Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KMETIJA, POP TV IN SLABA VEST

KMETIJA, POP TV IN SLABA VEST

Pop TV ima slabo vest, jasno kot beli dan. Glede na to, da delajo tako krivične oddaje, me sploh ne čudi, da želijo tudi krivdo za nastalo situacijo preložiti na tuja ramena.
Vsi bivši tekmovalci, razen albanke, so potrdili, da bi danes glasovali drugače, pustili Vesno in odstranili Vlasto. Zakaj? Ker so medtem videli posnetke in spoznali kdo je kdo…
Gospodična Lili pa je rekla: odločitev je bila vaša in to bo ostalo na vaših življenjih…
Ta je pa dobra, kaj pa še.
Bivši tekmovalci so bili izkoriščeni in zavedeni v nekaj kar niso hoteli. POP TV je zelo dobro vedel kakšen bo rezultat, če jih pošlje nazaj. POP TV je zelo dobro vedel, da bodo Vesno ocenjevali po tistem prvem tednu, ko jim ni bila všeč, ker je bila mirna, tiha, zadržana, vase zaprta…. mimogrede, zame je to vrlina in ne slabost. Dobro so vedeli, da jo bodo poslali domov in to je bil tudi njihov namen. Zakaj, vedo sami najbolje. Z lahkoto so poteptali eno življenje, najplemenitejše od vseh, samo da bi bil njihov bedast šov bolj zanimiv.
Ves primitivizem in preprostost je pokazal tudi Miha, ko je rekel Darku: zakaj si pa ti tako tih, zakaj si sam za sebe, zakaj se nisi spremenil….Dragi Miha, še nisi slišal za karakter? Človek je takšen kot je Zakaj si pa ti gobezdač, zakaj ne postaneš tih in miren, v mojih očeh bi bil takoj bolj simpatičen! Ubogi Darko se je na koncu celo opravičil, ker je tak kot je, ker je miren. Mogoče tudi, ker je pošten, ker takšni ljudje pač ne spadajo več na ta svet.
Ampak ne POP TV, krivda za konec, kakršen je pač bil, je izključno na vaši strani. Nikakor ne bi smeli kot sodnike poslati na kmetijo bivše tekmovalce. Ker ste točno vedeli, da bo izid nepošten. Če pa bi hoteli, da se odločijo pošteno, bi jim morali predhodno zavrteti vse posnetke, da bi videli kaj se je dogajalo v njihovi odsotnosti. To bi bilo pravično. Ampak kaj takega pričakovati od vas je že preveč. Niso oni tisti, ki bodo nosili krivdo, krivdo boste nosili vi, POP TV, vse življenje, upam, da vas bo do smrti pekla vest, ker ste tako pohodili in poteptali enega človeka za lastno zabavo ampak to je že druga zgodba, ker mislim, da vesti sploh nimate.
Sama sem s POP TV zaključila, ne gledam ga več, je dovolj drugih programov, za vas lahko rečem samo FUJ !

Pa kaj je POP TV za tebe, oseba ali cerkev, da misliš, da ima celo nekakšno vest, ki jo bo pekla ‘do konca živlejnja’? Ne morem verjet, kako ene ljudi televizija pobebavi.

To je samo profitna firma, in nič več. In očitno jim je na vas, gledalcih kmetije, uspelo spet odlično zaslužiti. Za vse ostalo jih pa res nič ne briga. Daj, v lastno dobro, postavi se na realna tla.

There is no busines like show busines ……. žal!

ve se zakaj je propadlo staro rimsko cesarstvo, brez nadaljnjega gremo po istih stopinjah tudi mi!

nova
Uredništvo priporoča

Ti pa si en pravi bebec resnično. poptv je firma ha ha in firma dela odloča in vse. A si ti mal premaknjena! a ne veš da so pa pop tv zaposleni ljudje ki si izmišljuje takšne in drugačne štose?
Ma , ti pa si za na polje. a bi ti blo lažje pri duši če bi avtor navedel vsakega po imensko? ai si to želiš? Daj priznaj rajši, da te je zabolelo ker tudi ti spadaš v poptevejevski gnoj. Sramota zate, fuj in fej

Kaj se čudiš? To je pač sodobno gladiatorstvo. Lej, slovenceljnom pač ni dovolj da se posiljuje pse, so pasje, petelinje…. borbe, in je kri postala voda. V imenu vsemogočnega denarja, je pač treba narest gladiatorstvo za nekaj kar se ne da kupit. Vrednoto torej.

