Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sta zaslužila

sta zaslužila

Mene pa zanima kaj je narobe če ZASLUŽIŠ 40 mio?
Zakaj se izpostavlja to da sta zaslužila?
Zakaj nihče ne pove koliko sta od tega plačala davka in če ga nista nič, da sta UTAJILA kakih 10 mio davka? Ni greh zaslužiti denar, greh je utajiti davek.
A je kdo od novinarjev vprašal na DURS kaj so ukrenili v zvezi z njima, če sta slučajno slovenska rezidenta? Verjamem da nič, imajo pa srečo da bodo lahko rekli da je to davčna tajnost.
Ampak zakaj ju ne preganja avstrijska davčna uprava, če sta res taka lopova?
In seveda je problem če sta prodajala prepovedane substance. Sta jih res? So res prepovedane ? Kaj če je vse namještalka farmacevtskih lobijev?
Mah bedni novinarčki tu v Sloveniji, če je glavni greh denar zaslužiti.

Meni osebno sta to zelo zelo sposobna človeka….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

nekaj od zasluženega je bilo gotovo legalno, ker onadva delujeta že od leta 2000, če sem prav razumela, zakoni o prepovedi v A in SLO pa so veljavni šele od l.2008 in povedanega je bilo veliko o tem, da sta bila vedno korak pred zakonom, kar verjetno pomeni tudi to, da sta po l.2008 prodajala nove, neprepovedane substance… torej je tvoje vprašanje na mestu.

kolikor pa sem tole jaz razumela gre za problem prevare kupcev, ker jim nista dostavila tistega, kar so oni v bistvu naročili, torej tu gre za poslovno goljufijo

je pa kar zanimiva relacija med njima in slovenskimi “poslovneži” v sektorju nepremičnin …

Drži, razen če ne pomisliš na tiste (nevedne) najstnike, ki so te steroide uživali:(((

Zmeraj se je vedelo, da njuni posli niso čisto clean.

Zate je verjetno tudi Gadafi zelo sposoben človek…

Drži, razen če ne pomisliš na tiste (nevedne) najstnike, ki so te steroide uživali:((([/quote]

dej no bmw 540 pa sej ni vse samo mani, keš, pare, lova,….
daj še enkrat premisli s čim sta se ukvarjala. Sama v isto skupino uvrstim tudi dilerje drog, tobačne tovarne in seveda na prvem mestu IGRALNICE…verjetno sem še kaj pozabila.

Drži, razen če ne pomisliš na tiste (nevedne) najstnike, ki so te steroide uživali:((([/quote]

To je problem posameznika, če ne bi dobili preko njih bi pa preko koga drugega….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Kriminal je za samske ljudi in ne za zakonce z otroci.Vendo sta na razpolago slaba in najslabša opcija,slaba je policija,najslabša da te likvidira mafija.

Tudi vse take, ki razmišljajo na ta način, bi bilo potrebno zapreti.

Tudi vse take, ki razmišljajo na ta način, bi bilo potrebno zapreti.[/quote]

Zakaj že? Ni morda res, da nekdo ki želi neko “dobrino” jo bo poiskal ali pri Franclejnu ali pa pri Jožetu….dobil jo bo, če zapreš Jožeta in Franceljna pride na sceno Jure in še kdo….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Saj sta se sama znašla in družina jima je močno pomagala. Bolj me moti vmešavanje ZDA vsepovsod.

A sta še vedno v Avstriji v zaporu? Jima Slovenija lahko pri tem kaj pomaga, glede na to, da sta državljana Slovenije?

Tudi vse take, ki razmišljajo na ta način, bi bilo potrebno zapreti.[/quote]

Zakaj že? Ni morda res, da nekdo ki želi neko “dobrino” jo bo poiskal ali pri Franclejnu ali pa pri Jožetu….dobil jo bo, če zapreš Jožeta in Franceljna pride na sceno Jure in še kdo….[/quote]

Če Franceljna ali Jožeta obesiš ali ustreliš na Prešernovem trgu, me zanima, če se bo našel še Lojze, ki bo to ponujal…

Zakaj že? Ni morda res, da nekdo ki želi neko “dobrino” jo bo poiskal ali pri Franclejnu ali pa pri Jožetu….dobil jo bo, če zapreš Jožeta in Franceljna pride na sceno Jure in še kdo….[/quote]

Če Franceljna ali Jožeta obesiš ali ustreliš na Prešernovem trgu, me zanima, če se bo našel še Lojze, ki bo to ponujal…[/quote]

