Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Domžalčani-pomoč

Domžalčani-pomoč

Trgovina Elegance, Cankarjeva 13 – kako najlažje do nje – iz smeri Kranja oz. Ljubljane (nikoli še nisem bila v Domžalah)…hvala

Če greš iz smeri Ljubljana, greš čez Šentjakob in takoj ko se začne Domžale oziroma cca 500 m kasneje zaviješ na levo in je tabla za Elegance.

Lahko pa prideš iz smeri Kranj – Mengeš – Domžale. Ko prispeš v Domžale (zapeljala se boš pod most, potem boš imela 2 večja križišča (ti greš samo naravnost) in po 2 križišču čez cca 200 boš zavila desno (je tabla)

Sem domžalčanka, pa ne znam dobro razložiti. Toliko enih možnosti + ali je podvoz pri Oplu že odprt? Enivejs, hočem povedat, da če se noben drug ne javi, jaz popoldne poskusim napisati. Bo pa bolje, če razloži kdo z več prostorske predstave …

Bistvo je, ko prideš v center Domžal, moraš iskati smer za LJ – Šentjakob in potem samo 100, 200 m pa zaviješ desno not.

ok, super, nekdo me je med pisanjem prehitel 😀

aha…torej je najboljša in najlažja varianta ljubljana šentjakob…hvaaalaaa 🙂

Najlažja je ta čez Mengeš, v Mengšu sledi tablam do Domžal (na prvem semaforju desno, pri Gasilskem domu levo – vmes sta 2 semaforja) nato čez rondo naravnost, do naslednjega semaforja desno, čez podvoz si v Domžalah, potem pa čez Domžale mimo Gasilskega(4 semaforje-2 križišča velika) doma boš po 50 m zagledala veliko tablo za tvojo trgovino. Na levi sta dva blokca, en je rahlo roza vijola. Zaviješ pa pred blokom rumene barve. Tam je tudi tabla.

Iz Kranja rabiš ca. 25 minut, se ta mesec dnevno vozim v Kranj iz Domžal.

avtorica a ne bi naslov vnesla v najdi zemljevid in zadevo sama rešila……..

Informacija: podvoz pri Oplu je že odprt 😀 – hvalabogu!!!

O, hvala za info in hvala bogu! :-)))

New Report

Close