Meni se tudi zdi, da pop tv mal grize. Toliko očitkov kot so jih bili deležni tokrat mislim, da še niso bili nikoli. Ne more jim biti čisto vseeno pa če tudi so popolnoma brezdušni. PRav je tako.

Očitno ti je nekdo na žulj stopil. A boli???????

Jaz vas pa resnično ne razumem. To je igra, to je resničnostni šov. Vsak, ki se prijavi, si jih lahko prej ogleda, tako naše kot tuje in vidi kaj se lahko zgodi. Če si pa npr. duševno moten ali karkoli podobnega, bi morali pa najbrž sorodniki poskrbeti, da se pač ne prijaviš. Ni kriv ne POP, ne sotekmovalci, samo vsak zase odgovarja,. Kar mene pri vsem tem moti, je samo to, da se v studiu komentatorji potem spravijo na otroke. To pa res ni lepo.

A je sploh kdo pomislil, da je to licenčni šov, in da pop zavezuje tudi licenčna pogodba!!!!??? In če lastnik licence zapiše taka pravila igre, se jih mora pop držat, pa če mu leže ali ne!!!

Kako lahko nekoga obsodiš, da je duševno moten? A je s teboj vse v redu? Moje mnenje je, da je kriv POP TV. Kot je napisal avtor, če bi hoteli pravično glasovanje, bi morali vsi izpadli tekmovalci VEDETI kaj se je dogajalo v njihovi odsotnosti. Pa niso! Zakaj pa misliš, da so sedaj spremenili svoje mišljenje?
Sploh pa, ne smeši se, ne moreš skriti, da si pod okriljem POP TV. Da bi se pa kdo spravil na kakšnega otroka. pa nisem opazila. Se mi zdi, da so bile vse tiste Vlastine hčerke že krepko odrasle.
Tako pač je, POP TV, naredil si svinjarijo, kar si skuhal boš moral tudi pojesti!

Že stokrat pa še enkrat: to je igra!!!!!! ne življenje.

Snovalci šova so to vtaknili not ne samo zato, da je večja gledanost, ampak namenoma. Slovenci imamo za to en lep pregovor: Vse se vrača, vse se plača!!!!

Kar so delali al pa niso v prvih tednih, se pač ne da zbrisat!!!! Je pa res, da najbolj konstanten je bil Darko, in Miša, pa mogoče Valerija.

Se popolnoma strinjam z avtorico!Do sedaj smo najvec gledali POP TV,zaradi te svinarije,od sedaj cim manj!Se mi pa zdi,da ce nihce vec ne gleda POP TV,NE bo popravilo kar so storili ubogi Vesni!Vesna ni dusevno motena,pac pa zelo intelegentna punca,pridna kot mravljica in dobra kot kruh!Zaradi te svoje dobrote pa je zal njena dusa ranjena,POP TV in udelezenci pa so jo unicili!!!!!
ZAL VSE ZA DENAR!!!

odvisniki….

Daj ne bluzi, niso nikoli ista pravila na Kmetiji. Pri prejšnjih kmetijah sta se finalista borila za zmago, pri tej Kmetiji pa so gledalci izglasovali zmagovalca…..Očitno se še kako lahko spreminja določena pravila.

Jaz pa mislim da so krivci še vedno sodniki, in ne POP. Avgust je lepo povedal, da so bila mnenja taka in drugačna. Očitno je bila Esada bolj prepričljiva kot Damjan in Simon.
Vsi so imeli možnost zvedeti kaj se je dogajalo v času njihove odsotnosti, ampak jih očitno ni preveč zanimalo. Je bilo najlažje se tropu pridružit in Vesno likvidirat.