Recimo malo si poglej kako je na Kitajskem, tam si relativno hitro ustreljen….za kako malenkost, enako Tajska itd…, nenapisan zakon je tak, dokler je povpraševanje je ponudba. Če Franceljna obesiš, Jožeta križaš na Rožniku, s tem povzročiš velik dvig cene, dvig cene posledično prinese več interesentov za prodajo…, odjemalci so pa vedno… Bi ti predlagal, da si malo prebereš o teh zakonitostih. Da ne omenjam kaj se doseže z drakonskimi kaznimi…, storilec nima na begu ničesar več za izgubit torej naredi vse, da ubeži roki pravice….razumeš?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Če Franceljna ali Jožeta obesiš ali ustreliš na Prešernovem trgu, me zanima, če se bo našel še Lojze, ki bo to ponujal…[/quote]

Recimo malo si poglej kako je na Kitajskem, tam si relativno hitro ustreljen….za kako malenkost, enako Tajska itd…, nenapisan zakon je tak, dokler je povpraševanje je ponudba. Če Franceljna obesiš, Jožeta križaš na Rožniku, s tem povzročiš velik dvig cene, dvig cene posledično prinese več interesentov za prodajo…, odjemalci so pa vedno… Bi ti predlagal, da si malo prebereš o teh zakonitostih. Da ne omenjam kaj se doseže z drakonskimi kaznimi…, storilec nima na begu ničesar več za izgubit torej naredi vse, da ubeži roki pravice….razumeš?[/quote]

Ponudba na Tajskem je precej manjša kot kje drugje, kajne?

se strinjam, ker smo vsi ostali pa ovce

Recimo malo si poglej kako je na Kitajskem, tam si relativno hitro ustreljen….za kako malenkost, enako Tajska itd…, nenapisan zakon je tak, dokler je povpraševanje je ponudba. Če Franceljna obesiš, Jožeta križaš na Rožniku, s tem povzročiš velik dvig cene, dvig cene posledično prinese več interesentov za prodajo…, odjemalci so pa vedno… Bi ti predlagal, da si malo prebereš o teh zakonitostih. Da ne omenjam kaj se doseže z drakonskimi kaznimi…, storilec nima na begu ničesar več za izgubit torej naredi vse, da ubeži roki pravice….razumeš?[/quote]

Ponudba na Tajskem je precej manjša kot kje drugje, kajne?[/quote]

Si že slišal za “Zlati trikotnik”? Imam pomisleke o tem zato ti pripenjam link: http://sl.wikipedia.org/wiki/Zlati_trikotnik

Je sedaj kaj bolj jasno?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

se strinjam, ker smo vsi ostali pa ovce[/quote]

Zakaj ovce ostali? Samo ta dva sta pokazala res vrhunsko iznajdljivost, sposobnost vodenja, organizacije, skrivanja….top direktorja bi lahko bila….Seveda pa nista mogla preko človeške lastnosti, ki se ji reče pohlep….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

se strinjam, ker smo vsi ostali pa ovce[/quote]

ne ne…kera miselnost…
bmw 40 si slišal tudi za naravne zakonitosti v stilu da se vse obrača itd. in tudi o sposobnosti trdit pri dveh mladoletnih otrokih in obeh partnerjih vpletenih v isti posel…tukaj lahko govorimo o neodgovrnosti in predvsem o pohlepu, ki seveda vedno zmaga in le na ta način določene lahko dobijo, ker ne morejo odnehati. Smrtni grehi so očitno zelo pomembni za obstoj populacije – zdrave populacije.

Pa kakšna ovca si – onedva in njim podobni so ovce…alo…materialne dobrine so nekaj tako hitro minljivega, da prej se začneš tega zavedati bolje je za tebe. Ostanejo pa še druge, neminljive dobrine…katere so že?

se strinjam, ker smo vsi ostali pa ovce[/quote]

ne ne…kera miselnost…
bmw 40 si slišal tudi za naravne zakonitosti v stilu da se vse obrača itd. in tudi o sposobnosti trdit pri dveh mladoletnih otrokih in obeh partnerjih vpletenih v isti posel…tukaj lahko govorimo o neodgovrnosti in predvsem o pohlepu, ki seveda vedno zmaga in le na ta način določene lahko dobijo, ker ne morejo odnehati. Smrtni grehi so očitno zelo pomembni za obstoj populacije – zdrave populacije.

Pa kakšna ovca si – onedva in njim podobni so ovce…alo…materialne dobrine so nekaj tako hitro minljivega, da prej se začneš tega zavedati bolje je za tebe. Ostanejo pa še druge, neminljive dobrine…katere so že?[/quote]

Ja sem slišal, vse se vrne na tak ali drugačen način, saj se jima je….samo to ne pomeni, da nista sposobna….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

ne ne…kera miselnost…
bmw 40 si slišal tudi za naravne zakonitosti v stilu da se vse obrača itd. in tudi o sposobnosti trdit pri dveh mladoletnih otrokih in obeh partnerjih vpletenih v isti posel…tukaj lahko govorimo o neodgovrnosti in predvsem o pohlepu, ki seveda vedno zmaga in le na ta način določene lahko dobijo, ker ne morejo odnehati. Smrtni grehi so očitno zelo pomembni za obstoj populacije – zdrave populacije.

