Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ali ste že nakupili vsa darila za božič?Koliko ste zapravili?Kaj ste kupili?

Default avatar

radovednicamama

Jaz grem danes v nakup.

Hči si želi družabno igro HOBOTNICA JOLY
Sin pa bayblade areno

Lep dan vam želim
Default avatar

replay

Poročaj kaj boš kupila ker mene to čaka jutri, pa nimam ideje kaj kupiti mami in očetu, pa tašči in tastu...

Tole hobotnico pa poznam - meni je čist brezvezna :(

Lp, N
Default avatar

Cicerika

hčerkici sva kupla govorečo Hello Kitty (so jo mel v šparu nedolgo nazaj)...

za mlajše člane širše družine do 18 let bodo darila malenkostna za ostale nič...
Default avatar

haha:)

Se kar bojim odpret denarnico ta mesec :(

Oce: mini radio za v klet
Mama : Bon za masazo
Fantu : udarno vrtavko
Fantovi mami: skatlo oblacil
Fantovi sestri: tangice (ostalo se ne vem)
Najboljsa prijateljica: POJMA NIMAM :(
Kolegici : majhen akvarij z delfini
Sestri: Bon za Madonno + sprej za unicene lase od likalnika :))))))

Nakupila bom pa se nekaj cokolad, bonbonier in okrasnih modelckov, da dam zraven.
Default avatar

v razmislek

Od letos naprej hvalabogu nič. Če bi šlo za otroke, bi gledala drugače, v tem primeru pa ...
Default avatar

eni ste za hece

haha:) je napisal/a:

Nakupila bom pa se nekaj cokolad, bonbonier in okrasnih modelckov, da dam zraven.
Škatlo oblačil? :))))))))
Default avatar

Ja, njegova mama je obsedena z oblacili, tako da vedno, ko sem sla v nakup med letom, sem kupila se njej, in sedaj je teh oblacil za celo skatlo. Nekaj je kupil tudi fant. Nora na oblacila, sploh tista "huda", ki se jih jaz ne oblecem, pa sem 2x mlajsa :)
Default avatar

no-ja

replay je napisal/a:
Poročaj kaj boš kupila ker mene to čaka jutri, pa nimam ideje kaj kupiti mami in očetu, pa tašči in tastu...

Lp, N
Hčerka od avtorice je stara ? , ti pa ?. Kako se lahko primerjaš?
Default avatar

sparker

eni ste za hece je napisal/a:

Akvarij z delfini?

Bemo, ne bi si želela biti ti. Pa brez zamere ... ;)

Zaenkrat kupila le za sinka (35€).
Grem še v prihodnjem tednu na lov.
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
Ponudba oblačil, obutve, opreme in igrač za malčke:
http://www.mojalbum.com/marsha.
Default avatar

Akvarij z delfini 15€ :) Zadnjic je bil v reklami.... :) Pac nora je na delfine in ko nimas idej, pac izberes tisto, kar ima oseba rada. Vedno sem za bozic kupovala, kar si oseba zeli (sledis med pogovori o zeljah ali potrebah), ce pa ne zasledim, kaj si zeli, pa sigurno vem, kaj ima oseba rada.
Default avatar

ločevalka

Simbolična darila, več ali manj že nabavljena.

Letos so rdeča nit malo boljše čokolade in podobno.
Default avatar

ločevalka

Akvarij z delfini 15€ :) Zadnjic je bil v reklami.... :) Pac nora je na delfine in ko nimas idej, pac izberes tisto, kar ima oseba rada. Vedno sem za bozic kupovala, kar si oseba zeli (sledis med pogovori o zeljah ali potrebah), ce pa ne zasledim, kaj si zeli, pa sigurno vem, kaj ima oseba rada.
A sem lahko tvoja prijateljica?
Default avatar

bemiš

eni ste za hece je napisal/a:

odklop

:-)))

Jaz:

partner: nič
mama: nič
oče: nič
sestra: hmm...nič
jaz: jakna v H&M, hmm morda se kak priboljšek
sinko: novi škorejnčji za snegeca, pa samo božično razpoloženje..itak še deda mraz pride v nedeljo