POP TV ni mel jajc, da bi popravil krivico in razveljavil odločitev, ki je bila v petkovi oddaji. Torej, vse 4 nazaj v studio in naj odloči ljudstvo.
Raje so se skrili za bivše tekmovalce, ker se bojijo morebitnih tožb udeležencev šova. Sramota. Nobene človečnosti ni v teh ljudeh, mirno so gledali likvidacijo Vesne in niso naredili NIČ. Saj te oddaje so bile že davni posnete in imeli so dovolj časa, da bi našli rešitev. Ampak ne. Raje so žrtvovali Vesno in Darka ter kmetijo dali nekomu, ki je:

1. bil poražen in poslan domov
2. edini ni naredil naloge
3. bil slab glava družine
4. zapravil cekine (od družine), da je rešil svojo rit

Ta oddaja je bila KATASTROFA in bolj kot kdajkoli sem razočarana nad POP TV.
Mislim, da nisem edina. Sem pa včeraj res pričakovala, da bodo popravili krivico. Stupid me.

Ne izmotavaj se poptevejevka gnila! kriv je edino POP TV in še enkrat POP TV!!!!!!
Sodniki so bili prevarani in zapeljani, ker niso videli resničnega stanja!!!!!!!
Praviš, da so imeli možnost ZVEDETI ??? A to se ti zdi primerljivo z VIDETI ???
Trapa neumna, zvedeli so tisto, kar jim je tista pokvarjenka natvezila, videli pa niso ničesar.
Tako da samo zapri gobec, da ti ga ne bo kdo drug! Ljudje so razjarjeni!

Ne izmotavaj se poptevejevka gnila! kriv je edino POP TV in še enkrat POP TV!!!!!!
Sodniki so bili prevarani in zapeljani, ker niso videli resničnega stanja!!!!!!!
Praviš, da so imeli možnost ZVEDETI ??? A to se ti zdi primerljivo z VIDETI ???
Trapa neumna, zvedeli so tisto, kar jim je tista pokvarjenka natvezila, videli pa niso ničesar.
Tako da samo zapri gobec, da ti ga ne bo kdo drug! Ljudje so razjarjeni![/quote]

Kaj je pa s teboj narobe ženska? Si vstala z levo danes? Povedala sem svoje mnenje in ne vem zakaj m je potrebno žalit. Poptevejevka? LOL

Za sodnike ni nobenega opravicila. Na sojenju je Vesna pred vsemi se enkrat
povedala bistvene tezave v njenem zivljenju. Avgust in Miha sta omenila, da sta
slisala od ostalih clanov marsikaj in na podlagi tega podlega (Esadinega) ogovarjanja
sta se odlocila in ne na podlagi Vesninega zagovora na sojenju. Sedaj pa se posipata
s pepelom, ces, da nista imela informacij. Sprevrzeno in pokvarjeno! Tudi Tinina reakcija
me zelo cudi, saj je tudi sama bila v tezavah in sedaj Vesne ne razume????Je ze res, da
je to sov, vendar ni samo sov, drugic je bilo poteptano clovesko zivljenje in njegovo dostojanstvo. Kam pelje ta umazan svet? VESNA IN DARKO STA ZAME ZVEZDI.

totalno! Jadni, bedni, nemoralni. Nobene besede več..razen da so res ubrisani če menijo da bodo za skropucalo POP BRIO se 10 evrpov po glavi kasiral? Zgleda da so jih vsi sposobni zapustili..verjetno so pa obstojeci “možgani” – poceni

Se mi je zeloo smilil tudi Darko. kako se mu je srce trgalo…pa ko je videl, v kakšno dobro stanje so spravili kmetijo, v celoti spedenano…on bi tam zaživel. Živel.

Ma ti pa si slika, kakšne otroke le. Če imaš v mislih Vlastine frajle, so se za denar kar same lepo izpostavile.

Tisti, ki opisujete Vesno kot dusevno moteno, ste vi sami.
Vesna je zelo inteligentna in karakterna oseba. Dusevno moteni ljudje so v primerni ustanovi
in pod nadzorom. Ne morem verjet, kako ste nekateri zarukani, da cloveka
avtomaticno stigmatizirate, ker je v depresiji. Dajte si kaj prebrat, saj je v
knjiznicah ogromno gradiva okrog tega, da ne boste hodili po svetu zarukani.

Pis,odnesi si Vesno domov in jo hrani,samo ne se potem pritoževati. Vesna je ena velika igralka. Če ste ji pa nekateri butalci nasedli,je to vaša stvar.

New Report

Close