Pa kakšna ovca si – onedva in njim podobni so ovce…alo…materialne dobrine so nekaj tako hitro minljivega, da prej se začneš tega zavedati bolje je za tebe. Ostanejo pa še druge, neminljive dobrine…katere so že?[/quote]

Ja sem slišal, vse se vrne na tak ali drugačen način, saj se jima je….samo to ne pomeni, da nista sposobna….[/quote]
sposoben je bil tud Pablo Escobar, ustvaril si je miljarde premoženja, sestrelil celo letalo z 80 potniki na krovu, napadael ministrstvo za pravosodje , ubil na 1000 ljudi, spoobnost je delati dobro, ne pa uničevati…

ne ne…kera miselnost…
bmw 40 si slišal tudi za naravne zakonitosti v stilu da se vse obrača itd. in tudi o sposobnosti trdit pri dveh mladoletnih otrokih in obeh partnerjih vpletenih v isti posel…tukaj lahko govorimo o neodgovrnosti in predvsem o pohlepu, ki seveda vedno zmaga in le na ta način določene lahko dobijo, ker ne morejo odnehati. Smrtni grehi so očitno zelo pomembni za obstoj populacije – zdrave populacije.

Pa kakšna ovca si – onedva in njim podobni so ovce…alo…materialne dobrine so nekaj tako hitro minljivega, da prej se začneš tega zavedati bolje je za tebe. Ostanejo pa še druge, neminljive dobrine…katere so že?[/quote]

Ja sem slišal, vse se vrne na tak ali drugačen način, saj se jima je….samo to ne pomeni, da nista sposobna….[/quote]

čakaj malo – sposobnost, na kateremkoli področju že je torej povezana s prevaranstvom. Ne bmw sposbnost je popolnoma nekaj drugega. Z zlorabo in prevarami sta prišla do bogastva – torej kvazi bogastva ( sicer splošno priznanega v današnji družbi in seveda na podlagi tega je tudi zaslužiti 40 mil pri starosti 36 in 33 let v istem svetu, katerem živim tudi sama velika sposobnost ) – ja na daleč, še z luknjo v glavi mi je jasno, da je to nemogoče. Še za tistega, ki je inovator, odkrije noro dobro inovacijo in jo plasira na trg je nemogoče v tako kratkem času toliko zaslužiti.
aha in še eno sposobnost jima je potrebno priznati ja – prikrivanje zasluženega denarja – zakaj že, če ni bil pridobljen s prevaro, potem te potrebe ni.
Prosim, še enkrat razmisli o tem, kdo je v današnjem svetu sposoben in kdo ne.

Ja sem slišal, vse se vrne na tak ali drugačen način, saj se jima je….samo to ne pomeni, da nista sposobna….[/quote]
sposoben je bil tud Pablo Escobar, ustvaril si je miljarde premoženja, sestrelil celo letalo z 80 potniki na krovu, napadael ministrstvo za pravosodje , ubil na 1000 ljudi, spoobnost je delati dobro, ne pa uničevati…[/quote]

Ima kdo tukaj sploh možnost dojemanja kaj sem napisal? Tudi za te zadeve je potrebno biti prekleto sposoben, pameten, iznajdljiv….Pablo je bil na tem področju neverjeten, sposobnost se pa lahko uporabi v svetlo stran ali pa v temno…, večina vas tukaj pa niti ne dojame kaj človek napiše…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ja sem slišal, vse se vrne na tak ali drugačen način, saj se jima je….samo to ne pomeni, da nista sposobna….[/quote]

čakaj malo – sposobnost, na kateremkoli področju že je torej povezana s prevaranstvom. Ne bmw sposbnost je popolnoma nekaj drugega. Z zlorabo in prevarami sta prišla do bogastva – torej kvazi bogastva ( sicer splošno priznanega v današnji družbi in seveda na podlagi tega je tudi zaslužiti 40 mil pri starosti 36 in 33 let v istem svetu, katerem živim tudi sama velika sposobnost ) – ja na daleč, še z luknjo v glavi mi je jasno, da je to nemogoče. Še za tistega, ki je inovator, odkrije noro dobro inovacijo in jo plasira na trg je nemogoče v tako kratkem času toliko zaslužiti.
aha in še eno sposobnost jima je potrebno priznati ja – prikrivanje zasluženega denarja – zakaj že, če ni bil pridobljen s prevaro, potem te potrebe ni.
Prosim, še enkrat razmisli o tem, kdo je v današnjem svetu sposoben in kdo ne.[/quote]

No kdo izmed vas je zmožen (sposoben) nelegalno zaslužiti več kot cca. 10 jurčkov preden ga dohiti “roka pravice”????

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close