Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam zoprnih snaham

Vam zoprnih snaham

Pejte no že stran od tašč, če je z njimi tako hudo.
Pazile naj bi na vaše otroke, odstopile bi vam pol svoje hiše ali pa kar celo, seveda
ve blagovolite živet tam samo, če bo tašča tiho in bo vse plačevala, rit naj bi vam in vašemu dragemu odnašale na vseh koncih….. mislim, da ste skoraj vse po vrsti
razvajene smrklje, ki nimajo do starejših nobenega spoštovanja in ne znajo čist nič potrpet.
Je pač med vami generacijska razlika, tako kot je/bo razlika med vami in vašimi snahami, če jih boste imele in PAMETNA snaha zna vse speljat tako, da je volk sit pa koza cela.

taščetina

snahe smo ponosne, so nas naše mame vzgojile ! Snahe ne rabimo nič od tašč, imamo tudi me starše, ki so nas vzgojili, da mislimo in imamo ponos

pa lep pozdrav

Mene najbolj moti taščina radovednost. Ne živimo skupaj, a ona želi vedeti za vsak naš premik:)))
Tudi s tem me obremenjuje, ker kar naprej klicari (sina večkrat na dan) in to že 25 let!!!
In še po toliko letih mi po telefonu govori kako naj kaj skuham, očitno ji še sedaj ni kapnilo, da kuham veliko bolje od nje in da sem v času “pred njo” imela zelo dobro vzgojo!!!

Povrh vsega je še zelo zlobna! Pravi šuft!

Od kje za vraga toliko zoprnih tašč, vaše mame so pa zlate, ne vem zakaj ste poročile moške,ki so jih tako zoprne babe vzgojile

Pa kaj je to postala prav kuga…….da večina govori o taščah. pa kaj smo šli ća z možgani.

Ne nihče ne rabi nič od tašč, AMPAK, ko zagusti pa bi spale z njo v postelji.

Obstajajo tudi TAŠČE, ki se petljajo tam kjer jim ni mesto. Češ . dam prebivališče in bo po moje.

Stran, na svoje edeino kar lahko rečem. Vsi zadovoljni….

p.s. NEHAJTE ŽE ENKRAT O TEH TAŠČAH…PLEASE??!!!!!!!!!

” vsa resnica “

kako zmoreš to prenašat ?

Kje ti živiš.

Pazile naj bi naše otroke…..kdo komu dela usluge.
Odstopile ste polovico hiše….kdo bo delal za hišo, ti in tvoj mož hahaha, povej raje kaj vse sta morala tvoj sin in snaha vse popraviti in obnoviti pri tvoji hiši da tudi ti lahko živiš.
Kdo pri vas plačuje, to bi se morali že zmeniti 🙂
Da jima odnašate rit, tako ste sama hotela, sigurna sta ti rekla da nehaj in še kar siliš in tu se hvališ kaj si jima naredila, nič jima nisi naredila kot samo žalost ker ne vidiš da imata svoje življenje in te ne potrebujeta.
Razvajena smrklje……tukaj si pokazala koliko si ti spoštljiva do drugih, hvala ti za to priznanje.
Mogoče si pozabila da njihov klepet s tabo tebi lepša dan, če ju ne bi bilo bi bila sama samcata.
Da nimamo nobenega spoštovanja do starejših aha, samo do starejših pa četudi te ponižuje in kritizira je potrebno spoštovati, samo da si nad 60 let, ok.
In snahe morajo biti pametne ok, tašče so lahko neumne in počnejo kar želijo, snahe pa morajo biti pametne in vse požreti, da bo volk cel in koza sita,

tako je !! Snaha pa naj požre, prav si ji zabrusila .. kaj so snahe po logiki enih debilov, koš za smeti !?

