Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaški hrčki, samčki….

Hrvaški hrčki, samčki….

Sosed ima celo leglo hrvaških hrčkov, lahko jih dobim in to brez plačila. Problem je v tem, podari najmanj dva, ima več legel hrčkov naše južne sosede. Prvo leglo hrčkov prihaja iz okolice Opatije, drugo leglo pa iz okolice Zagreba. Torej, se bosta samček, ki izhaja iz Opatije in samček (purger) iz Zagreba stepla, če bosta v isti kletki?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

To je itak provokacija, drugače pa so hrčki samotarji in velja 1 hrček = 1 kletka, 2 hrčka = 2 kletki itd.

Provokacija? a sedaj pa hrvati ne smejo imeti avtohtonih hrčkov? Torej za Opatijo ena kletka, Zagreb druga, mater onega legla iz Vukovarja si raje ne omišljam…..

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Jaz sem imela dve hrčici skupaj v kletki (res da precej veliki in z dvema ločenima hiškama), pa sta bili ful “kolegici”.

Iz Opatije in Zagreba mogoče ne, iz Zadra, Splita, Dubrovnika in Zagreba pa sigurno. 😉

Jaz sem imela dve hrčici skupaj v kletki (res da precej veliki in z dvema ločenima hiškama), pa sta bili ful “kolegici”.[/quote]

Težko verjamem, sigurno sta si kradli semena in podobno….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Verjamem, da sta bili, samo to je izjema in nekdo, ki bi hrčka rad imel, pač zaradi samo nekaj primerov na to ne more računat.
BMW, tebi je pa res dolgčas :))))

Jaz sem imela dve hrčici skupaj v kletki (res da precej veliki in z dvema ločenima hiškama), pa sta bili ful “kolegici”.[/quote]

Težko verjamem, sigurno sta si kradli semena in podobno….[/quote]

Sploh ne. Vse sta si lepo delili. Celo spali sta skupaj v eni hišici, čeprav sta imeli vsaka svojo. Ko smo ju spustili po sobi, sta tekali ena za drugo, celo umrli sta nekaj tednov ena za drugo. Predvidevam, da je ta druga umrla od žalosti za prvo. Sta bili pa sestrici, Slovenki, iz okolice Ljubljane 🙂

ma sploh ne, samo zadnje dni so ves čas neke teme o hrčkih iz dežele Vladimirja Putina….., mene pa zanimajo hrčki iz CRO…:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Hja, sej po praznikih bo bolje. Zdaj so pač hrčki pa morski prašički na udaru. Saj veš, kako za malo keša kupit blesavo darilo. Upam samo, da se folk zaveda, da hrček res stane nekje 3 eur, vse ostalo pa še nadaljnih 50+. Pa da ne spi ponoči, pa da bo jok, ko bo krepnil, ker bodo itak pokupili živali, ki so pet minut pred smrtjo.

Nisi navedla ali so hrčki iz desnih strank ali levih strank??

Nisi navedla ali so hrčki iz desnih strank ali levih strank??[/quote]

navedel……:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

BMW, nikakor ne smeš mešati hrvaškega in dalmatinskega legla. Ti dvoji se namreč med seboj ne prenašaljo. Četudi boš dal skupaj samčka in samičko ne bo dobro. Nikako pa ne mešaj slovenske avtohtone pasme hrčkov (alias hrckus slovenicus) in katerekoli hrvaške pasme!! V tem primeru nista dovolj niti dve kletki, kajti posebno slovenski hrček ti bo rad uhajal k hrvaškemu, nakar se bo non stop pritoževal nad stanjem v tuji kletki. Izredno lepi (posebeno izrazite oči imajo) so korejski hrčki. Vendar pa NIKOLI in NIKDAR ne kupi dveh hrčkov, kajti v primeru, da eden pogine, bo drug zganjal histerijo in žalost.

Srečno!

Kaj pa če vmes pride Albanski hrček iz kosova?Bo obrezan in prepoznaven hahahahaha:-)

Kaj pa če vmes pride Albanski hrček iz kosova?Bo obrezan in prepoznaven hahahahaha:-)[/quote]

A videš na to pa nisem pomislna. :/ Problem je tut, ker bo samička zakrita. [da ne bom obtožena sovražnega govora]

Kaj pa če vmes pride Albanski hrček iz kosova?Bo obrezan in prepoznaven hahahahaha:-)[/quote]

To sicer ne, bo pa sigurno naredil kak burek in sladoled.., hm samo potem se bodo hrvaški hrčki zredili….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close