Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lepotica Angelina Jolie …

Lepotica Angelina Jolie …

… ni ravno lepotica.

Manjka ji par kosil – tistih s sarmami pa filanimi paprikami

In kaj je to novega?

Fajna ženska. Visoka vitka polna ustnice, delovna, posebna, vitka kljub porodu že skoraj res previtka, fantastična, dobra ženska deruje v dobrodelne namene…….ni da ni.

In sedaj se počutiš boljše? Vsak od nas ima slabo in ponesrečeno sliko. In to ni slika, kjer bi pozirala, ampak so jo očitno ujeli v čudnem trenutku, ko se je obrnila in naredila grimaso.

Poleg tega je povsem razumljivo, da vsem ni lepotica in ona tudi ne služi s svojo lepoto. Ima dovolj drugih talentov. Namesto, da izgubljaš čas z iskanjem dokazov, da ona pa ni lepa, si raje poglej kakšen njen intervju. Bi bilo dobro, da bi se navzela malo njene pozitive, dobrote in razgledanosti.

Namesto, da bi ženske podpirale močne ženske, ki spreminjajo svet in dokazujejo, da se lahko na katerih področjih približamo in celo zasenčimo moške, pa potem slišiš takšne infantilne izjave.

Katera ženska si je v zadnjem času upala to kar Angelina .. napisati in prvič režirati film o vojni v Bosni z lokalnimi igralci v srbohrvaščini (američani bodo morali gledati s podnapisi) z namenom, da vsem prikaže, kaj se je dogajalo pred 20imi leti na območju Evrope, predstaviti grozote teh ljudi in opozoriti na premalo & prepočasno intervencijo zahodnega sveta v poduk, da kaj takšnega ne bi nikolii več dovolili … ampak to ni pomembno, važno je edino, da ni lepotica. LOL

O tem, da je napisala, se še ne ve sigurno, ker jo nekdo toži, da je kopirala njegovo knjigo.

Me zanima kako bi ti izgledala, če bi te nekdo slikal tako od blizu. Glede na to, da je slikana v čudnem momentu v bistvu izgleda superca.

najlepših žensk je!!!

bila je prej boljša, sedaj je mal presuha, ali pa se ji leta poznajo.ampak okusi so različni

k že kritiziraš, da vidmo tvojo v kakšni prilogi ha ha ha

… se je usračkala oseba in potihnila …

Meni gre ona rahlo na živce. Grda seveda ni, lepotica pa tudi ne. Tudi v nobenem filmu ni naredila name nobenega posebnega vtisa. Pač ena izmed mnogih.
Kar se lepote tiče, se niti slučajno ne more primerjati recimo z Zeta-Jones, ki je zame res lepa.

O tem, da je napisala, se še ne ve sigurno, ker jo nekdo toži, da je kopirala njegovo knjigo.[/quote]

zelo se strinjam z “jolie” … kar se scenarija za film tiče pa si res preberite še kaj več kot trače na 24UR.

Zame je ona ena bolj karizmatičnih žensk našega časa, lepota s srcem nima kaj dosti, ji pa pomaga v karieri, prepoznavnosti … to pa definitivno.

Angelina bi lahko bila vzor ne samo ženskam, tudi moškim ….. in svet bi bil precej lepši.

kar se slike tiče … vsak od nas ima dobre in slabe slike, ampak kvaliteta slike je v njenem življenju še najmanj pomembna …

ravno v tem trenutku ima namen donirati svoj denar otrokom v bosni…

kako bi lahko tako gesto in žensko kritiziral

verjemi tudi če je suha, se ima čisto pod kontrolo..bolje presuh kot predebel

meni je asica

Kaj naj si preberem in kje? Toži jo nekdo, ki je napisal knjigo, ki je izšla veliko prej, kot njen scenarij, obenem pa je njen scenarij sumljivo podoben njegovi knjigi. Veliko tistih, ki so si film ogledali, se čudi, kako lahko ona kot popolna tujka tako zadene podrobnosti in detalje.

Njegova beseda proti njeni…..seveda bo zmagala ona na koncu, ker je pač svetovno znana igralka, on pa niko i ništa….

Ona seveda velja za lepotico, saj so velika usta in debele ustnice znak lepote. Seveda, komr je to všeč. Večini očitno je. Meni je ona zelo antipatična, prat tako kot njen mož. Ko vidim, da v filmu igra ona ali on, me to odvrne od ogleda, ker mi sploh ne delujeta kot igralca.

Ah daj no. Od kar je film zunaj in so si ga lahko ogledali tudi domačini ni nobene besede o tej podobnosti. Spet en, ki hoče zaslovet, tako da se spravi na uspešnejše. Nič novega.

Če bi si pogledal/pogledala kakšen intervju z glavnimi igralci (Marjanović, Šerbedžija,..) bi videl, da so vsi rekli, da jim Angelina dala okviren osnutek, potem so pa oni kot domačini, katerih družine so šle skozi to, oblikovali končen izdelek. Že zaradi tega je težko prekopirano. Kakšne podobnosti so pa seveda mogoče, saj gre za RESNIČNO ZGODBO. Ne more zdaj Angelina, kar nekaj novega napisat.

Tisti, ki pravite, da ni ok igralka poglejte si vsaj ta film. Čudovito igra. Mogoče spremenite mnenje.
Zamenjan
Changeling drama Da bi našla sina, je naredila, česar si ni upal nihče drug.

To je pač tvoje mnenje. Dejstvo pa je, da ima Oskarja in kup drugih nagrad, da je odlična v dramah in ena najboljših akcijskih igralk (ki večino stuntov izvaja sama) in da je najbolje plačana igralka. Sedaj pa tudi scenaristka in režiserka … njen prvi film je že dobil prestižno Kramerjevo nagrado in nominacijo za zlate globuse.

govori se o lepoti in ne, res ni lepa, odkar je tako shujšala

Ma kaj, prav lepa in super ženska je.

Ne ji biti folž 🙂

Meni je všečna, ampak zadnje časa je preveč suha. Kakih 8 kg gor pa bi bila baba kot se šika.

New Report

Close