Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Črna barva oblačil

Default avatar

Zlatolaska

Zadnje čase me nenormalno prilači črna barva. Ko si pripravljam oblačila za službo, skoraj vedno pristanem na črni. V trgovinah se ponovi ista zgodba. Saj potem občasno dodam kakšen kos žive barve, ampak osnova je - seveda, črna. Če pridem do temno more, je to že uspeh!
Le kaj mi sporoča podzavest?
Default avatar

dina45

Črna barva te ščiti pred neg. energijo.
v zadnjem času imaš okoli sebe same zajedalce
in črna ti pomaga, se zaščitit, da se te ne dotakne...
Default avatar

jazzz

Jest popolnoma enako,vceraj sem si kupila crne hlace in dva crna puloverja.Enostavno imam samo vse crno!Tko zgleda kot.da se ne preoblačim ha ha.Neki res ni ok (energija),ampak men je fajn.:))))
Default avatar

Aredhel

Ehhh, nič.

Jaz se oblačim v črno že od srednje šole dalje.
Prej pač črne kavbojke in črne majice.
Sedaj pa črna krila, obleke, hlače in sakoji...

Mi moj že teži, no in zadnjič si pač zaradi ene finte, ki smo se zmenili oblečem črno krilo in belo srajco - pa mi reče, joj, pa res čudno zgleda... haha, mu rečem, če misli, da se iz inata samo v črno - saj pa vem kaj mi paše.

Pozimi pa pletenine, ki so pa res v večini sive (tudi rjave), ker ne najdem lepih črnih tkanih oblačil.
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar

rotva

Zlatolaska je napisal/a:
Zadnje čase me nenormalno prilači črna barva. Ko si pripravljam oblačila za službo, skoraj vedno pristanem na črni. V trgovinah se ponovi ista zgodba. Saj potem občasno dodam kakšen kos žive barve, ampak osnova je - seveda, črna. Če pridem do temno more, je to že uspeh!
Ponoči hoditi v črnem ob cesti... Bolj varno bi bilo, če bi imela bolj svetla oblačila.
Default avatar

kafetarca

Tudi jaz sem ena tistih črnih, le v službo si občasno oblečem kaj bolj živega (ker vedno črna za mojo službo ni primerna).
Default avatar

lenčk34

Imam kolegico, kjer so vsi trije - mož, ona in otrok običajno v črni barvi....

prej nisem bila toliko pozorna, potem pa sem jih srečala po par letih in sem po nekaj minutah pogovora previdno vprašala, če jim je kdo umrl....

je pa res, da njej črna barva zelo pristaja.... za petletnega otroka pa ne bi ravno rekla.... ampak kakor komu paše.... a ja, sem pa prebrala eno raziskavio o tekstilu in so črno barvana oblačila običajno daleč najbolj obdelana s kemijo....kritično je najbolj črno spodnje perilo..... (tudi najbolj v stiku s kožo....)
Default avatar

zala73

Zlatolaska je napisal/a:
ufff če pogledaš v mojo omaro prevladuje črna..sam opažam zadnje čase da ne maram bit lih v črno črno oblečena...tako da si dam vsaj kak šal kontra..da ubije tisto črnino
ko pa grem na kakšno gala večerjo ali predstavo pa ittak črna:))
Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!
Default avatar

Yo_

Ufff, jaz sem že več kot 25 let predvsem v črnem.
Še dobro, da je zapovedana barva v naši službi itak črna, temno siva ali temno modra, tako da me nima kdo kaj čudno gledat...
Default avatar

asada

Črna in siva - moji barvi:) pa še jeans
Default avatar

Morski galeb

lenčk34 je napisal/a:
Imam kolegico, kjer so vsi trije - mož, ona in otrok običajno v črni barvi....

prej nisem bila toliko pozorna, potem pa sem jih srečala po par letih in sem po nekaj minutah pogovora previdno vprašala, če jim je kdo umrl....

je pa res, da njej črna barva zelo pristaja.... za petletnega otroka pa ne bi ravno rekla.... ampak kakor komu paše.... a ja, sem pa prebrala eno raziskavio o tekstilu in so črno barvana oblačila običajno daleč najbolj obdelana s kemijo....kritično je najbolj črno spodnje perilo..... (tudi najbolj v stiku s kožo....)
Aha. Črne ženske nogavice (pa tako lepo pašejo vsaki ženski!) so največji strup za noge.

V UKC na žilnem oddelku malo katera sestra nosi črne nogavice:-)