Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nehajte nam vsiljevati ta svoj lažnivi božič

Nehajte nam vsiljevati ta svoj lažnivi božič

Zakaj nas posiljujete s to izmišljotino polno kiča in laži?. Nismo vsi v Sloveniji obsedeni katoliški verniki, da bi verjeli v pravljice. Tukaj živimo tudi ateisti in pripadniki drugih ver ter religij, zato nam nimate pravice vsiljevati vaše vere.

Preberite si ustavo. Tamo piše, da se ne sme izvajati diskriminacija na podlagi vere, katoliška večina pa počne prav to.

na nek način te razumem kaj hočeš povedat…

Župniki so zelo bogati, vsako leto na 25.12. nakladajo nekaj..a sami ne živijo po tem !!

Lp

Vsiljujejo mi vsi vsak dan. V trgovinah vse okrašeno za božič, na televiziji non stop neke sluzaste zgodbe o velikih družinah in kako kmetice pečejo potico, tukaj na forumu se samo še o tem pogovarjate kaj boste skuhale za božično večerjo in kakšna jelka je boljša, pokrov pa mi je odneslo pri zobozdravniku, ki ima v ordinaciji okrašeno majhno jelko in sem zahtevala naj jo odmakne in ker je ni si moram zdaj iskat normalnega zobozdravnika s katerim ne upravljajo mračne sile. Bruha se mi od vsega tega božičnega vzdušja, ko so vsi katoličani navzven svetniki, doma pa tepejo in zlorabljajo svoje otroke ter so skregani s celo žlahto. Pomislite, da nismo vsi ovce zaslepljene s to največjo lažjo v zgodovini človeštva.

nova
Uredništvo priporoča

Najbrž ti manjka keša, pol si pa mal nervozna, ko je povsod veselo vzdušje ?

Kdo dejansko te sili, da moraš gledat tv, hodit v štacune, brat mone itn. ? ti kdo pištolo na glavo drži?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Res je !!!

Religija je največji nateg.

glej čisto preprosto smo v SLO in tukaj kot že veš je velika večina katoličanov,se bo treba pač naučit da je tako.ko bote imeli pa vi kak vaš praznik,ga bote ravno tako praznovali.

Res je !!!

Religija je največji nateg. Verske institucije imajo keš, keš, keš !!!!!!!!

Preracunaj si, koliko vas je ateistov, ki sovrazite bozic in vse, kar je z njim povezano… in koliko je nas?
In kako bi izgledalo, da bi imele midve istega zobarja. Ti bi zahtevala, da umakne jelko, jaz pa bi se oglasila, naj jo pusti. A mislis, da bi se zobar kregal? A bo poslusal vecino, ali vas, ateiste? Pa nimam nic proti tebi, samo nehaj obtozevat ljudi, ki imamo radi bozicno vzdusje, da ti ga vsiljujemo. Enostavno gres mimo in je to to. Pravico imas odlocati samo v tvojem domu, kako in kaj bos imela. Tudi meni gre v Mb v eni trgovini na zivce, da imajo alkoholno pijaco zraven rib in tisti cel del smrdi po ribah, da mi mine kupit tequilo. 😛

A jih bom zato tozila, da mi vsiljujejo ribe, ki jih ne maram? 😛

Podpišem Gunčija…..te kdo sili gledati in poslušati vse to?….zaveži črno prevezo čez oči, v ušesa zamaške, pa si zmagalo:)))))))

Tudi meni ni všeč ta histerija, ampak zanjo ni lih kriva vera ampak blazna želja trgovcev po zaslužku….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ljubica draga to se pa precej motiš. Denarja imam dovolj, da kupim in tebe in vso tvojo hinavsko žlahto, ki se bo v nedeljo nažirala do nezavesti. Jaz pa bom vsa lahkotna šla v naravo in bom uživala v sproščujočih zvokih tišine to je (oksimoron oz. bistroumni nesmisel, raje prej razložim preden bi se kakšna nerazgledana ovčica vtaknila), potem pa si bom privoščila lahko in zdravo kosilo. Vi boste pa vsi pijani in prenažrti proslavljali nekaj, kar se sploh ni zgodilo, potem pa se boste zbudili z debelimi šlaufi okrog pasu, debelim mačkom in debelim minusom na računu. In to je vaš božič.

Če ti kaj ni prav, se preseli nekam, kjer ni večinska kultura katoliška oz. protestantska. Slovenija je del zahodne civilizacije.

