Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Egipt - Hurgada- Titanic Beach Spa & Aqua Park

Default avatar

egipčanka

Je bil kdo v tem hotelu na počitnicah in lahko z nami deli svoje izkušnje, doživetja?

Na fotografijah so tudi neki bungalovčki sredi bazenčkov pa me zanima ali je to v sklopu tega hotela ali hotela Titanic Palace? Ker ti bungalovčki so mi res všeč.

Ali ste bili en teden ali dva tedna. Razlika v ceni je namreč minimalna in me zanima ali je že po enem tednu dovolj?
Kako ste se počutili, ste bili zadovoljni?

Hvala za vsak namig.

Pa lep dan.
Default avatar

ery

Ojla

Evo egipčanka, tudi mene zanima tale hotel, ne boš verjela..ravno ga je mož "našel" in s epopolnoma navdušil..:)

sedaj smo bili 2x v Turčiji, navdušeni čist.. ampak se je pa letos.. 50% podražilo vse skupaj :((..

Tako d atudi mene zanima ....:)

bye..
Default avatar

soraia

Tudi mi se zanimamo za ta hotel. sp nas tobogani čisto prevzeli.

ery se strinjam, Turčija se je to much podražila (verjetno ravno zaradi nemirov v Egiptu). sem recimo primerjala isti hotel, lanski in letošnji cenik za Turčijo in je za 14 aranžma več kot 500€ razlike.
Default avatar

rackatacka

jaz pa sem glih danes rezervirala sestrski hotel zraven Titanic Palace in so me tudi zasvojili tobogani in tisti vodni bungalovcki....mislim da sta oba hotela super!!!
Default avatar

ery

RACKATACKA, SEJ zdaj tudi jaz nisem 100% kateri hotel je mož gledal.. :) vem samo, da so bili vodni bungalovčki in mu je to tako všeč..:))

kdaj greste'? imaš otroke?
Default avatar

gastja

Lep pozdrav!
Tudi mene je prevzel omenjeni hotel,sicer sem bla že v Egiptu in smo se peljali mimo tega hotela od zunaj je zgledal zelo super.sem pa tudi pogledala preko holidaychecka in so same super ocene.mene pa zanima preko katere agencije ste gledale in koliko vas pride za dva tedna. mi smo 4 članska družina dva otroka stara 13 in 10 let.Koliko sem gledala so ti bungalovčki v titanic beach.lp
Default avatar

ery

GASTJA, nas bi preko Palme prišlo za 14 dni 2800 eur z vsemi zavarovanji, odpovedjo..

imava 2 otroka 6 in 3 let.

Kdaj vi nameravate it? :)

aha , super, da si pogledala glede ocen.. samo baje piše, da je treba biti v restavraciji z dolgimi rokavi?
Default avatar

gastja

ery je napisal/a:
Jaz sem poslala povpraševanja na oasisturs in pa na first minut.sedaj še čakam na odgovore.Glede dolgih rokavov nisem čisto prepričana koliko sem gledala slike sem videla da so kar v kratkih majicah in oblekah hodlili.Ko sem bla v hotelu alf leila wa leila v hurgadi je tudi pisalo da moraš imeti drescode pa ni bilo problema.mi imamo v mislih termin od 16.6 dalje.svetujem ti da pogledaš na holidaycheck ali pa na yutube.lp
Default avatar

alinda

Zdravo!

Pri Relaxu imajo tudi hotel Titanic in imajo ugodne popuste za zgodnje prijave.

http://www.relax.si/ponudba/6388/hotel_ ... ada-egipt/

Jaz sem bila v hotelu in je ok. Bazenski kompleks je super. Edino plaža ni najlepša. Je pa zelo lep koralni greben na hotelski plaži, do katerega se pride preko pomola. Hrana je solidna. Vse restavravije in bare se lahko tudi koristi v sestrskem hotelu Titanic Palace. Imajo kitajsko, italijansko, morsko ala cart restavracijo, katero lahko koristiš enkrat na bivanje.

čao
Default avatar

ery

ALINDA.. a res tukaj si bila?
Ma sej potem razmišljaš da imamo tudi v Slo tobogane in vse.. ampak je cena ulala visoka..:/

Torej hrana je ok? Nobenih zdravstvenih težav ali ste preventivno jemali kakšne probiotike?

Zvečer se kaj dogaja za otroke?

A je v mesecu juliju vroče..namreč prej ne gre, ker šef meni ne odobri dopusta...?

jah glede plaža..tudi v Turčiji ni ne vem kaj.. kako pa potem plaža zgleda tukaj?

in kako so ti bungalovčki na vodi?

brez zamere glede vprašanj..ampak pač taka sem..:)

lp, ery
Default avatar

soraia

Tiste, ki ste že bile v Egiptu, a ste imeli prebavne težave,ker meni je na agenciji rekla, da ona s tako malimi otročki v egipt ne bi šla (4 in 1 leto stara). In tega me je malo strah.

