Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

GENERALI - VINJETA 55 EUR

Default avatar

505

zavarovalnica ima akcijo ob sklenitvi avtomobilskega zavarovanja do 31.01. 2012 ( ne velja za mladega voznika starosti do 24 let) nova stranka ob sklenitvi prejme magna kartico kjer je naložen denar v vrednosti 40 eur.
nasvet: vsak lahko sklene 30 dni pred potekom, tako, da kdo ima skadenco do 30. 02. 12 lahko to izkoristi.
če kdo želi lahko mi pusti kontakt, po LJ dostavijo polico na dom.....
Default avatar

se ti ne zdi?

za 40 EUR se mi res ne splača menjat zavarovalnice, če imam drugje premijo do 150 EUR nižje...

si pa svoje mislim o takem teženju strankam tu na forumu
Default avatar

505

[quote=""se ti ne zdi?""]
za 40 EUR se mi res ne splača menjat zavarovalnice, če imam drugje premijo do 150 EUR nižje...

[/quote]
sam veš, poleg najcenejšega zavarovanja v SLO, da dobiš še 40 eur gratis

jaz nimam nič od tega, kjer jutri sem že v tujini - samo nekaterim želim pomagati.....
Default avatar

se ti ne zdi?

505 je napisal/a:
[quote=""se ti ne zdi?""]

sam veš, poleg najcenejšega zavarovanja v SLO, da dobiš še 40 eur gratis

jaz nimam nič od tega, kjer jutri sem že v tujini - samo nekaterim želim pomagati.....[/quote]
a bejž bejž.
sem delala primerjavo med vsemi zavarovalnicami, ko sem zavarovala moj avto in ne, niso bili najcenejši.
ps
zakaj bi morali pa tebe kontaktirati, če ne misliš zaslužit zraven?
konec koncev imajo spletno stran in direkten kontakt z zavarovalnico (halo polica). ne rabiš agentov. si v tujini, ja....
Default avatar

505

DAJ SAJ PRAVILNO PREBERI - jutri....................
sama si delala primerjavo, verjetno na strani amzs, ko sem še delal za zavarovalnico sem lahko sam dal 20/30% popusta - seveda če mi je bila stranka simpatična he, he, he

verjetno delaš v JU in imaš veliko denarja...
Default avatar

se ti ne zdi?

505 je napisal/a:
sama si delala primerjavo, verjetno na strani amzs, ko sem še delal za zavarovalnico sem lahko sam dal 20/30% popusta - seveda če mi je bila stranka simpatična he, he, he

o ne, primerjavo sem delala od agenta do agenta. o ja, 20% popusta sem dobila, samo ne pri generaliju.
Default avatar

22-22

se ti ne zdi? je napisal/a:
505 je napisal/a:

o ne, primerjavo sem delala od agenta do agenta. o ja, 20% popusta sem dobila, samo ne pri generaliju.
Katera pa je bila najcenejsa?
Sem ravno zavarovala pri G. Kjer sem placala 200e manj kot bi pri Triglavu.
Default avatar

se ti ne zdi?

22-22 je napisal/a:
505 je napisal/a:

v mojem primeru tilia. generali bi bila 8 EUR cenejša, kot pa moja prejšnja zavarovalnica.
Default avatar

karolinna

505 je napisal/a:
zavarovalnica ima akcijo ob sklenitvi avtomobilskega zavarovanja do 31.01. 2012 ( ne velja za mladega voznika starosti do 24 let) nova stranka ob sklenitvi prejme magna kartico kjer je naložen denar v vrednosti 40 eur.
nasvet: vsak lahko sklene 30 dni pred potekom, tako, da kdo ima skadenco do 30. 02. 12 lahko to izkoristi.
če kdo želi lahko mi pusti kontakt, po LJ dostavijo polico na dom.....
Default avatar

bodimo konkretni

Renault megan III dinamiq - cupe, 1,5 dizel
z opremo po ceniku.....19.000,--
Full kasko, odbitna 1% (seveda tudi stekla,divjad, parking, nadomest. vozilo....skratka full)
Cena : .................?? (seveda vključuje tudi obvezno zavar., brez cestnine...itd)
Premijski razred max. popust
Default avatar

