Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Javno pozivamo MED.OVER.NET, da zaustavi žaljivke zoper državljane srbske narodnosti

Javno pozivamo MED.OVER.NET, da zaustavi žaljivke zoper državljane srbske narodnosti

Javno pozivamo MED.OVER.NET, da zaustavi žaljivke zoper državljane srbske narodnosti, ki imajo tukaj otroke, mnogi so poročeni s slovenci.

POZIVAMO K UKREPANJU

DRŽAVLJANI

Kje ti vidiš tukaj žaljivke ? Pa poglej te ———Nacionalisti, sprijaznite se !! Lastni Slovenci so volili gospoda Jankovića ! HA HA HA

Ali pa ( SMRDLJIVI PIK AS )——-To so žaljivke !

marš smrdiljivka

A misliš na DRINO !?

Tisti Slovenci, ki nekaj mlatite o srbskem priimku ste res pomilovanja vredni in o Sloveniji nimate pojma! Če bi bili kakšni Slovenci bi vedeli, da je priimek JANKOVIČ v Sloveniji zelo pogost in v glavnem nima s Srbijo prav nič opraviti.
Seveda pa je opozorilo glede žalitev na mestu!

Rojen je v Smederevu ,pa me nič ne moti važen je človek,kašen je pa bomo videli ko bo vodil državo!

Zaradi mene je lahko rojen v Indiji Koromandiji. Kakšen človek je, pa že vemo. Kako bo vodil državo, pa nestrpno čakamo.

V sloveniji je veliko JankoviČev, gospod Zoran pa je JankoviĆ. Njegov pokojni oče je bil Srb, tudi Zoran se je rodil in OŠ končal v Srbiji in je po očetu Srb in je JankoviĆ in vse kar ima veze s Slovenijo je v njegovi materi.
Osebno mi je vseeno kje je rojen, kje je preživel mladost, kaj je po narodnosti in kdaj se je preselil v Slovenijo, moti pa me da vsi vpijete koliko let je že v Sloveniji, ima mamo ki je Slovenka, šolanje je končal v Sloveniji, govorit po SLOVENSKO pa pri 60 letih še vedno NE ZNA, ALI PA MORDA NITI NOĆE. In tega ga je lahko sram, mene pa tudi, da v svet pošiljamo predsednika vlade, ki ne samo da ne zna govorit tujih, svetovnih jezikov, še materinega ne zna.

Glej, če nekdo presoja človeka na osnovi črk ki jih ima v priimku ne moreš o njem misliti prav nič dobrega! Ravno nasprotno in tako je s tabo!
Tudi Slovenski jezik zelo slabo obvladaš in si ti res zadnji, ki bi lahko presojal o tem.
Veliko ljudi je ugotovilo, da še veliko politikov ne zna Slovensko, pa se nihče ne repenči in bluzi kot ti! Zato hitro v kot in knjige v roke, da se boš maučil vsaj osnove!!!
In da ne bo dileme nisem nikakršen pristaš Jankoviča (nitis trdim, niti mehkim) sem le proti takšnim bebcem, kot si ti!!!

Sem se rodila v Jugoslaviji in umrla bom kot kaže v Sloveniji. Imeli smo veliko državo, pa smo si jo zmanjšali sami, tako smo hoteli. Vse prihaja iz nehvaležnosti . Šele potem, ko nekaj izgubimo, se zavemo, da smo naredili napako. Na napakah se učimo.

Že res, da smo sedaj v Evropi. A meni je dala Jugoslavija mnogo več.

Meni osebno se je življenje čisto spremenilo, ko smo se odcepili. Tedaj smo mnogi ostali brez služb, tisti pri vrhu so prejeli ogromne odpravnine, tu nikakor ni bilo poštene razdelitve.

Vsak, ki se rodi, mora biti ponosen na svoj rod. Kdo pa smo, da nekoga takole grdo obtožujemo. Hoteli ste imeti Stožice in dobili ste jih. Če ne bi bilo g. Jankoviča, jih ne bi bilo. Veliko je naredil za Slovenijo. Več kot marsikdo. Doživel marsikaj hudega. Jaz osebno tega ne bi nikoli prenesla. Ampak očitno ni človek, ki bi držal roke prekrižane. Očitno mu ni vseeno.
Sploh ne vem, kam drvi ta svet in kdaj bodo naši politiki delali eden za drugega in za blagor Slovencev in ne iden proti drugemu.

Jaz pa sem zelo ponosen, da živim v samostojni Sloveniji in EU in to brez mej ! Naš narod se je odločil že 91 in mu ni žal ! Žal je samo tistim, katerim takrat ni nič manjkalo in to zato, ker so bili na strani komunističnega režima in bili njihovi priskledniki. Bili so pridni in ovajali svoje sosede udbi !
Na mejah smo imeli jugo-vojsko ki je lahko streljala in marsikoga je tudi ubila ! Kdo si želi takšno svobodo, lahko gre tja kjer imajo še zastražene meje in kjer ni politične svobode ! Imate na izbiro, Severna koreja, Kuba, Kitajska, Rusija ! pojdite in srečno pot ! Državo Slovenijo pa kar pustite na miru, saj se je odločila biti del suverenih svobodnih držav EU ! Nikar ne poskušajte narod nahujkati proti temu, ker se bo za vas slabo končalo !

LUNIA, oprosti, si morda z LUNE?

Razni Antri, tuneli in podobni dajte se že enkrat naučit malo zgodovine in vsaj to, kdaj je nastala Slovenija!!!
Tisti pa ki pravite, da so padle meje se ne zavedate kaj govorite! Če so padle meje smo padli tudi Slovenci! Vsak narod MORA VEDETI kje živi in kje je doma!!!
Tukaj kokodakate da so padle meje, jutri pa boste beketali kako je z arbitražnim sporazumom vse narobe itdd… Res ste ovce!!!

Ja, skrajni čas. Jaz sem tudi že vsem mojim prijateljem in znancem, ki mi pošiljajo vice, sporočila, da nočem nobenih vicov o Mujoti in Fati več, da me ne bo kdo obtožil sovražnega govora, ampak naj spremenijo imeni v Janez in Micka. O Slovenscih je namreč dovoljeno reči kar koli, kadar koli in kjer koli, pa se nihče ne razburja.

Jurček, za svoje grehe boste kaznovani in pika !

Ja, seveda.

Verjetno si mislil “zoper slovenske državljane s strani državljanov srbske narodnosti?” (šovinisti itn…)
Ali pa “zoper slovenske državljane srbske narodnosti?” (trenirkarji)

Ali pa ti je enostavno dolgčas.

Kučan, Stanovnik in sedaj Jankovič, želijo Slovenijo spremeniti v malo jugo-slavijo. Slovenci, ki so pa na plebiscitu odločno to zavrnili in se odločili, da bomo del EU, spijo doma, na tako pomembnih volitvah, kot so bile te ! Kdo je kriv ? DEsnica je premalo storila, da bi jih prebudila !

New Report

Close