Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mokre sanje o BMWju?

Mokre sanje o BMWju?

Mone, ki ga berete – vas zanima, si ga kdaj predstavljate? Ga katera pozna? Je res vezan? Ker jaz moram priznat, da bi ga kar malo……………………… no pobliže spoznala. Morda se pa kaj zmenimo, kdo ve?

prepovedujem ti sanjati o njem!

Kako to zdaj prepoved? Malo pa ja lahko punce sanjarimo? Visok. Vitek. Temni lasje do ramen, malo valoviti. Na motorju. Ahhhhhhhh

BMW je v resnici punca, vem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Morda pa je kakšen debeli blondinec,taki so mi najbolj seksi.

pozabla si pir v eni roki, v drugi pa čik … kdo drži bilanco? :)))

In je res fejst dec. Ampak prste stran, mone ga ne zanimate.

Resno? Jaz pa ne vem nič o tem..:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

čutim, da je fajn moški, simpatičen, nagajiv … spala pa ne bi z njim

(hočem spat samaa)

haha, spanje je res dolgočasno ja….:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

On ima mene Mono, poleg svoje čisto dovolj.

Je lepo napisal pa ne samo enkrat da je vezan. Pustite ga pri miru ker se vam bo vse vrnilo. Ne vem zakaj morate ene kar sislit pa silit pa namigovat pa nevemkaj vse. Ni samski, ni zajebancije. Pika amen.

OK, prav, bom pa ubogala.:))) Pika, amen.

PS: Sicer, pa le kdo kaj sili, kdo mu kaj hoče? Še heca ne sme več biti?:)

da ni dec ampak baba. In sploh nima ne motorja ne bemfla – ampak smrdlivega deca doma in kup plenic – tu gor se hodi pa sam zabavat.

No iz lastnih izkušenj vam povem da je super, kot človek in kot ljubimec. Upravičeno imate lahko mokre sanje:)
Je pa sedaj zvest in dober mož da žal res lahko le sanjate:)

Kdo ve, mogoče pa res, babe smo bolj strahopetne…;).

čuj, maš kako jegovo sliko? pošlji mi jo, da bom lažje sanjala 🙂

čuj, maš kako jegovo sliko? pošlji mi jo, da bom lažje sanjala :)[/quote]

Nima slike …:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Dajte ženske ne ponižujte dedca s svojimi zaščitniškimi komentarji. (moškega lahko še “kastrirate”)
Verjetno je dovolj star, je prišteven in samostojen (opravilno sposoben;)) – pa se bo že znašel z “oboževalkami”:))

Je pa vse bolj zanimivo, dokler je skrito – ko enkrat vidiš, pa rečeš….ahhhh, pa sej je sam moški:))) – če je pa tako “kvaliteten” kot njegov nick? …vprašanje, ali gre le za “kurčenje” kot bi rekel Vodeb:)))

ker grdo dela s psom in to potem celo objavi na forumu

v kateri vrsti si ti stala, ko so talali humor? v zadnji?

no, kdo ga torej v resnici pozna od tistih ki se tukaj javljate? Da iz prve roke izvemo resnico o bmwju :))))))))))))))))))

Glede na to, da je vezan in se rad pogovarja o temah, kot je varanje in odpuščanje, bi mu zlahka odpustila, če bi lahko vsaj enkrat pogledal v moj globok dekolte in me našeškal po tazadnji, tak kot pravi šef……saj to po njegovo še ni varanje, ali pa se motim.

Če je pravi moški, potem rad pogleda lep dekolte in fantazira o šeškanju tajnice:)))

Ne to še ni varanje….:)

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close