505

generali najcenejše - poznam ponudbe ZM, AS, TRIGLAV, GRAWE v nulo.

me pa razpizdi, da nekdo pametuje brez veze - že zadnjič sem napisal, da ni isto če skleneš na šalterju zavarovalnice, AMZS ali pri zastopniku ( sam nekateri so nevošljivi, če nekdo nekaj zasluži)

SE TI NE ZDI - verjetno ta k....... hodi v službo brez plačila.

16 letih sem veliko strankam pravilno svetoval - tudi z drugega področja, samo malo ljudi mi je bilo hvaležnih - celo zgodilo se je, da me je poklicala stranka iz kraja nezgode ob 23 h ponoči im mu pomagal z nasveti.
Default avatar

ena mama ena mama

Do lani smo bili pri Generali, od letos imamo mladega voznika :)), pa so postali bistveno dražji kot Tilia.

ena mama
Default avatar

se ti ne zdi?

505 je napisal/a:
generali najcenejše - poznam ponudbe ZM, AS, TRIGLAV, GRAWE v nulo.

me pa razpizdi, da nekdo pametuje brez veze - že zadnjič sem napisal, da ni isto če skleneš na šalterju zavarovalnice, AMZS ali pri zastopniku ( sam nekateri so nevošljivi, če nekdo nekaj zasluži)

SE TI NE ZDI - verjetno ta k....... hodi v službo brez plačila.

16 letih sem veliko strankam pravilno svetoval - tudi z drugega področja, samo malo ljudi mi je bilo hvaležnih - celo zgodilo se je, da me je poklicala stranka iz kraja nezgode ob 23 h ponoči im mu pomagal z nasveti.
pravilno, da zahtevaš izbris teme. konec koncev, si edini žaljivi tu not, ki se mu je strgal film ob dvomu, da je to res najboljša ponudba v sloveniji, da ne omenjam skrajne neetičnosti, da hočeš z javnim forumom služit.
Default avatar

bodimo konkretni

No, čakam odgovor na gornje vprašanje.
Default avatar

505

mladi voznik je najcenejše pri mariborski....
Default avatar

se ti ne zdi?

bodimo konkretni je napisal/a:
No, čakam odgovor na gornje vprašanje.
in kaj si boš pomagal s ponudbo za dosti boljši avto, kot ga imaš ti? nimam pojma, koliko bi prišlo to, kar imaš ti zavarovano..
Default avatar

malo bontona ti manjka

Veš kaj, tvoje izrazoslovje, ko te kaj razjezi, je pa tudi kar nekaj - mene bi že to odvrnilo od sklepanja poslov s teboj.
Default avatar

505

[quote=""se ti ne zdi""]
da ne omenjam skrajne neetičnosti, da hočeš z javnim forumom služit.
[/quote]

ali si ti bukova ali kaj - a sem ti lepo povedal, da jaz ta zavarovanja ne sklepam in nič ne služi...

imejte se fajn - mogoče se kaj javim iz Nemčije
Default avatar

se ti ne zdi?

505 je napisal/a:
[quote=""se ti ne zdi""]
da ne omenjam skrajne neetičnosti, da hočeš z javnim forumom služit.
ali si ti bukova ali kaj - a sem ti lepo povedal, da jaz ta zavarovanja ne sklepam in nič ne služi...

imejte se fajn - mogoče se kaj javim iz Nemčije[/quote]

nekomu, ki ne bo imel nič od tega se ne strga film, če mu kdo osporava njegove trditve.
Default avatar

jst tud

22-22 je napisal/a:
505 je napisal/a:

Jaz sem šla tud od Triglava h Generaliju za cca 150 EUR manj. In me tud zanima, kje so še cenejši?