Najdi forum

Kaj najraje jeste? :)) Js se trenutno hranim z lulcki in mesom v vinski omaki :))

Zadnje čase sem čisto mahnjena na kitajske zadeve. Najraje.. riž s piščancem v sladko-kisli omaki. pA hudo dobra mi je kisla-pekoča juha.njaaaaaam.
Pa testenine s tisoč in eno omakco..mmmmmm

_______________________________________ Brez tebe, tudi mene NI!

Pol bi mogla probat od Uncle Bens-a omako spicy.. :)) matr, pece tok da kr res ni.. kitajske zadeve so tut men vsec, morm rect 🙂

nova
Uredništvo priporoča

– pica, špageti, lazanja, njoki na tisoč in en način :)) Italjanska hrana…tommydely 🙂
– filane paprike + pire
– zrezki z gobovo omako + dušen riž
– špinača + pire + kak mesek
– dunajski zrezek/cordon blue + pražen krompir/mlad krompir v pečici
– dober golaž + priloga (lohk tut sam kruh da pomakam)
– tamali ocvrti oslički + kumarična solata s krompirjem
– postrv + krompir z blitvo
– ocvrti kalamari + tatarska + pomfri
– kitajska hrana: mongolsko meso, ocvrti piščanec…

Vedno more bit solata zraven :)) Pa še kej se najde…I’m gettin’ hungry :))

: )))

LP

vem vem:))
mmm:) najbolš:))

Pa bučke.. na 1000 in en način.. mmm . Omakca, ki se prileže zravn kakšnega pire krompirja, ko daš bučke pa papriko, paradižnik skupi pa še kislo smetano notr.. njaaaaaam.

LAČna SEM:)

_______________________________________ Brez tebe, tudi mene NI!

JST SM TUT LAAAAAČNAAAA :)))

torej dekleta, pejte kuhat 😛 :)) js sm ze skuhala,nafutrala lacna usta pa se pospravla. pridna, ni kej 🙂

Jaz pa na žalost ne kuham! To je moje strogo pravilo!

Imam pa najraje mamino “štajersko” kuhinjo; polno ocvirkov in zaseke!!!
Pa moj fant tudi ni kar tako… (gremo vsaj zvečer siti spat – ops. ostali spat, jaz pa na počitek, ker itak ne morem spati).

Zakaj ne kuhas?

vampi + solata

_____________________________________ življenje ni orehova potica

…nočem odpirat starih ran, ampak KJE PIŠE, DA JE KUHANJE ŽENSKO OPRAVILO? …. pa brez zamere… ne da se mi, pa zakaj sploh bi, če se moj fant ponuja?

Jst tut ne pravm, da je kuhanje zensko opravilo. ne maram teh delitev. skratka moj fant tut kuha, jst kuham.. ce se fant ponuja, je pa res brezsmiselno, da bi ti. ceprou je men kuhanje v veselje in rada kuham, pa se dobr :)) (khm, ja mal sm se pohvalla:)

moj tudi veliiiko rajši kuha kot jaz, zato se mu, kadar le ima čas prepuščam, da me razvaja s kuhanjem:)
Pa ne zdaj mislit, da ne znam kuhat, znam.. ampak tako je:>

Zato Hojla, ti dam čisto prav.
Prov fino je ko tip kuha:)) Pa še dobroo
mnjaaaam

_______________________________________ Brez tebe, tudi mene NI!

sem glih en kos ene take vegi pice, ki jo je BTVV naredila moja mala sekica, pojedla. Je blo kalorično, ampak je pasal!!! :o)))

********************************** Vsak junak postane na koncu dolgočasen! (R. W. Emerson)

Moja nona bi te križala. Reče se jim njoki, mona. 🙂

Pohan piščanec in ocvrt krompir, pa tona solate. To je bilo danes moje kosilo, pa malo jedkanice in zalivke, ki mi jo je ostalo v ustih še od zobarja. Zdaj ko mam dentiero zaflikano se bom pa za malco vrgel nad nutello – mmmm.

Jao Dario.. :)))) hehe… njoki itaq rules!.. Čeprou je moja najljubša hrana vedno bla, je in vedno bo MORSKA HRANA, takoj za njo je KITAJSKA HRANA in verjemte mi,da za njima ne zaostaja dost hrana, ki jo pripravita moja starša. 🙂 mmmm 😉 Aja.. kar se pa najljubših jedi tiče, je pa definitivno med prvimi petimi tudi KAMNIŠKI KEBAB! 🙂

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

hmmm…

najrajš mam zelenjavne stvari – ni boljšga kot zelenjavna lazanja pri plečniku – njami…

lp, girlyone

girlyone:))) lejo zgubleno dusico… V krizankah? :)) khm.. *G* i wonder if i saw you.. 🙂

Men je full dobra hitra hrana – na prvem mestu.
Sledi pa morska hrana, mehiška, kitajska,….
V glavnem skoraj vse jem razen vampov in polente, pa žgancev ne morem prebavit.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close