Res, še dober, da ne damo tolk na Božička, pač pa samo praznujemo božič (peka piškotov, hodimo okrog, žur, kavice, jupii)

Aja, drgač pa če nimate ideje za darilo, priporočam knjigo: Marko Juhant varuh otrokovih dolžnosti
Default avatar

mirijam

Juhu! Pri nas pa ni nič za božič, ker že Miklavž vse opravi. Sem frej in mi to zeeloo paše. :-)
Default avatar

replay

no-ja je napisal/a:
replay je napisal/a:

Lp, N
Hčerka od avtorice je stara ? , ti pa ?. Kako se lahko primerjaš?
Veliko se igram s sinom, poznam veliko iger, zato lahko dam kakšno primerjavo...že Loti karoti (ki je v isti "starostni skupini") je boljša.
Default avatar

Kofetarca

mož: trenirka
sin: lego policijski kombi
oče: 1 kg bombonov (tistih njegovih svilenih)
mami: olje s čilijem
tašča, tast in ostala banda: domača marmelada in ena taka lesena žlica oblita s čokolado - da se potem raztopi v mleku
vzgojiteljici v vrtcu: ta ista vroča čokolada na leseni žlici

Seštevek preveeč cca 150 €
Default avatar

mami - vesela;)

Sinko bo dobil tv, hči pa prenosnika:)
Po želji in izbiri njiju.
Default avatar

nadaništanula

nič. živim sama z otrokom, prejemam socialno pomoč (290 € ), otroški dodatek(90€) in preživnino za otroka ( ponavadi v obliki oblačil za otroka). socialno pomoč prejemam od kar sem bila v 7 mesecu nosečnosti ( sem bila še študentka in preko štud. servisa dela več nisem dobila). 2 meseca sem dobivala tistih 220 € . potem celo porodniško slabih 100 €socialne pomoči, od konca porodniške pa do zdaj ( torej 5 mesecev) prejemam zgoraj napisano socialno pomoč - službe namreč ne dobim pa četudi se na trepalnice postavljam.
In ker prejemam socialno pomoč več kot 18 m v zadnjih dveh letih... mi bodo nekoč dali plombo na nepremičnino - baje na novi vlogi januarja to podpišem ( če jo bom sploh kdaj imela). Nastal je cel rompompom, ker obstaja možnost da nekoč kaj podedujem in tisto nepremičnino delim s sestro. ona seveda noče plombe na "najino" hišo. razumljivo a ne. in zaradi tega od januarja več ne bom prejemnica socialne pomoči. z otrokom bom živela iz slabih 100 € otroškega dodatka. ker bo verjetno treba plačati cca 45€vrtca + cca 50 € me stane samo bencin do vrtca ( živim bogu za nogo) in nazaj .... ne bova imela niti za zdravstveno zavarovanje za plačat. no, otrok bo dobil vsak oblačila od svojga fotra.
tak da hvala lepa država, pa lep božič vsem!
Default avatar

:( Te kar malo stisne, ko tole preberes. Jaz bi se na tvojem mestu odpovedala podedovani nepremicnini. Sploh pa pomislit, da imam taksno sestro :( Naj me pa ona zivi.... katastrofa!
Default avatar

moonover

Hči_puhasta kepica (30 EUR)
Sin_hot wheels steza za na steno (39 EUR)
Partner_nič
Jaz_nič
Mama+oče_kakšna malenkost (smo zmenjeni, da se odrasli ne obdarujemo)
Tašča+tast_slika na steklu, ki jih dela moja prijateljica (7 EUR) + suho sadje

To imam že kupljeno. Prav tako sem imela že kupljeni dve sliki z otroškim motivom + nekaj malenkosti za dve nečakinji, vendar se je svakinja odločila, da damo otrokom po eno stvar, ki jo napišejo. Tako, da me bo še tu za dve prišlo cca 40 EUR. Je pa to čisto izven plana, sploh ker sem darila zanju že imela pripravljena.

lp