Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek resekcija črevesja zdravilišče

resekcija črevesja zdravilišče

Zanima me, če je kdo bil v zdravilišču po odstranitvi črevesja. Kako to izgleda – je fora samo v bazenih ali imaš kakšne masaže in podobno? Je program razdeljen čez cel dan? Mogoče kdo ve ali dobiš svojo sobo (zdravilišče Rogaška) ali ne? Ali imaš polni penzion?

Hvaležna bom za vsako informacijo.

A pa si ti ziher, da ti zdravilišče pripada? Maš že odločbo? Jst sem mela precej težko operacijo in mi ni nč pripadalo.

Sobo si deliš še z nekom. Mislim, da je doplačilo 7 EUR. Imajo tudi bolniške sobe, kjer ni doplačila ampak take sobe mislim, da sta samo dve. Lahko si tudi v novejšem delu hotela, tam pa ne vem koliko je doplačila. Hrana je super. seveda imaš polni penzion vključno z dopoldansko in popoldansko malio. Prvi dan imaš pregled pri zdravnici, ki ti tudi določi dieto. Jaz sem imela na dan 6 do 7 terapij. V prvem tednu so bile razporejene v celem dnevu. v drugem tednu pa sem jih imela večinoma dopoldne. Ob nedeljah ni vizite niti terapij. Takrat imaš čas za obiske. Te pa teapije kar utrudijo. jaz sem imela masažo in dve kopeli na dan, telovadbo v bazebu, telovadbo v telovadnici, sproščanje(Kr neki) in limfno drenažo. So pa tudi druge terapije, odvisno od tvojega stanja. So pa vsi zaposleni zelo prijazni. Aja, če si onkološka bolnica, imaš drugi dan še pogovor s psihologom al psihiatrom. tega se ne spomnim čisto točno. Če te zanima še kaj, pa kar vprašaj.

nova
Uredništvo priporoča

Z jezika si mi vzela.
Tudi meni po podobni operaciji ni pripadalo zdravilišče.

Hvala za odgovor. 🙂

Zdravilišče mi bo pripadalo, ker ni samo resekcija, ampak so še druge stvari.

New Report

Close