Forum.Over.Net

Gradimo, opremljamo in urejamo dom

Odgovarjajo: Alenka Tomori, univ.dipl.inž.arh • Luka Tomori, univ. dipl. inž. arh

ugodne cene nizkoenergijskih montažnih hiš

Default avatar

montažna hiša

Ugodne cene zelo kvalitetnih nizkoenergijskih montažnih hiš. Pošljite nam okvirno povpraševanje in mi vam izdelamo ponudbo.

email: [email protected]
Default avatar

kajzarica

Ugodne cene kvalitetne sveže solate. Pošljite mi okvirno povpraševanje in izdelam vam ponudbo.

email: [email protected]
Default avatar

montažna hiša

lepo prosim, da se zadržiš takšnih komentarjev. Če pa te slučajno zanima nakup se mi pa lahko javiš na mail.
Default avatar

res bi potreboval

O kakšni solati govorimo?
Default avatar

kajzarica

Oprosti, @res bi potreboval, da ti nisem takoj odgovorila. (časi v solatarstvu so težki)
Na zalogi imam samorasle solatke vseh vrst. Nimam še denarja, da bi si postavila spletno stran, na kateri bi moje solatke prelestno zažarele v vsej svoji veličini. Ko pa bom zaslužila dovolj, pa bo tam objavljeno prav vse, Višina - glede na to, če bo šla katera v cvet, število prostorov med listi, sestava listov, okvirna cena za kilogram, ime kmetice, ki solato proizvaja in tudi ime zastopnika, ki bo solatko posredoval do končnih kupcev. Naredila bom tudi nekaj slikc solatke, ki bodo služile kot referenčne...in tako naprej. In če bom vse to storila za ljubo mi solatko, kaj vse bi moral človek storiti, če bi želel prodati kakšno vrednejšo stvar. Ampak manj kot bom jaz storila za svojo solatko pa prav gotovo ne.

in @montažna hiša, upam, da ti je sedaj malo bolj jasno kaj je motečega pri tvoji reklamci. Pa ne misli, da imam kaj proti tebi. Le proti načinu, kako si se lotil prodajati stvari, vredne od 70-250 000€. Hiša ni solata. Pa čeprav lahko oboje kupiš na trgu.

In ne bodi užaljen. Vse dobro in veliko poslovnih uspehov ti želim v prihajajočem letu.

Lep pozdrav,
Mojca

Moderatorji

Alenka Tomori , univ.dipl.inž.arh
AlenkaTomori
Luka Tomori , univ. dipl. inž. arh
LukaTomori