Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ženska lažna dilema

Ženska lažna dilema

Pod temo JOŠKI se je med vrsticami odvila razprava, ali si ženska poveča joške, da bo všeč tipom..Potem ena forumašica Blondy sprašuje, zakaj si brije noge itd. da ne bo še večje zmešnjave, odpiram tukaj novi naslov.

Poglejte, ali to ženska počne zase, zaradi svoje samozavesti, ali zaradi tipov, to je v bistvu lažna dilema. Pravilna sta oba odgovora.

Zdaj bodo punce skočile v zrak in zatrjevale, da to počnejo zase, da se zaradi tipov PAČ ne bodo spreminjale…To je bedarija. Ženske vse to (torej rihtanje, lepe obleke, nalakirani nohti..v skrajnosti še poevčani joški) počno zaradi svoje samozavesti, da jo utrdijo. Ampak čakajte, kdaj je ženska samozavestna oz zadovoljna sama s seboj?

Takrat, ko je zanimiva za tipe. če za tipe ni zanimiva, se ne more dobro počutiti v svoji koži, ampak je tečna, zakompleksana, zatežena.

Lahko obračate besede kakor hočete, na koncu vedno pridete do istega : ženske se rihtajo zaradi moških. Joške in ritke povdarijo, ker je tipom to všeč. Ker tipi na to palijo. ženska hoče biti magnet za moške, zanimiva.

Ni hujše kazni za žensko, kot če je niti pes ne povoha.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ženske to počnejo zase :)))))) da bi ujele boljšega tipa seveda :)))))))

Jes, spider! Razkrinkal si ženski svet! :o)

********************************** Vsak junak postane na koncu dolgočasen! (R. W. Emerson)
nova
Uredništvo priporoča

🙂 zakaj pa pol bolj druge picke cekirajo kot pa tipe?:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Ti bom povedal, zakaj.

Da vidijo, kakšna je konkurenca in kaj je moderno. Iz istega razloga jaz npr tudi gledam druge tipe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

TO JE JASNO.

No, bolje da tudi ti ugasneš rač. in greš v real life, tako bom naredila sedaj jaz!

Zato, da cekirajo konkurenco, da vidijo, katera je najlepsa…

in tvoja konkurenca nosi bele hlace?:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Ej spider, kaj si nama včeraj s kolegico prisluškoval, ko sva ravno to debato udarile…

glede na najin zaključek ti dam prav… ženske smo se, se in se vedno bomo v prvi vrsti urejale zaradi moških. Normalno, da ti poraste samozavest, če te opazijo ali pa dajo kompliment.

Pa v čem je sploh problem?? Ne mi govorit, da se ti šetaš po mariboru, pa ti dol visi, a te katera pogleda ali opazi?? Tako kot ženske težimo za tem, da nas nasprotni spol opazi, počnete to tudi moški – pa hvala bogu za to…

Kolega, ti me zdaj za jezik vlečeš:-)) nesramen si:-))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider… *klap, klap, klap* stari svaka čast! 🙂 Ratal ti je ugotovit neki kar vecino bejb.. tko kt si reku zanikajo.. oz. same sebi lažejo. 😉 Sorry sospolnice moje drage.. sam model ma totalno prou. Me se rihtamo zase in zato da bi ble opazene pri moskem spolu, s cimer se nam seveda dviguje samozavest. Ceprou sm zadne case pr seb opazla.. pa tud drugi.. da me eno figo briga kar si folk o men misl. Naj gledajo, naj bodo zgorženi, naj mi zavidajo, naj bodo navduseni oz. naj me prezirajo.. me prou boli ***** za to. Ne vem zakaj sm taka ratala.. baje je do te spremembe pršlo v zadnem mesecu. 🙂 Baje 😉

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

;)…:*…mi oprostis?:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

EEEEJJJJ a veš kaj :)))) Umivam si lase tud, ko me nobeden ne vidi, npr. sedajle doma, pa brijem se tud, pa me nobeden ne vidi, ker ne grem nikamor, ker se učim za izpite. Moti me pač, če nisem kolikor toliko v redu, da bi blo tud za v javnost. Drugače se ne morem uččit, pa če vejameš al pa ne. Poleg tega, sem prepričana, da nikogar ne bo na obisk, ker vsi vedo, da ne maram, da me motijo in tudi klicev ne sprejemam. Pri moji koncentracije+i se lahko zmotim samo sama sebe, če me pa kdo zmoti nekje vmes, pa ponorim. Tako, da tvoja teorija ne bo držala.

