Starševski čvek

iščem čiščenje stanovanja v Ljubljani

Default avatar
Ker naju s partnerko baše čas, razmišljam, da bi angažiral nekoga za čiščenje stanovanja. Ima okoli 60 m2, recimo torej par urc na vsake 14 dni. Ima kdo kakšno priporočilo? Pa prosim ne zdej desetih tel. št. posameznih oseb, ker jih ne morem primerjati... Iščem pa hitro in pridno delo za pošteno plačilo ter nekoga, ki ga ne zanima vsebina vsakega dokumenta na mizi in se ne vtika v kondom na nočni omarici (karikirano).
Default avatar
Kje v Ljubljani in koliko ste pripravljeni plačati na uro?
Default avatar
Jaz vam z veseljem priskočim na pomoč. Sem pred osmimi leti ostala brez službe in se s tem preživljam. Sem iz Lj. Dokumenti in ostale zadeve me pa niti najmanj ne zanimajo, pridem, opravim svoje delo in grem.

[email protected]
Default avatar
za temeljito čiščenje za par uric na 14 dni (razen, če sta res zelo redoljubna, kar pa očitno glede na tako malenkost kot je kondom na nočni omarici nista), oseba ne bo imela časa niti dihat, kaj šele it lulat.

kolikšno plačilo ponujata?

pa upam, da se javi samo ena monovnka z eno telefonsko, da ti ne bo treba primerjat vseh ali celo koga poklicat.
Default avatar
Črnuče. Kot rečeno - pošteno plačilo, nisem pa se še pozanimal, koliko na uro to pomeni dandanes.
Default avatar
V LJ. se cene gibljejo od 6-10€.
Default avatar
Brezposelna, na voljo v dopoldanskem času, z izkušnjami, 8€/h, Slovenka.

Če ste zainteresirani, prosim pustite kontakt, vas kontaktiram takoj.

Lep pozdrav
Default avatar
sdfg je napisal/a:
Teh par uric je "izračunano" glede na čas, ki ga porabiva midva. Sem redoljuben, nisem pa obseden s čistočo in ne pričakujem, da izgine vsak posamezni prahec. Kar se kondoma na nočni omarici tiče, ti očitno ni znan pomen besede "karikirano". Sploh pa, kot sem napisal, iščem pridno delo, in ne nekoga, ki bo polovico časa kofetkal.

Tukaj iščem mnenja in priporočila za zanesljive osebe in ne oglasov, toliko o tem z eno oz. desetimi telefonskimi.

Sicer pa taka tipično MON-ovska, tj. lajajoča in sporočila izven konteksta, v naprej ignoriram.
Default avatar
Sem iz Črnuč, zanima me čiščenje, sem brez zaposlitve, po profesiji grafični oblikovalec, imam pa izkušnje samo, ker čistim doma. Če te zanima pošljem mail.
Default avatar
fatačistačica je napisal/a:
7-12€. Poznam gospoda, ki plačuje 12€, zato.
Default avatar
japajadee je napisal/a:
No, 50 € za par urc ne bom plačal, ker potem raje še sam zamenjam poklic.
Default avatar
Povejte prosim, koliko ste pripravljeni plačati na uro, da se bodo dekleta lažje odločila!
Default avatar
iščemiščem je napisal/a:
Potem pa pač čisti ti. Moj mož se tudi stalno pritožuje: a spet pride. Ja, spet pride. Če ti kaj ni všeč, pa ti čisti.

Mi jo imamo enkrat tedensko in je 30 eur. Za 1 x na 14 dni je 50 eur kar primerno. Ker bo imela kaj delat.
Default avatar
Mi v Domžalah imamo pomoč na 14 dni.
Gospa počisti v nulo, dela od 5-6 ur, na uro ji z veseljem plačamo 9€, ker si toliko tudi zasluži!
In še pripelje se iz Ljubljane, tako da...
To delo je garanje, brez odmora čistiti 5-6 ur ni enostavno.

Najprej se naučite ceniti garaška dela, potem postavljajte ceno!
Default avatar
iščemiščem je napisal/a:
Glej v treh urah spucat 60m[sup]2[/sup] vsakih 14 dni, ni glih kofetkanje, pa nanese to 60€ mesečno. Sama bi preden bi nekomu ponujala delo, točno dorekla kaj vse spada pod to domeno, ali okna tudi, kuhinja tipi top, kopalnica komplet, po tleh samo pomiti ali tudi namazatiali samo površinsko prah in po tleh pomivanje, kako s čistili, šele nato bi se pogovarjala o plačilu. Pa še to, raje bi dala tiste 5€ več na uro in bila zadovoljna kot se cenkala za 2€ in bi mi karkoli zmanjkalo. Pa jaz ne potrebujem te sorte dela.
Default avatar
cenimo delo je napisal/a:
Se podpišem pod tole!
Default avatar
Ja, točno je potrebno opredeliti, kaj naj bi se delalo, potem se lahko postavlja cena.
Prej ne.

V veliko primerih se izkorišča ljudi, zato.
Bodite previdna dekleta pri postavljanju pogojev in ceni!
Default avatar
Ker tudi jaz potrebujem tedensko pomoč za čiščenje, ti svetujem naslednje: pokliči čistilni servis v bližini in povej, kaj bi rad. Tam imajo gospe, ki pridejo na dom počistiti tako pogosto, kot hoče in tako natančno, kot se dogovoriš.

Zakaj profesionalne čistilke? Zato, ker znajo tla obrisati tako, da ni posušenih sledi na keramiki, ker znajo kopalnico umiti profesionalno (tudi jaz je ne znam tako dobro, četudi je moja in se zelo trudim), ker imajo profesionalna čistila in pripomočke, ker je njihovo delo zelo profesionalno - diskretno. Cena: 10 € na uro, mesto, oddaljeno od Ljubljane 1 uro vožnje.

Zakaj ti to povem? Ker boš zadovoljen, ker boš lahko zaupal ključe svojega doma (s tem sem imela osebno težave, komu zaupati), ker boš na koncu ugotovil, da je bolje dati 2€ več pa imeti profesionalno delo, kot pa spustiti v stanovanje brezposelno monovko, ki bo potem po monu pisala, koliko plačaš telefona, elektrike, kje imaš kondome spravljene (karikiram, seveda:))

Jaz sem zadovoljna z gospo iz čistilnega servisa že 7 let... neopazno pride, neopazno gre... niti ne vemo, da obstaja... ko se vrnemo v hišo, je vse popolnoma čisto in sveže.
Default avatar
iščemiščem je napisal/a:
računaj, da imaš eno stranko na dan (pa še to je vprašanje), ker dvanajst ur tudi ne moreš delat (prevozi in ostalo)
računaj, da imaš tudi določene stroške
50 eur na dan/ 22 delovnih dni / 200 evrov stroškov prevoza, pa si na 900 EUR meesčno. na črno... brez plačanih prispevkov, brez dopusta, brez bolniških brez.....

si ziher, da bi rad menjal poklic?