Če bi spoznala taščo preden sem spoznala moža, verjemite, se zanj ne bi odločila, a ko sem jo spoznala, je bila najina ljubezen že premočna!
Ta ljubezen še vedno traja, po 25 letih, vendar kura še sedaj ne miruje:)

Marsikater odnos do tasc je le rezultat nevzgoje in nespostovanja. So izjeme in res so nekatere tasce zmaji, ampak 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov, ko snaha ne prenasa tasce,je pa le vzrok v nespostovanju, ljubosumju, in v tem da si lastijo moze. Boze ne daj da tasca vprasa sina kako je, je ze mamin sinko, po mnenju snah, bi morale tasce izginiti iz sinovega zivljenja, vse ostalo vidijo kot napad. sina in hci vzgajam, da je treba starejse spostovati,to pa danasnjim snaham manjka….tisto kar jih moti pri njenih starsih oz jim ne upa oporekati , znasajo nad tascami…obnasajo se kot boginje….ampak pozabljajo, da bodo enkrat na istem in ce drzi rek vse se vraca, vse se placa, bo generacija nasih otrok imela sele tezave na relaciji snaha-tasca….

moja tasca ima tudi svoje napake…pa mi na misel ne pride da bi bila do nje nespostljiva. In imamo zelo dober odnos, ceprav ni narejena 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} po mojih merilih… Sicer pa saj poznate tisto, naj vrze kamen tisti,…….

ena snaha

če bi ti pa ponujala moževega brata, katerega ima raje od tvojega moža ( njenega sina ) !??!

groza

Zelo hitro sem spokala izpod strehe tašče, na svoje, ker sem si to takrat lahko privoščila. Hvala bogu, čeprav je to pomenilo, da sem postala ločenka, moji otroci pa ptički brez očeta. Slednji se je revež odločal med taščetino in nami, pa mu je bila ona ljubša. Še danes se greje pri svoji preljubi mamici, ki ne izgubi nobene priložnosti, da ne bi po toliko letih še vedno svinjala o meni. Otroci so že polnoletni, imajo svojo pamet in hvala bogu vidijijo kako in kaj. V loku se izogibajo fotru in babici. Toliko.

Tašče so čudovite ženske, ker snahe nočejo živeti z mamicami ampak gredo raje k tašči. Tam ji sicer kaj ni po volji vendar odseliti se noče. Pri slabi tašči snahe ni, ker se odseli.
Vse, ki živite pri taščah živite pri najboljših ljudeh sicer bi šle drugam. Svet je velik.

Jaz ne živim z njo niti pri njej. Mojih otrok ne pazi. Ubistvu niti nočem,da jih vidi. Nič mi ne plačuje. Starejših ne spoštujem samo zato,ker so starejši in jih niti v prihodnje ne bom. Spoštujem vsakega ki ga spoznam dokler ne vidim kakšen je. Torej če je do mene ok,spoštovanje ostane in se spremeni v ljubezen,naklonjenost. Če si pa spoštovanja ne zasluži,ga izgubi..pa tudi če je tisočkrat starejši/a od mene. In tudi,če so to starši mojega moža ali mene. Če bi taščo poznala preden sem moža spoznala oz. preden sem se z njm “zapletla”,se z njim sploh “zapletla”ne bi. Jaz ne bom požirala njenih žaljivk in jaz se njej ne bom prilagajala. Je imela možnost in jo je izgubila. Sem pa sama kriva,ker sem se ji v želji,da bi me sprejela,pustila. Ampak kar je,je.
Mojim staršem pa povem,kadar grejo čez mejo in če me ne upoštevajo pri mojih otrocih jih ne vidijo. Pa mi jih tudi oni ne čuvajo in ne živim z njimi niti pri njih.

Tiste,ki vam grejo te teme o taščah na živce,jih enostavno ne odpirajte! Sej piše v naslovu ali v nicku,da se gre o tašči .

Toliko, če ti 18 let nekdo pere možgane. Ne razumem, kake ženske ste, da ste izbrale take loleke za svoje otroke.. groza, a gre ženskam že tako slabo, da je vsak ki ima k.. dober za oploditev

Bi rekla, da ste vse razvajene dekline, brez spoštovanja do starejših. Mame vam svoje povedo in vas ven spucajo, potem pa se preselite k tašči, tam pa vas vse moti in nihče vam ne bi smel nič reči.
Ne vem, kako je meni uspelo, ampak s taščo sem se dobro razumela. Ko sem se preselila k njej, sem ji kuhala, likala….nič mi ni bilo težko. Prišla sem iz revne družine k bogatim (tašča je bila zdravnica), pri njih doma so imeli vsi visoko izobrazbo in nihče me ni silil, da bi morala tudi jaz študirati. Celo rekla mi je, da naj se ne obremenjujem s takimi.