Paše to, ko greš barantat, a je tako ko v Tuniziji, ki te vlečejo za roke,... mene je to v Tuniziji ful motilo, v Turčiji pa te fizično ne tikajo.
Default avatar

ery

hmm.. to tudi mene zanima..prebavne težave..mi jih v Turčiji nismo imeli..

zakaj pa ne s tako malimi otročki? jaz vidim, potujejo z dojenčki.. ampak to so že na brez komplikacij starši... :).. jaz pa preveč premelvam..eh.ne vem kaj naj... tako bi šla v Turčijo.. ampk je res drago letos..:/
Default avatar

gastja

soraia je napisal/a:
HOJLA SORAIA kot sama veš da je v Tuniziji bolj neprijetno ko te dobesedno vlečejo za roke,tega jaz nisem doživela v Egiptu so pa res tečni vedno ti rečejo prosim poglej moj dom oziroma tako rečejo bazarju in če greš tudi deset krat mimo bo vedno gor vstal in te povabil.glede hrane pa se ne bat za moje pojme je bila dosti boljša kot pa v Tuniziji edino če izključim selimo.Bolj bi te moralo skrbeti glede letala ker je pač dalje od Tunizije moji so bili že malo tečni hehe skoraj 4 ure leta.lp
Default avatar

ery

Gastja, kakšna hrana je pol? fejst začinjena? Ker sembrala na holiday-u, jo kar fajn kritizirajo, pa d ani za otroke..:(..
Default avatar

gastja

ery je napisal/a:
Če sem čist odkrita mi je v Tuniziji bila bolj pekoča.To je vse odvisno od hotela,v hotelu alf leila wa leila je bila zelo dobra in okusna za omenjeni hotel ti pa nevem povedat.sem pa bila lansko leto na Tunizijo zelooo razočarana..lp
Default avatar

ery

hvala :)

No toliko, d apovem.. preko relaksa nas pa pride 2400 eur. za 400 eur ceneje.
Default avatar

račkatačka

Jaz sem bila v Egiptu ze 6 krat pa mi nikoli ni bilo nic...nic komplicirat pa sprosceno na pocitnice...hrana je bila meni osebno vedno v redu kamorkoli sem sla v Egiptu.glede barantanja in tezenja domacinov se pa kar pripravite da so nadlezni ko muhe :)samo ce vse skupaj vzames za zabavo in gledas bolj pozitivno na vse skupaj ti je se v zabavo se z njimi prehovarja :) na koncu pa se kaksen karkade spijete skupaj pa je biznis sklenjen ali pa tudi ne :)

Je pa teh Titanic hotelov veliko v Hurgadi:
Titanic spa
Titanic palace
Primasol Titanic pa se ziher bi se kaksen nasel.

Mi gremo v Titanic Palace v plavajoc bungalov sem glih danes uredila 5.5. kot first minute saj je od junija najprej noro vroce bila sredi julija in mene Egipt do septembra ziher ne bi videl saj je cez dan cca.47 do 50 stopinj ponoci pa cca.35 stopinj...

LP
Default avatar

egipčanka

[quote="račkatačka"]Jaz sem bila v Egiptu ze 6 krat pa mi nikoli ni bilo nic...nic komplicirat pa sprosceno na pocitnice...hrana je bila meni osebno vedno v redu kamorkoli sem sla v Egiptu.glede barantanja in tezenja domacinov se pa kar pripravite da so nadlezni ko muhe :)samo ce vse skupaj vzames za zabavo in gledas bolj pozitivno na vse skupaj ti je se v zabavo se z njimi prehovarja :) na koncu pa se kaksen karkade spijete skupaj pa je biznis sklenjen ali pa tudi ne :)

Je pa teh Titanic hotelov veliko v Hurgadi:
Titanic spa
Titanic palace
Primasol Titanic pa se ziher bi se kaksen nasel.

Mi gremo v Titanic Palace v plavajoc bungalov sem glih danes uredila 5.5. kot first minute saj je od junija najprej noro vroce bila sredi julija in mene Egipt do septembra ziher ne bi videl saj je cez dan cca.47 do 50 stopinj ponoci pa cca.35 stopinj...

Račkatačka

Mene pa zanima, kje ste rezerivirali, preko katere agencije in koliko stane. Ali se da prav rezervirati ta bungalovček? Sem mislila, da je pač to odvisno od zasedenosti hotela. Nam so ti bungalovčki tudi zelo všeč, a se bojim da nam finančno ne bi zneslo.
Kakšne so pa cene v mesecu maju za Egipt?
Ali lahko kakšen link morda od agencije, če gre za tujo agencijo.

Hvala za odgovor in lp
Default avatar

gastja

lp Egipčanka
tudi jaz sem danes šla rezervirat za omenjeni hotel,mi bomo šli preko relaxa je pa še en problem ker so sobe baje že full zasedene moramo počakat da nam povrnejo informacije,ker morajo preverjat direkt v hotel.naš termin je od 22.6-6.7.upamo na najboljše..aja kaj se pa drugih tujih agencij tiče sem pa letos razočarana nad Guletom in 12fly ker so zelo dvignili cene.res pa je da so še vedno cenejši kot pa palma..
Default avatar

soraia

gastja: kaj je bilo narobe, zakaj si bila razočarana nad Tunizijo. V bistvu mi gledamo tudi Tunizijo, ker letos smo malo v krizi s kešem in je še vedno najcenejša. Ampak smo bili v preteklosti že trikrat in sem se jo že prav naveličala. Če se bi odločili za Tunizijo, bi se izključno zaradi cene.

Tudi jaz sem razočarana nad guletom, ker tako dvignit cene, pa ni normalno. Sem pričakovala enake cene kot lani, ali vsaj približno take, glede na recesijo,... oni pa tak nabijejo.

A da je ta hotel že tako poln, joj ni mi všeč, se potem moramo kar hitro odločit.

ery tudi jaz sem ful želela v turčijo, ker smo tam preživeli enega najlepših dopustov. Ampak so ful nabili cene, da ni za verjet.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net