Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Mokre sanje o BMWju?

Default avatar

go bmw go

Mone, ki ga berete - vas zanima, si ga kdaj predstavljate? Ga katera pozna? Je res vezan? Ker jaz moram priznat, da bi ga kar malo........................... no pobliže spoznala. Morda se pa kaj zmenimo, kdo ve?
Default avatar

ofca

prepovedujem ti sanjati o njem!
Default avatar

ofca ofcasta

Kako to zdaj prepoved? Malo pa ja lahko punce sanjarimo? Visok. Vitek. Temni lasje do ramen, malo valoviti. Na motorju. Ahhhhhhhh
Default avatar

ma kje

BMW je v resnici punca, vem 100%
Default avatar

12 grt

Morda pa je kakšen debeli blondinec,taki so mi najbolj seksi.
Default avatar

ofca

ofca ofcasta je napisal/a:
Kako to zdaj prepoved? Malo pa ja lahko punce sanjarimo? Visok. Vitek. Temni lasje do ramen, malo valoviti. Na motorju. Ahhhhhhhh
pozabla si pir v eni roki, v drugi pa čik ... kdo drži bilanco? :)))
Default avatar

ga poznam

In je res fejst dec. Ampak prste stran, mone ga ne zanimate.
Default avatar

BMW 540

ga poznam je napisal/a:
In je res fejst dec. Ampak prste stran, mone ga ne zanimate.
Resno? Jaz pa ne vem nič o tem..:)
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

jojmenejoj

čutim, da je fajn moški, simpatičen, nagajiv ... spala pa ne bi z njim

(hočem spat samaa)
Default avatar

BMW 540

jojmenejoj je napisal/a:
čutim, da je fajn moški, simpatičen, nagajiv ... spala pa ne bi z njim

(hočem spat samaa)
haha, spanje je res dolgočasno ja....:)
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

35KL

On ima mene Mono, poleg svoje čisto dovolj.
Default avatar

zdaj pa dost

Je lepo napisal pa ne samo enkrat da je vezan. Pustite ga pri miru ker se vam bo vse vrnilo. Ne vem zakaj morate ene kar sislit pa silit pa namigovat pa nevemkaj vse. Ni samski, ni zajebancije. Pika amen.
Default avatar

pomladna1

zdaj pa dost je napisal/a:
Je lepo napisal pa ne samo enkrat da je vezan. Pustite ga pri miru ker se vam bo vse vrnilo. Ne vem zakaj morate ene kar sislit pa silit pa namigovat pa nevemkaj vse. Ni samski, ni zajebancije. Pika amen.
OK, prav, bom pa ubogala.:))) Pika, amen.

PS: Sicer, pa le kdo kaj sili, kdo mu kaj hoče? Še heca ne sme več biti?:)
Default avatar

sem 100%

da ni dec ampak baba. In sploh nima ne motorja ne bemfla - ampak smrdlivega deca doma in kup plenic - tu gor se hodi pa sam zabavat.
Default avatar

lora11

No iz lastnih izkušenj vam povem da je super, kot človek in kot ljubimec. Upravičeno imate lahko mokre sanje:)
Je pa sedaj zvest in dober mož da žal res lahko le sanjate:)
Default avatar

pomladna1

sem 100% je napisal/a:
da ni dec ampak baba. In sploh nima ne motorja ne bemfla - ampak smrdlivega deca doma in kup plenic - tu gor se hodi pa sam zabavat.
Kdo ve, mogoče pa res, babe smo bolj strahopetne...;).
Default avatar

ofca

lora11 je napisal/a:
No iz lastnih izkušenj vam povem da je super, kot človek in kot ljubimec. Upravičeno imate lahko mokre sanje:)
čuj, maš kako jegovo sliko? pošlji mi jo, da bom lažje sanjala :)
Default avatar

BMW 540

ofca je napisal/a:
lora11 je napisal/a:
čuj, maš kako jegovo sliko? pošlji mi jo, da bom lažje sanjala :)
Nima slike ...:)
Default avatar

titimami

Dajte ženske ne ponižujte dedca s svojimi zaščitniškimi komentarji. (moškega lahko še "kastrirate")
Verjetno je dovolj star, je prišteven in samostojen (opravilno sposoben;)) - pa se bo že znašel z "oboževalkami":))

Je pa vse bolj zanimivo, dokler je skrito - ko enkrat vidiš, pa rečeš....ahhhh, pa sej je sam moški:))) - če je pa tako "kvaliteten" kot njegov nick? ...vprašanje, ali gre le za "kurčenje" kot bi rekel Vodeb:)))
Default avatar

ga ne maram

ker grdo dela s psom in to potem celo objavi na forumu