Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI JE TAKŠNA OSEBA ZA V UMOBOLNICO?

ALI JE TAKŠNA OSEBA ZA V UMOBOLNICO?

Svinjsko prdi in riga v družbi, ne zna se obnašati in vrešči.
Kadar prdne, povoha za sabo stol in ponavadi ji to diši.
Navdušena je nad smetmi (šaro), ki jo najde po cesti.
Ne razume osnovne besede NE, ker jo ignorira in še naprej to počne.
Ne ureja se in je kot zombi.
Vse in vsakogar proučuje, ocenjuje in nadzoruje.

Pa nisem samo jaz občutljiva, ker tako menita tudi dva osebka poleg mene.

Ja.

A je desničar?

nova
Uredništvo priporoča

Koliko je pa stara?

čimprej

Moje mnenje je, da ni nora, vendar samo zelo slabo vzgojena..

kva če bi najprej ta dva osebka poleg tebe poanaliziral tako dohtarsko in bi jima kaj pripisali na njune navade, da prečekiramo najprej njun odziv in bi potem še tega tretjega probal – bi blo najbolj fer
razni fensiji, s polno briljantine, ki se vozijo v ala benfičih in si pri rdeči luči vrtajo po nosu je pa zgledno, zato ker je pač v benfiju in zgleda neka šmeka? če je ta oseba v družbi, očitno ta oseba tej družbi paše al kako?
a če je nekdo čist, pa ma na sebi strgane kavbojke, četudi niso moderne, a pol je tak človek neurejen? a ženske, ki imajo tri kg make upa na sebi, okrušene nohte, obupne noge, ki so na daleč videti neurejene, po možnosti pa niso še ene 14 dni umite, ampak je bistvo, da so fensi zrihtane, a to je pol za vas sprejemljivo? pa tiste, k so izključno zaradi prehrane predebele, debele so tudi urejene, ker sicer mogoče skrbijo za cote, ne pa tudi za svoj telo?
pa tiste, ko na velko kolnejo in na daleč slišiš vsako drugo besedo na ku*, pi* in še mnogo močnejših kletvic, a te so tud urejene?

kaj če bi kar vse po spisku poslal tja, pa se tam sprašujte take neumnosti

Ov,ov,takih osebkov bi se izognila na par kilometrov.Kje pa sta osnovna kultura in omika?Tako obnašanje res ni normalno.

Ooo ne, vi 3 ste za v ustanovo! Ker ne sprejemate drugačnosti.

si predstavljaš takega tipa v svoji spalnici?
sori, ampak taka drugačnost se meni ne zdi normalna – pa tudi tebi se ne bi zdela, če bi ti takle vsak večer priromal med rjuhe.

si predstavljaš takega tipa v svoji spalnici?
sori, ampak taka drugačnost se meni ne zdi normalna – pa tudi tebi se ne bi zdela, če bi ti takle vsak večer priromal med rjuhe.[/quote]

Še nikoli noben dedec pri meni ni romal naravnost med rjuhe. Je bilo potrebno dati skozi kar nekaj testiranj:-)

V čem je sploh problem?
Se tej osebi ne morete izogniti, ker živi z vami in je ne morete vreči na cesto? Je neobhodno škodljiva za okolico? Trpi zaradi tega ona sama?
Ne razumem poante tega posta. Ljudje smo različni, in dokler ne delamo problemov sami sebi ali drug drugemu, ne vem, kaj naj bi sploh reševali.

Taki osebi man jka vzgoja, olika. To ni bolezen duha in ni za umobolnico. Jaz bi se taki osebi ognila na daleč. Če se pa ne da, bi se z njo pogovorila, ji kupila bonton ali.. Težko je reči, kaj bi storila, ker na srečo takih ni okoli mene.

Za v norišnico nikakor, bi pa rekla, da takšna oseba ni socializirana in vsekakor potrebuje neko pomoč. Me spominja tole malo na kakšne “volčje otroke”, socialna deprivacija. Jaz bi se vsekakor raje pozanimala, v kakšnih okoliščinah ta oseba živi, če gre za otroka pa definitvno raziskat zadevo, ker lahko gre za hudo zlorabo.

ja in? sej usi prdimo in rigamo..nwm kaj so ns predniki sploh učili,da nesmemo prdet in rigat pred ljudmi…wtf?! Kaj se moremo sramovat človeškega telesa? mislm beda…če pa povoha njen prdec in ji diši,ok.kaj se to pojedaste,žiute zase in ne kaj drugi pravijo in delajo…

Za odgovor na prvotno zastavljeno vprašanje manjkajo (najmanj) tile podatki:

– a to počne že od nekdaj ali se je to začelo pred kratkim
– ali je to lahko nevarno ali “škodi” samo sebi oziroma socialnim stikom
– ali je to nevarno ali zgolj moteče

Meni opisani “simptomi” dišijo na motnjo iz spektra avtizma (nisem strokovnjak!), kar pa ni nujno za v umobolnico, ker lahko da tak človek rabi le nekaj več razumevanja in pomoči iz okolice. Je pa, glede na to, na kakšen način je vprašanje postavljeno, vprašljivo, kakšni so tvoji nameni – rahlo dvomim, da je tvoj namen pomagati, bolj se mi zdi, da je tvoja želja zgolj “odstranitev” te osebe iz tvoje okolice. Lahko pa da se motim.

Če gayi veljajo zdaj za normalne, ne vem, zakaj tak osebek ne bi bil. Vsi drugačni – vsi enakopravni, he, he

Je ta “oseba” mogoce pes?


Eh, šment, pa si me prehitel/a z odgovorom 🙂

Tretjo in četrto točko se da urediti ali vsaj omiliti z dosledno vzgojo, peto pa z dosledno nego. Potem se pa lahko začne pripravljati tudi za kako bolnico, kot terapevt, čisto komot.

torej, ker se nekdo ne obnaša kot si gospa želi, ga treba pa kar v norišnco zapreti

halo, saj nisi v srednjem veku

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj


:)))))))))))))) tudi meni se zdi, da nekdo danes meče pasje bombice po monu in se ob odgovorih zabava.

Tukaj v Polju niti eden ne rigne ali prdne. Smo vsi zelo olikani, pridite pogledat. Kar se pa tiče, kdo je za v norišnico, je pa druga zgodba. V socializmu so sem vozili v glavnem tiste, ki so bili proti sistemu, ki so udrihali čez oblast ….

Jaz tudi rad voham svoj prdec. Mislim, da nisem edini, ker ogromno tipov to počne. Tuj nam smrdi, svojemu se ne moremo upreti, mmmmmmm, se mi je zaprdelo :)

Razlagart, da ta voha prdec. Povejte mi, kaj prdec pravzaprav je in iz česa je sestavljen. takrat pa pomislite, kaj to bitje “voha”. Prdec je namreč v večjem delu sestavljen iz metana (v dolgem črevesju maš bakterije, anaerobna razgradnja – pri razgradnj ni prisoten kisik in tko namesto co2 dobš ch4 (metan – no na takega tud vi kuhate, a ne), pa še kake druge pline. ti so pač odvisni od zaužite hrane in presnove

Mislim, hudo mi je, ko vidim kako so eni izobraženi in kake pišejo

kar se p atiče kulture – o tem raje ne bi

prdi, da sem premišljevala, da mu vtaknem gumijasto cev v rit in speljem do plinskega kuhalnika ter skuham fižol. Kaj mislite o moji ideji?

New Report

Close