Se vedno bomo MI tisti, ki bomo imeli macka, pa prazno denarnico in vse kar si opisala. Kaj ima to tebe za motit, ce nas ne?

O, ti revca uboga. Tako in drugače. Verjamem, da je težko gledat lučke, smerekice, vesele ljudi, če pa si tako zelo sama in osamljena. Verjamem, da ti je težko poslušat o dobrih večerjah, poticah in piškotih, če pa ti je višek kulinaričkega ustvarjanja “Pogrej in pojej”. Verjamem, da te moti vse, kar je toplega in prijaznega, če pa imaš srce zaledenelo. Težko je, če te nihče ne razume.
Ne razumem pa, kaj ima smerekica veze z božičem?! In ni res, da je božič katoliški praznik. Ampak krščanski. Udrihaš po drugih, ker si sama tako hudo revna – mentalo. Ker ne znaš in ne zmoreš sprejti tega, da si tako hudičevo sama! In za to si si kriva popolnoma sama. Nikoli in nikdar te ne bi želela v svoji bližini, ker si hladna in verjetno zlobna oseba. Samozadostna babura, ki se ne zaveda, kako majhna je v resnici. Nehej udrihat čez ljudi, ki imajo življenje, ker ti ga pač nimaš.

Pa srečen božič!

Jaz sem ateistka, pa vseeno nimam nobene potrebe zganjat tolikšno nestrpnost, kot jo z to izjavo ti. Žal mi je zate, ker si tako zagrenjena….

škoda besed….si lahko še bolj žaljivo?…

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

In kdo je tebe tako močno razburil, da se obremenjuješ s tem, kaj drugi počnejo. predvidevam, da si v službi in ti prazniki prav nič ne pomenijo, ravno zato, te moti tisto kar drugi imajo. Če poveš, zakaj te to tako moti, ti bomo lahko pomagali.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Sem ateist, božič pa praznujemo po svoje. Božič so si kristjani v bistvu prisvojili, pred davnimi časi se je praznoval kot zimski solsticij….. Pa mi ne gre nič na živce, važno je, da smo dobre volje. Bodite veseli, življenje je (pre)kratko.

Moje stališče:
Verjamem v Boga.
Cerkev, Vatikan, duhovnike in ponarejeno Biblijo pa preziram – predvsem zaradi pohlepa, zavisti in laži. Ampak veš, Božič pa je tudi zame nekaj posebnega – nanj gledam kot na praznik družine. Ti pa se popolnoma brezveze utrujaš s tem.
Kako že gre tisto? Vsi drugačni, vsi enakopravni!

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- Ponudba oblačil, obutve, opreme in igrač za malčke: http://www.mojalbum.com/marsha.

Nažremo se ga za novo leto, ne za božič. Če želiš se jutri dobiva na čaju, da poveš od kje toliko slabe volje ?!

Če ne praznuješ božiča, pač ne kupuj daril. Za božič doma – lahko se z delodajalcem dogovoriš, da boš takrat delala, pa bo mir!

za ” Ateisti in druga vertva “

nekaj si se zajebala. Ne moreš kupit nje kot človeka. Mogoče kdo tebi plačuje, da mu počneš ne vem kaj, to sama veš….

Ljudi se kupiti ne more.

Sram naj te bo

..pa vseeno že od malega praznujemo božič. Ne zaradi jezusa in nevem česa, ampak zato, da se kot širši del družine zopet zberemo, povečerjamo in se včasih obdarujemo. Na polnočnice ne hodimo, če že, bolj iz firbca. To je pač samo nek “izgovor” da se kot družina zberemo in se imamo lepo. se pa ne obremenjujemo da ima to kakšno vezo z vero.

Še enkrat bom rekla, sreča moja, da sem pravoslavka in da pri nas božič ni skomercializiran in potrošniško obseden.

To kar se danes dogaja z božičem, je odraz družbe, ki kliče po tem, da jo nekdo vodi, pa če to ne more več vera kot vera, Bog in cerkev, so pa to vlogo prevzeli mediji in trgovci.
Nakladanje o prazniku družine je meni osebno en navaden bull shit, ker če ti je kaj do družine, ne potrebuješ verski praznik za to, ampak jo iamš vsak dan!

Sreča, da si pravoslavka ?? Kaj pa je srečnega v tem ?

ali ne znaš biti srečna, da si samo ČLOVEK ? Si nestabilna brez tega, da nečemu pripadaš ? O ti uboga ženskica

New Report

Close