Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek GENERALI – vinj…..55

GENERALI – vinj…..55

pozdravljeni Slovenci, kjer sem se vrnil iz delovne turneje Nemčije in Slovaške…………….. zanimiva izkušnja.

nisem služil na račun omenjene zavarovalnice………………… ljubo doma kdor ga ima

Zakaj bi bila to zanimiva izkušnja? Pač ti dajo pri sklenitvi zavarovanja 40€ popusta. Ker pa vedo da se bo to ljudem zdelo malo, so reklamo preoblikovali v takšno, da ti “nudijo vinjeto za 55€”. Razumeš point? Še vedno gre le za 40€ popusta, samo da sedaj taki kot ti skačejo v luft, sicer pa nebi 🙂

zanimiva izkušnja.

delo v tujini kot je AUDI in VW……..

O čem pravzaprav teče razprava?

tale že spet teži z generalijem….

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7420339,7420339#msg-7420339
smo ti že zadnjič napisali, da NEHAJ!

hočem povedati, da nimam nič z omenjeno zavarovalnico, kjer si kruh služim v tujini………………… a sem dovolj jasno napisal.

ah seveda… nič nimaš z njimi
pol pa nehaj težit.

Vinjeta gor al dol, sem zdaj zbirala ponudbe za avt. zavarovanje, pa je bila prav Generalijeva ponudba oz. izračun NAJDRAŽJI!
Tako da – hvala lepa in adijo!

Tudi mene je prišlo 60 € držaje kot Triglav
Vinjeta bi bila otem še dražjaaa kot na Petrolu

Finta v levo

Jaz vinjeto kupim v Merkatorju, ker dobim zanjo pike.

No, moja mama bo vzela na pike. Jaz v Mećkator ne hodim, mi je predrag.

Odvisno, katerega agenta si izbereš. Jaz recimo izbiram med dvema, pa ima en najcenejše Generali, drugi pa neko drugo zavarovalnico (ki pa je še vedno dražja od Generalija pri “mojem”)… Tako da se splača preverit še pri kakšnem agentu … imajo različne “deale”.

Najugodnejša ponudba pri G. agentki je bila 180 eur dražja kot Triglavova na šalterju registracij…

Pa en lep dan želim, Joan

New Report

Close