendvič s pršutom in sirom, olive in kumare,

kako to? kako pa se prehranjuješ čez dan? kdaj ješ kosilo in kaj ješ za kosilo?[/quote]
Zjutraj , toast s putrom, ali kosmiče s mlekom, potem turška kava + cigaret, treba je živeti zdravo.
Kosilo največkrat ob 13h, čisto običajno, meso krompir solata, ali rižota, rizi bizi, testenine s polivko itd, pač običajno kosilo.
Popoldne ob 16h, kakšen sendvič, pecivo in seveda kava, do večera jem sadje, običajno jabolka, pomaranče, mandarine, ananas.
Zvečer ob 19h čaj !

Goveja juha z domačimi rezanci, popečeni kruhki s paradižnikom, mocarelo, mešana solata.

kako to? kako pa se prehranjuješ čez dan? kdaj ješ kosilo in kaj ješ za kosilo?[/quote]
Zjutraj , toast s putrom, ali kosmiče s mlekom, potem turška kava + cigaret, treba je živeti zdravo.
Kosilo največkrat ob 13h, čisto običajno, meso krompir solata, ali rižota, rizi bizi, testenine s polivko itd, pač običajno kosilo.
Popoldne ob 16h, kakšen sendvič, pecivo in seveda kava, do večera jem sadje, običajno jabolka, pomaranče, mandarine, ananas.
Zvečer ob 19h čaj ![/quote]

Od tvojega zajtrka, Jon, imam najraje turško kavo in cigaret:)
Samo zdravje me je:)))


Zjutraj , toast s putrom, ali kosmiče s mlekom, potem turška kava + cigaret, treba je živeti zdravo.
Kosilo največkrat ob 13h, čisto običajno, meso krompir solata, ali rižota, rizi bizi, testenine s polivko itd, pač običajno kosilo.
Popoldne ob 16h, kakšen sendvič, pecivo in seveda kava, do večera jem sadje, običajno jabolka, pomaranče, mandarine, ananas.
Zvečer ob 19h čaj ![/quote]

Od tvojega zajtrka, Jon, imam najraje turško kavo in cigaret:)
Samo zdravje me je:)))[/quote]
Takle mamo ! mal je pa treba grešit :))

Zdaj pijem čaj, prej pa sem pojedla kos panetonna.
Ker jem kosilo okrog 12 in prigriznem nekaj po 16. uri, ko pridem domov, večerje ne pripravljam posebej, izjemoma včasih kaj malega, na hitro – hrenovke, zelenjavna kremna juha ali palačinke, mogoče toast…

Od tvojega zajtrka, Jon, imam najraje turško kavo in cigaret:)
Samo zdravje me je:)))[/quote]
Takle mamo ! mal je pa treba grešit :))[/quote]

Ja, ampak čist mal:)))

Pršut,čebula,kislo zelje in vse to za večerjo?Kako pa se pa potem ljubite v avtu ali na primer na kozolcu,če imate polne želodce?

pojedla sem pol piščanca in pečen krompir zraven, kislo zelje, po tem pa še 200g čips s papriko.ojoj


Ja ker bedak pa v tem mrazu, leze na kozolc kavsat .

Ta zagnani.Pa fresh meet.Taki,ki nabirajo prave,žive rožice.ne take za v čaj

Brokoli v solati, skuto z orehi in čokoladni puding, to ob 21h, ob 24h pa še kaj. Zame je oboje večerja?

Čajčke smo popili,zdaj pa hitro na Franceljnov hrib.To bo še vroče…

New Report

Close