Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jankovič bo dal slovenske izdelke v bolnice

jankovič bo dal slovenske izdelke v bolnice

bravo Jankovič je že začel..

pravilno, zadnjič sem bila v bolnici pa sem dobila italijanski jogurt, pa nemški sir,
končno bo zdaj tako kot mora biti.

PODPIRAJMO SLOVENSKO GOSPODARSTVO

Ne vem v kateri bolnici si bla, ampak jst sem bla v UKCju in je vse slovensko. Aja, to je blo preden so ble volitve.

Janković ne bo nič dal, ker ne bo predsednik vlade!

[img]http://shrani.si/f/22/M9/1luXrEt0/hehehe.gif[/img]

sramota

v Sloveniji le slovenske izdelke (Slovence), bi nas bilo le še milijon.

Prosto po Kajuhu.

Tako, da so Jankovićeve izjave čista demagogija. In vi mu nasedate?

kar je jankovič rekel je tudi naredil..

janša pa ostali pa samo sirjejo

Jaz sem bila 2 meseca v UKC in sem dobivala same slovenske izdelke. Pred enim letom.

To ni res o siru in jogurtih ! Bolnišnice imajo dobavitelje,ki so izbrani na javnih razpisih-torej ne nakupujejo v Hofru,Lidlu…..

Tale izjava je debela laž stoletja.

A si s cigančki gor rasla, da se tako lažeš?:-)

Janković prodaja meglo!

Lani sem bila marca in aprila v UKC, skupaj mesec dni – sami slovenski izdelki. Lično zapakirani. Od kruha naprej, vse! Tudi čaj je slovenski, sem videla v čajni kuhinji, ko sem si po vodo hodila. Aja, tudi voda je slo – na oddelku je bila Dana.

Ma kako padete na vsako provokacijo in laž, ki jo trosijo agitatorke za Jankovića tu po MONu.

Točno tako. Merkator je tudi prodajal slovenske izdelke dokler je bil tam Jankovič. Sedaj pa če najdeš kaj bolgarskega si že zmagal. Večinoma je samo še južna afrika ipd.

Sicer pa v razmislek….Ljubljana ni center sveta. V naši lokalni bolnici sicer jogurtov sploh nimajo, je pa ostala hrana vse razen slovenska ne.

Ma kako padete na vsako provokacijo in laž, ki jo trosijo agitatorke za Jankovića tu po MONu.[/quote]

ne hodijo vsi po bolnicah, da bi videli kaj se je in kaj ne. zato je povedati resnico čisto na mestu. vsak pa se odloči sam kaj bo verjel. če nihče ne bi dal komentarja bi mnogi res še verjeli, da je janković mislil resno, tako pa …

Ma kako padete na vsako provokacijo in laž, ki jo trosijo agitatorke za Jankovića tu po MONu.[/quote]

ne hodijo vsi po bolnicah, da bi videli kaj se je in kaj ne. zato je povedati resnico čisto na mestu. vsak pa se odloči sam kaj bo verjel. če nihče ne bi dal komentarja bi mnogi res še verjeli, da je janković mislil resno, tako pa …[/quote]

Že zdrava pamet in splošna razgledanost sta dovolj. Aja sem pozabil, da gre za MONovke, kjer ni ne pameti ne razgledanosti.

In ti to bereš? Pol tudi ti nisi nek možganski presežek…

New Report

Close