Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek :) našla na predzadnji strani

:) našla na predzadnji strani

http://med.over.net/forum5/read.php?151,2694125

Koliko nas je zdaj še tu?

Vsa ta leta tu… na srečo uspela dokaj dobro abstinirati od mona, ampak 1-2x tedensko še pa vedno pokukam sem gor. Pogrešam edino celogo goro “starih” monovk, ki po fočkanju že krepko korakajo 4-ici nasproti…

uf jaz sem tukaj že od leta 2000 ali 01 🙂 on/off takrat je bilo 5 forumov, vsak dan mogoče 2-3 nove teme, predvsem pa zelooooo kulturen nivo komuniciranja.

točno se spomnim na iskalniku matkurja je bil objavljen link do MONa, kliknem in evo, še danes sem tuki 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Koliko od teh je še vedno poročenih?

Midve pa morava biti kompanjonjki!
Pismo rosno, spomnim se teh pet forumov, še bolj pa prijaznosti, s katero smo medsebojno komunicirale.

Tale MOjca pa mislim, da je acjom 🙂

Si predstavljate tako temo danes?

Ja, in kaj bi zdaj rada s tem povedala, da si srečno poročena?! Tvoj te ziher vara, ti se pa sama tolažiš s takimi. Ipd.

Tako malo uporabnikov je bilo, da sem enkrat pod nickom, kot je imela hčerka ljubkovalno ime, nekaj napisala, to je prebrala sodelavka od sestre in jo kasneje vprašala, kako smo potem uredili pri zdravniku. 🙂

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Hudo :))

Malo več forumom kot 5 je sicer bilo, ko sem našla MON, ni pa še bilo SŠ oz.se je šele kasneje odcepil..

Tudi jaz sem našla link na matkurji in sem tu od prvega dneva. Sicer ne več toliko kot včasih, pa vendar berem vsak dan. Pišem pa bistveno manj zaradi znanih razlogov. Prej sem bila registrirana.

uffff, kaj sem bila res stara komaj 28 let 🙂

Ojej, a bo res že 10 let odkar se pasem tu gor????

ja, takrat je bilo drugače …. :))))

jaaaaa….

vsi prijavljeni
vsi prijazni

kak je blo fajn….

madona imate slab spomin…
http://med.over.net/forum5/read.php?151,2695008

http://med.over.net/forum5/read.php?151,2694645

ps
pa nič niso bili vsi prijavljeni. samo sistem nicke iz tistega časa avtomatsko pobarva modro….

Tudi jaz sem se tam pofočkala in sem še vedno tu.

Tudi jaz sem nekje leta 2002 našla link do med.over.net., ko sem bila drugič noseča. Nikoli nisem bila prijavljena, redko sem kaj napisala.
Vedno pa sem našla dobre nasvete in kultura govora tukaj je bila na visokem nivoju. Takrat sem našla tudi drug forum ringaraja, pa je bil tudi še v hudih začetkih, skoraj nič na njem, pa sem ostala tukaj.
Najbolj mi je v spominu ostala babi na forumu Prehrana, tukaj pa mi je ostal najbolj v spominu mačkon, ki pa je tragično preminil. Ob njegovih postih sem se krohotala.
Lep bi bilo spet tako.

Ej, jaz sem tudi.

RAd bi dodal samo to, da tako kot se je spremenila družba, tako se je tudi MON. Popolnoma ni nič drugače na forumu, kot je v družbi. znani razlogi so, nestrpnost, nevoščjivost, privoščljivost, stres, živčnost…vse to je raslo z leti.

pravzaprav je MON odraz realnega stanja zunaj naših sob, pa če si to priznamo ali ne. če mene vprašate, je tukaj veliko več iskrenosti, kot zunaj naših zidov. KAjti tisto kar vidite zunaj, ni prava resnica, tukaj pa je. Samo spomnite se glasovanja kakšni bodo izidi volitev.

Samo MON je kazal pravo sliko, vse ostalo pa je prilagojeno. Žal je tako, ampak ravno na to smo lahko ponosni.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Tudi jaz sem se našla – samo mlada nisem več toliko.
Sploh nisem pomislila, da že toliko let spremljam MON.

LP vsem!

Še vedno pečem pitulice po receptu, ki ga je na Prehrani objavila babi, makov kolač po receptu
nikanze, pa še kakšen bi se našel iz tega foruma. Spomnim se prispevkov KarmenM, debele Zofi, Tinkare, Skrbne, VladkeK, ko se je oglašala še iz tujine, pa še kakšna bi se našla, ki sem jo rada brala. Saj verjetno še sodelujejo, vendar pod drugimi imeni.

V tej temi se sicer nisem oglasila sem pa tudi sama še iz tistih časov :))) Matr je bilo fajn 🙂


Se strinjam z napisanim. Jaz sem mon zasledila nekje 04….se prijavila. Imam obdobje, ko vsak dan pokukam in obdobje, ko me ni gor mesece.
Je pa res, da se ljudje spreminjamo in komunikacija na monu je pač odraz nas samih….ogledalo….takšni smo in nič drugačni….morda je mon res ena realna slika…ali pa izgovor, da si nekdo upa povedati več (kot doma, v službi…).
Priznam…v zadnjem času redko kaj napišem. Morda le preberem kakšno temo. Nekako se ne najdem več v temah, ki se vsakodnevno odpirajo.

Jezila se sicer nisem nikoli….sem se pa večkrat pošteno nasmejala tukaj gor. In zato tudi ostajam. LP

To nikakor ne drži.
Ok družba se je spremenila in posledično tudi mon, vendar mon nikakor ni odraz celotne družbe. Ker če ti nekomu omogočiš anonimno pljuvanje je posledica le tega, da prikličeš veliko število oseb, ki to počnejo in odženeš tiste, ki tega ne počnejo. Šele, če bi vzel neko povprečje vseh forumov bi dobil realno stanje naše družbe. Starševski čvek pa na srečo to nikakor ni in pravzaprav upam, da nikoli ne bo. Je le en forum kjer se dovoli vse in še več in to nekateri pridno izkoriščajo. Zakaj pa je tako pa veš le ti sam.

New Report

Close