Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Iskrene čestitke gospodu Zoranu Jankoviću!

Iskrene čestitke gospodu Zoranu Jankoviću!

Iskrene čestitke gospodu Zoranu Jankoviću za zmago na predčasnih parlamentarnih volitvah!

se pridružujem čestitkam. Bravooooooooooooo Zoran, verjamemo vate!

Janša napovedal nove predčasne volitve, še preden so bili do konca prešteti vsi glasovi.

Tudi jaz, tudi jaz, hihihi!

Upam da vas povabi na cevape in Danielo,tapridne pa se na Ciper.

26 sds + 8 Virant + 6 desus + 6 sls + 4 Nsi = 50

Tjah…

Konec koncev..

Kri ni voda..

Zoki je 50-50..jaz sem 75-25…

Zoki, čestitam ti.

Če bi vsi svoje korenine mal pogledal bi videl da je zelo malo ali skoraj nič klenih slovencev iz časa Marije Terezije. Zato lahko najbolj mična gospodična ki tukaj lapa ostane močno presenečena ko gre rodovnik gledat in ugotovi da je v njej nemalo krvi iz……. Da Slovenci smo že večno na tem planetu, a ne ?! Če je človek iz Zanzibara mi je vseeno če potegne tole državo iz dreka ! Pa če je vaški poglavar !

mi vsi smo malo mešani,

kakšna kri je bila tu iz časa Marije Terezije?

Ja, ampak Virant in Desus gresta komot lahko v vlado z Jankovićem, na to pozabljaš.

Ja, ampak Virant in Desus gresta komot lahko v vlado z Jankovićem, na to pozabljaš.[/quote]

Kdo pa še mara DESUS?!? Saj zmeraj naredijo na koncu eno sranje?!?

točno je pokazal to, kar jankovič govori ves čas … janša se gre politiko razdruževanja in ne združevanja, kot tako rad janša sam poudarja. folk je spregledal, pika.

Čudi me, da tega razdiralca Slovenije JJ ne vržete iz stranke SDS.

Čudim se Zveru, Černaču, Turku, pa še marsikomu, ki delujejo čisto normalno.

Imam izdelan rodovnik za mamino in očetovo stran prednikov – do cca leta 1750.
Sem klena slovenka :).

Raje reči Slovenceljka.

S tem je jasno povedal kako misli delati. Spet bo na vsakem koraku sral z referendumi, onemogočal vse reforme, podtikal afere in delal štalo v Sloveniji kot vsa leta dosedaj. Če njemu kdo verjame, da dela v dobro Slovenije dobi nagrado za naivnost in neumnost.

Da nekdo napove predčasne volitve na dan predčasnih volitev je enako kot bi povedal, da bo naredil vse in še več, da nova vlada (ki je sploh še ni) pade in se spet on poteguje za mandat. Živi samo za to, da bo na oblasti, za vas ljudje mu je popolnoma vseeno. Če tega ne vidite….

New Report

Close