Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ana tavčar žari

ana tavčar žari

Ana Tavčar prav žari odkar je noseča. Ful ji paše nosečnost, trebušček. Taka, lepa se mi zdi, sveža. A ni no?

hu d fak is anatavčar ?

nasplošno so nosečnice vse sijoče – znane ali pa neznane, slednje še bolj …

tud jest ne vem

Ena voditeljica iz nacionalke. Mislim, da ima neko oddajo zjutraj.

meni je pa grdo ko zdaj nosečnce nosjio take oprijete oblekice, da se tisti trebuh prav orng ven vidi.

Ja, ker to je res tako grdo, da bi bilo najbolje, če se za 9 mesecev kar v jame poskrijejo.
Mislim, no…

Kaj pa naj, bi morala biti skoz v halji, plašču?
Mislim, trebuh štrli ven tudi debeluhom, pa se ob to noben ne obregne, a ne?

Danes zjutraj je bila voditeljica oddaje Dobro jutro v oblekci, noseča, ja, je trebuh štrlel ven. In kaj, naj jo zdaj sterajo stran od kamere, snemajo samo od prsi navzgor, al kako bi bilo zate primerno? Tudi ona je kar žarela, prav luštna je bila in prav je, da je ponosno in z veliko mero okusa pokazala svoj trebušček.

Ja, ker to je res tako grdo, da bi bilo najbolje, če se za 9 mesecev kar v jame poskrijejo.
Mislim, no…[/quote]

Ja, res, kar v jame .)). Meni so luštne s temi trebuščki.

Ana Tavčar mi sicer ni niti malo simpatična, nasploh so mi pa nosečnice zelo ljubke. Naj se vidijo trebuščki (tudi v oprijetih oblekicah, zakaj pa ne).

Se strinjam. Ona mi ni simpatična, ne lepa. Ne noseča in ne nenoseča. Žal.

Meni samo od začetka ni bila simpatična,sedaj pa se mi zdi čudovita .

Ona je že rodila. Haloooo kako ste eni zaluno.
Meni ona ni všeč.

Meni so pa čisto vse nosečnice lepe!Še tiste,ki sodijo po zunanjem videzu med povprečne ali za koga podpovprečne so meni v tem stanju lepe.
Aja,pa sem ženska in nimam nagnjenj k ženskam 😉

Ana Tavčar je meni zelo všeč in prijetna ženska. Ne moti me da delajo tudi na TV noseče ženske saj je to normalno. Se pa tudi jaz sprašujem le zakaj ima pod prsmi vedno prepasano z enimi pasovi? Današnje nosečnice prav ne morete imeti ene obleko bolj na lahko, a prav morate biti vse povite?

kdaj, danes popoldne? zjutraj je bila še noseča.

New Report

Close