Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

nadomestni avto

Default avatar

ys

Imela sem manjši karambol, popravilo avta gre iz police drugega udeleženca.
Bom pa par dni brez avta. Kaska nimam, me pa zanima ali se da na kakšen način dobiti nadomestni avto za te dni?
Default avatar

naprimer

seveda, možnosti je več : greš na rentacar, vprašašservis, če ti ga lahko ponudijo,....
Default avatar

kjhg

Cenilcu zavarovalnice, ki bo plačala škodo moraš zatežit, da rabiš nadomestni avto za čas popravila. Potem daš popravljat nekam, kjer ti lahko ponudijo nadomestni avto.
Default avatar

ys

naprimer je napisal/a:
seveda, možnosti je več : greš na rentacar, vprašašservis, če ti ga lahko ponudijo,....
kako humorno
Default avatar

Lenči

Nadomestno vozilo v tem primeru ne pripada na stroške zavarovalnice.
Default avatar

ys

kjhg je napisal/a:
Cenilcu zavarovalnice, ki bo plačala škodo moraš zatežit, da rabiš nadomestni avto za čas popravila. Potem daš popravljat nekam, kjer ti lahko ponudijo nadomestni avto.
Hvala
Default avatar

naprimer

ys je napisal/a:
naprimer je napisal/a:
kako humorno
S takim pristopom boš daleč prišla....
Default avatar

fda

Če polica ne krije nadomestnega vozila, ga je treba plačat. Je pa odvisno od servisa, eni so precej fleksi in dajo kako staro kripo tudi zastonj, nekateri računajo nekaj malega (10 eur na dan).
Default avatar

ys

fda je napisal/a:
Če polica ne krije nadomestnega vozila, ga je treba plačat. Je pa odvisno od servisa, eni so precej fleksi in dajo kako staro kripo tudi zastonj, nekateri računajo nekaj malega (10 eur na dan).
kako humorna
Default avatar

ys

ys je napisal/a:
fda je napisal/a:
kako humorna

No tole nisem bila jaz, očitno je nekomu v veliko veselje pisat pod drugimi imeni...

Torej hvala za odgovore.
Default avatar

fda

ys je napisal/a:
fda je napisal/a:
kako humorna
Kaj humorno? Zastonj sem se jaz vozil dobesedno s starimi kripami (Hyundai Lantra vsaj 15 let stara, zgonjena do amena). Za 10 EUR na dan pa lahko npr. najameš nadomestni avto pri Integral Jesenice, če imajo tvojega v delu. Kaj naj bi bilo humorno?
Default avatar

ys

fda je napisal/a:
ys je napisal/a:
fda je napisal/a:
kako humorna
Kaj humorno? Zastonj sem se jaz vozil dobesedno s starimi kripami (Hyundai Lantra vsaj 15 let stara, zgonjena do amena). Za 10 EUR na dan pa lahko npr. najameš nadomestni avto pri Integral Jesenice, če imajo tvojega v delu. Kaj naj bi bilo humorno?
Hvala za odgovore sem rekla.
Default avatar

yrsa

No zdaj sem se prijavila, da nekomu pokvarim veselje.

Torej kjgh, fda in ostalim hvala za odgovore.

temu "alter" ys pa : kako humorno
Default avatar

ys

yrsa je napisal/a:
No zdaj sem se prijavila, da nekomu pokvarim veselje.

Torej kjgh, fda in ostalim hvala za odgovore.

temu "alter" ys pa : kako humorno
Da se ti da?!? Pretiravaš s temi fintami.

Še enkrat hvala vsem za odgovore.
Default avatar

kr ena teta...

Pri nadomestnih moraš paziti, ker ene so pa res take kripe...da ti lahko še med vožnjo crknejo!
Tako da včasih če si "redna" stranka ti lahko tudi pri avtohiši, kjer si kupila avto kako pomagajo z nadomestnim če pri njih servisirajo, ali te pa naročijo takrat na servis ko imajo vse nadomestne dele na kupu in je vse bistveno hitreje...

LP