Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mož – žena

mož – žena

Ni mi jasno – ste se zato poročile, da vam mora mož (ali obratno) ves čas polagat račune?
Kje se je zadržal, zakaj je trezen ali pijan? Zakaj to …….zakaj to?

Saj potem imate tak odnost kot matere nad otroci! Da vam vse pojasnjujejo in se opravičujejo….

Saj kot ene hijene ves čas visite nad njegovim/njenim lajfom in sumite?

JAZ nebi zdržala tega terorja niti pol leta……………sorry!!

Da člouk ne sme mal dihat izven družine – pol pa pride domov je pa cela štala……..
Grem rajš na Dob – pysda da majo več ‘svobode’!

Si to videla doma?

draga avtorica, tega sem se jaz striktno držala,kar ti pišeš . Stalno sem si govorila,nisem mu mati.Saj vidi,da ga ljubim, Bo že dojel,da ga mi z otroki imamo najraje in ne družba,ženske…

In veš kaj sem naredila? to da je v 18 letih prihajal in odhajal, delal kar je hotel.Ni polagal računov,ni se hotel pogovarjati,Ni imel časa ne zame ne za otroka. Potem sem izvedela,da se je gonil okrog. PO ločitvi so mi prijatelji govorili,da sem sama kriva,ker sem mu dovolila ,da se tako obnaša!!!

Koga zdaj poslušati,za boga miloga??

nova
Uredništvo priporoča

Vsak mora sam imeti občutek, spoštovanje do človeka s katerim živi (mož/žena) ,da/kaj mu bo povedal. Mož/žena nista last eden drugega, zato si ne moreta prepovedovati stvari- ne dovoliti. Občutek pa morata imeti do katere meje lahko gresta. Če tega ni, nima zakon nobenega smisla.

Tako kot si ti predstavljaš, živijo samski ljudje. In nekdo, ki tako razmišlja naj ostane sam, pa mu nihče ne bo “gušo” in bo lahko kjer bo hotel, delal kaj bo hotel, pil kolikor bo mu pasalo itd.

Partnerstvo draga moja, pa je odločitev, odgovornost, vzajemnost, spoštovanje, stati partnerju ob strani in še in še.

Kdor se tega ne zaveda, naj ne ustvarja neke veze in naj ne spravlja v nesrečo sočloveka. Pika.

Si ti ljubica takega človeka? Pa je premalo časa s tabo, ker je doma preveč nadzora? Uboga si…

Pričakujem, da mi partner pove, kam gre in kdaj pride in seveda tudi obratno. Ne gre se za to, da bi ga imela pod nadzorom oz. da bi mu prepovedovala kam it. Ne skrivava ničesar drug pred drugim. In to se mi zdi edino pravilno.

Ti pa si ena hijena…………………..ooooooooo fak……..pa taka baba!!

Ti pa si ena hijena…………………..ooooooooo fak……..pa taka baba!![/quote]

Si nisem mislila, da sem tako grozna, res,…
Res je težko rečt: “S sodelavci gremo tja in tja ga žurat, ne me čakat, pridem ob petih.”
Pa tudi moj bi malo čudno gledal, če bi šla in rekla samo: “Adijo.”

Ti pa si ena hijena…………………..ooooooooo fak……..pa taka baba!![/quote]

Zakaj hijena??? Jaz se pa popolnoma strinjam z Briano. Meni je pa to čisto normalno, da eden drugemu vse povesta. Pa sploh ni fora tega, da mu moraš “polagat račune” ampak enostavno, da pač veš. Meni bi bilo zelo čudno, če bi mož kar naenkrat vstal in kar nekam šel, ali pa jaz….????? Halooo!?

Poveva si vse, preprosto zato, ker si to želiva povedati. Ne javljava si sicer kdaj kdo nese smeti, ampak načeloma pa okvirno vedno vem kje je moj moški, isto on zame.

V kolikor slučajno ne vem, ne zganjam histerije glede tega, ker mu pač zaupam, enako velja za njega. In to je to.

Ti pa si ena hijena…………………..ooooooooo fak……..pa taka baba!![/quote]

Zakaj hijena??? Jaz se pa popolnoma strinjam z Briano. Meni je pa to čisto normalno, da eden drugemu vse povesta. Pa sploh ni fora tega, da mu moraš “polagat račune” ampak enostavno, da pač veš. Meni bi bilo zelo čudno, če bi mož kar naenkrat vstal in kar nekam šel, ali pa jaz….????? Halooo!?[/quote]

Tudi jaz se strinjam z Briano in hijeno. Če sta dva v zvezi, je jasno, da ne živita kot tujca.

Moški je kot otrok, potrebno ga je stalno nadzirat in mu postaviti meje. Žal je tako.

Potem nima funkcije moža, temveč otroka. Kako lahko seksaš z otrokom?

Ah ja še ena tema o popolnem sanjskem moškem – odgovornem, spoštljivem, sposobnem, po potrebi romantičnem – seveda srečnice, ki imate nekaj podobnega ujetega doma ste zdaj še bolj ponosne nase. Sama spadam med tiste, ki smo dobile bolj pokvarljivo robo. Ob začetku partnerstva sem bila vsa polna idealov in predstav o enakopravnosti med spoloma, zdaj, ko sem že rahlo odslužena in uničena od tega moškega hudiča pa je moj recept zelo preprost. Ženske nikar ne nasedajte puhlicam o neomejenem svobodnem gibanju moškega primerka in ohranite kmečko zdravo pamet. Če jim boste dovolile preveč se bodo kmalu gonili naokrog in porabili ves denar za neumnosti zato potrebujejo omejitve, ja tako kot otroci pa čeprav se sliši zelo primitivno. Ko moraš še dolgo odplačevati dolgove, ki jih je tak primerek pridelal s svojimi pohodi ti preostaneta le ločitev ali zelo strog hišni red. Če ne zmorejo upoštevati hišnih pravil in reda naj pokajo v drug hotel.

S teboj živeti in umreti:))

točno tako je in nikakor drugače

jaz še sexsam pa poročen em lep odnos imava.

New Report

Close