“Zato, da cekirajo konkurenco, da vidijo, katera je najlepsa…”

Hehe tako kot jaz gledam kako je ksn tip mocan…

Podobno praujo s bodybuildingom- da se bilda sam zato da te picke gledajo… jest bi pomojem se vedno treniral pa ce bi ostal edini tip in človek na zemli…

http://www.hardcore-forum.tk

hehe, maš prov. Za mojim bilderjem, so tud dediji gledal.Tko da nisem vedla, na koga naj bom lubosumna. Babe al dedije.

Jaz se nikoli nisem obremenjevala z mnenji okolice. Si to kar si, tak si najbolj originalen. Včasih sem takšna, včasih sem drugačna, včasih sem grozna, včasih sem ravno obratno, nikol se pa ne sekiram. Včasih dobim pohvale, včasih kritike (zaradi škornjev brez podplata, pa od blata usranih hlač, pa še zaradi česa), in jih pozitivno sprejmem.

Verjemi, da majo ljudje sami pri sebi dovolj težav, da bi se še obremenjevali z drugimi. Razen nekaterih. Pri katerih pa hitro lahko najdeš napake.

To je sicer res, ampak vsaka stvar ima neko mejo…So določene stvari ki jih zarad tipa zihr ne bi naredila in ena takih je povečanje joškovja :)) Pač tipa moraš znat očarat še s čim drugim kot le z oblekcam, dekolteji, nogami ipd…Je pa spet odvisno od posameznice katero pot raje zberejo – več kože ali karakter.

Mislim, da so tudi moški nesrečni, če jih še pes ne povoha.
Kar si napisal, drži, res je pa tudi, da smo ženske rade všeč same sebi (sicer se ne bi ogledovali v vsaki svetleči površini :). Mene je včasih malo hudo, ker je zunanji videz pomembnejši, kot osebnost. Ljudje sklepajo po zunanjem videzu, kdo si, kaj veš in kaj znaš pa ni pomembno. Žal nisem take vrste ženska, da bi znala iz tega potegniti kakšno korist, ampak me samo obremenjuje.

Najprej mora biti ženska zadovoljna sama s sabo, pol bo pa zanimiva še za moške. Če bo ženska še ne vem kak zrihtana, pa si bo šla na živce, ne bo ne vem glih kak ful magnet za tipe. Sama se rihtam valda zase, da sem urejena (make up pošlihtan) in kolikor tolikor skladno oblečena, da ne zgledam kot klovn:) Seveda pa se vsaka ženska trudi bit opažena in se zrihta tudi za moške. Obrite noge, umiti lasje,… vse to spada pod nujen del ureditve. Nalakiranih nohtov pa sama nimam preveč rada. Če že, kaj nevtralnega na rokah, na nogah pa je lahko bolj udarjajoč lak.

Seveda pa velja tudi obratno. Če misliš, da bom pogledala moškega, ki ni urejen, se motiš. Ni pametno posploševat to samo na ženske. V današnjem času so predvsem moški tisti, ki so izredno začeli poudarjat kozmetično urejanje in svojo lepoto, da s tem privlačijo žensko.

Ehh, na koncu itak največ šteje karakter in inteligenca – lepota že ne bo večna.

ne bi rekla, de se rihtam zaradi moskih. ker moja samozavest je bolj na nuli in tudi ce zvem da sem kakemu tipu usec, to tega ne spremeni. samo tako je pac pri meni.
v bistvu se rihtam zato, da bi se lahko kdaj pogledala v ogledalo in rekla…no zdej sem si pa vsec…
kar se pa britja nog tice…je pa meni grdo, ce vidim zensko z neobritimi nogami…pa se higiensko je…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close