Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija deviacija nosnega pretina in glavoboli

deviacija nosnega pretina in glavoboli

Pozdravljeni. Stara sem 20 let in me zanima, če je lahko deviacija nosnega pretina povezana z močnimi glavoboli. Nosni pretin imam zelo zvit, kar se tudi vidi po zunanjem izgledu nosa(nos je ukrivljen v levo stran). Nosni pretin sem imela zmeraj ukrivljen, vendar se je v zadnjih 4 letih poslabšalo in še bolj ukrivilo(pred 3 leti sem bila na pregledu nosa,kjer so mi svetovali operacijo nosnega pretina, vendar mi je osebna zdravnica to odsvetovala, saj naj bi se nos razvijal do 19.leta), toliko dolgo imam tudi prisotne glavobole, ki so zelo močni (zato sklepam, da bi lahko to dvoje bilo povezano). Bila sem že pri nevrologu(anamneza,slikanje glave-CT,razne analgetične terapije-ki redkokdaj pomagajo), nevrolog ni potrdil migrene.
Nos me tudi večkrat boli, včasih tako zelo, da se ga še dotaknem komaj. Ali mislite, da bi me po korekciji nosnega pretina glava manj bolela ali pa vsaj manj pogosto(sedaj me boli 1-2x na teden)? Zelo bi Vam bila hvaležna, če bi podali svoje mnenje.
Lep pozdrav, Anja.

New Report

Close