Ko sva se poročila naju je razumela, da želiva skromno poroko.
Ko sem šla rodit, me je stisnila k sebi, mi na uho zašepetala, da bo molila zame…vedno je našla lepo besedo in nikoli se nisva skregali.
Še danes vsak dan pomislim na njo in mi je zelo hudo, da je umrla. Tudi moj mož se z mojo mamo zelo dobro razume.

Mislim, da kar daš, to dobiš vrnjeno nazaj.

To je tvoja zgodba, tista ki pa je kaj povedala čez taščo je njena zgodba, ki jo tudi spoštujem. Imela si srečo, jaz in še mnogo drugih tega nismo imeli.

Jaz ne bom pisala preveč o moji tašči, lahko pa samo za nameček oz. 0,0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povem da vsakič ko pride k nam, nam vedno popravi predpražnik pred vrati, ker ga mi nismo dobro postavili in ga mora ona nastavit tako kot ona misli da je prav, pa je samo predpražnik. Ostalih stvari pa ne želim govorit.

[/quote]

To je tvoja zgodba, tista ki pa je kaj povedala čez taščo je njena zgodba, ki jo tudi spoštujem. Imela si srečo, jaz in še mnogo drugih tega nismo imeli.

Jaz ne bom pisala preveč o moji tašči, lahko pa samo za nameček oz. 0,0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povem da vsakič ko pride k nam, nam vedno popravi predpražnik pred vrati, ker ga mi nismo dobro postavili in ga mora ona nastavit tako kot ona misli da je prav, pa je samo predpražnik. Ostalih stvari pa ne želim govorit.[/quote]

ja pa ne moreš iti preko tega. take stvari jaz sploh več ne vidim,. to so malenkosti, brez veze se z njimi obremenjevati. zgleda, da nimate večjih težav, da so že takele brezvezne tako hude.

To je tvoja zgodba, tista ki pa je kaj povedala čez taščo je njena zgodba, ki jo tudi spoštujem. Imela si srečo, jaz in še mnogo drugih tega nismo imeli.

Jaz ne bom pisala preveč o moji tašči, lahko pa samo za nameček oz. 0,0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povem da vsakič ko pride k nam, nam vedno popravi predpražnik pred vrati, ker ga mi nismo dobro postavili in ga mora ona nastavit tako kot ona misli da je prav, pa je samo predpražnik. Ostalih stvari pa ne želim govorit.[/quote]

ja pa ne moreš iti preko tega. take stvari jaz sploh več ne vidim,. to so malenkosti, brez veze se z njimi obremenjevati. zgleda, da nimate večjih težav, da so že takele brezvezne tako hude.[/quote][/quote]

Hudih ne bom pisala, to je samo 0,0001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} govorila sem pa o tem kako se ona vtikuje v brezvezno stvar, jaz se s tem prav nič ne obremenjujem, imam veliko večje težave, sem samo hotela napisati v kaj se ona vtikuje. Moti jo celo naš predpražnik, ki je nepomemben.

Toliko, če ti 18 let nekdo pere možgane. Ne razumem, kake ženske ste, da ste izbrale take loleke za svoje otroke.. groza, a gre ženskam že tako slabo, da je vsak ki ima k.. dober za oploditev[/quote]
Kaj toliko? Sej sem šla po 6 letih ne 18, takoj ko sem si lahko privoščila kredit za lasten flet. In otrokom ne prepovedujem stikov, ker nočem biti taka kotmoja tašča, sej sami vidijo kako in kaj.

Jaz vam za 1 teden zastonj pripeljem svojo pijano taščo, po pošti pa še zmešanega tasta.!!!!!!!

New Report

Close