Najdi forum

barva las?

Najprej lep sončen pozdravcek;)
Morda ste ze o tem kdaj debatirali..ne vem..Za kaksnimi tipi oz bejbami radi pogledate?je to črna,blond,rjava,rdeca…..?Vem da to ni vse na človeku in da je odvisno od vsakega posameznika kaj mu paše..ampak nekaj vam že pade v oci ko pogledate za nekom?Men je moj vedno govoril da so črne zakon!No pa da vas slišim:*(to je samo moje mnenje!)

Primarno črnolaske… mel sem pred kratkim obdobje k so mi ble blond ful všeč… trenutno pa mi je konec huda ena vražja rdečelaska (pobarvana sicer)…

Tist verz bi zdele pasal:

Crne, smeđe i plave, zamene sve su prave… :))

No ampak, glede nato, da sem nazadnje v OZu pasel oči skor izključno na črnolaskah (temnolaskah) in da poznam več hudih temnolask kot blondink… bo moj odgovor: CRNE… prav?

A se ti ne obremenjuješ malo preveč, kaj pravi tvoj fant (morda ti sploh nisi črnolasa), pa kaj kdo pravi o tvojih merah (zadnjič si nam zastavila to vprašanje)? Važno je mnenje, ki ga imaš sama o sebi….in če to ni pozitivno, potem pa je res vse zastonj.

meni je vseeno, kakšne barve je, ker je itak važnejša notrabjost kot zunanjost
je pa lepo slišati od ženske, da je naravna blondinka, rjavolaska in da se ceni takšna kakršna je.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

vglavnem se oziram za temnimi.

evo….in to sem jaz….naravna rjavolaska….mam pač prepričanje, da mi najbolj paše tista barva las, ki mi jo je “dala narava”…..čeprav moram priznat, da me včasih zamika, da bi se prebarvala na kakšno črno….samo ne…zaenkrat še sigurno ne…..

A dekleti? Škoda, da sem blond…

za tipi.
Bejbe so mi pa tut blond všeč haha

Sem se že ustrašla, da sem izpadla!

pa kaj ti je hojla as cist blesaaava!!!!!!
A me mors skos neki kritizirat ce ti ne pase pisat svojega mnenje nimas kej tuki delat:Napadala me pa ne bos in rajs poskrb za svojo gnilo notranjost ko skos nekoga obtuzujes?pa brez zamere:)))))

čestitam ti, ker nisi podlegla modni muhi barvanja in verjameš vase

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Sem vedla, da te nekaj muči!

najprej blondinci, nato črnolasci oh in sploh hudo dobri..
potem pa pristanem pri enem blondincu( no ok. vsetlo rjava-mu pravim kar moj zlatolasec:)) iiii:>

jaz sem pa temnih las kostanjeve barve

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

mi je sicer vseeno kaksno barvo las ima tip, ampak ponavadi sem pogledala za temnimi…
drugac pa mati narava pa uspelo se ti je izmakniti modni muhi barvanja las…to se mi zdi brezveze. kajti mati narava nas je naredila tudi brez make upa in z dlakami po telesu. pa noben tip ne bo nikoli reku dekletu z dlakavimi nogami in pazduhami, da je vesel, ker ni podlegla modni muhi britja.
bolj smo tipom in sami sebi usec, ce smo pobrite, ce imam make up v mejah normale in ne vem zakaj nekateri delate tak poudarek na naravno barvo las. ce si da dekle pramene, ki jo pozivijo, dajo mladostni videz…ne vem kaj je s tem narobe…
jaz pa pac ne mislim, da smo najlepsi tako, kot nas je naredila mati narava..z vsemi kocinami, mozolji in tako dalje…

Večinoma temno oz. črnolasci.
Tudi jaz imam črne.

Najprej rjavolasci. Potem pa dolgo nič, ker mi niso avtomatsko drugi všeč. Skratka, samo rjavolasci no:)

Najbolj anti pa so mi rdečelasci in absolutno blondinci. Čisto črni črni lasje pa mi tudi niso uno ful všeč.

a to mas potem ze tko v podzavesti, da vedno ko vidis kakega blondinca od zadaj, ze naprej ves, da ti ne bo vsec, ker je pac blondinec?

lasje v končni fazi sploh niso tok zlo pomembni…sem pa opazil da se najbolj obračam za temnolaskami, sploh črnolaskami. pač 😉

Ja. Se je tudi nekajkrat zgodilo (v celem življenju;) ), da sem naletela na kakšnega, ki je bil lušten, ampak načeloma mi niso všeč.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close