Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj zunanji hemeroidi srbijo?

zakaj zunanji hemeroidi srbijo?

Zakaj srbijo zunanji hemeroidi? Je to res ali me malo hecajo? Hvala

Hecajo te!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ma kaj jo zajebavaš. Iz prve roke ti povem, da tudi mene srbijo, včasih tako, da bi se spraskala do krvi. Napudram z bebi pudrom, pa je malo boljše. Še bolje pa je mrzel obkladek, najbolje kepa snega.

Ma kaj jo zajebavaš. Iz prve roke ti povem, da tudi mene srbijo, včasih tako, da bi se spraskala do krvi. Napudram z bebi pudrom, pa je malo boljše. Še bolje pa je mrzel obkladek, najbolje kepa snega.[/quote]

jaz imam tud probleme s tem. je kaka učinkovita krema ki bi zmanjšala srbež?

Ma kaj jo zajebavaš. Iz prve roke ti povem, da tudi mene srbijo, včasih tako, da bi se spraskala do krvi. Napudram z bebi pudrom, pa je malo boljše. Še bolje pa je mrzel obkladek, najbolje kepa snega.[/quote][/quote]

jaz imam tud probleme s tem. je kaka učinkovita krema ki bi zmanjšala srbež?[/quote

Jaz vzamem claritin, sedaj sem pa ugotovila,da mi pomaga domača ognjičeva krema. Trenutno imam že dva meseca mir,mažem si pa vsakih nekaj dni preventivno. Poskusi, meni pomaga.

A je to tak problem, kaj boste pa potem jamrali, ko boste res zboleli, ta srbež je malenkost proti vsem ostalim. Ravno tako kot nahod, je zoprn, ni pa za umret.

tud sanja se ti ne kako hameroidi srbijo. spraskano do krvi..dan za dnem.
prejt rajš mal snahi morit, ne pa da nas utrujaš tukaj.

tud sanja se ti ne kako hameroidi srbijo. spraskano do krvi..dan za dnem.
prejt rajš mal snahi morit, ne pa da nas utrujaš tukaj.[/quote]
Še enkrat ti povem, da to ni tako hudo. Sicer pa nobena krema ni koristna še najmanj ognjičeva, ki ti bo še bolj stanšala sluznico. Star babičin recept pa tudi zdravniški je, maži se s surovim maslom in olivnim oljem. Umivaj se z mrzlo vodo ( analno odprtino ) vendar ne tako mrzlo, da boš dobila volka. Zadnjico si briši z papirjem, ki ti ustreza, naj ne bo prenežen in ne pregrob. Ne briši si anale v odprtino oz. v globino, obriši se bolj po vrhu. Dobro je tudi če sprereš z hladno vodo, vendar brez detegentov ( mila, geli in podobno) Za umivanje, če že moraš, pa uporabljaj kisli PH faktor. Ko te enkrat srbi, te srbi za vedno, nikoli to ne boš odpravila, se pa da na takšen način oblažit. Pa bo nekaj časa dobro in te bo spet začelo srbeti.

Osnovna stvar pri hemeroidih je – urejena prebava. Torej, paziti morate na to, da redno odvajate in da je blato ta prave konzistence, ne pretrdo in ne premehko. Jesti morate veliko vlaknin iz zelenjave, sadja, stročnice, in piti precej vode med obroki.

Boleče in srbeče zunanje hemeroide z lahkoto in zelo hitro popolnoma umirite s kremami. Na voljo jih je v lekarnah celo morje, od Modolexa naprej.

Imam zunanje hemeroide od nosečnosti dalje (15 let) ki so se mi do sedaj močno vneli in močno srbeli vsega skupaj mogoče 3x v vseh teh letih, in to točno takrat ko nisem pazila na hrano, ko sem bila zaprta ali sem imela premehko blato ali drisko. Sicer pa jih namažem takoj, ko začutim, da bi lahko srbeli ali boleli.

Ne razumem da si pa eni mažete z oljem? to mi je čudno in hecno….

Dvomim, da imate hemeroide. Takole srbi kandida, tudi sama sem jo imela in po strogi dieti je srbecica izginila.

Meni pa ni jasno nekaj -15 let imate hemoroide? Se nikoli ne pozdravijo? Ce so zunanji, je to to? Nikoli vec ne izginejo? Zakaj pa ne greste na operacijo?

New Report

Close