Politični čvek

pismo Janezu Janši

Default avatar
Kratek prevod: Spoštovani Janez Janša, glede na to, da ste mesarili po medijih že v svojem mandatu leta 2004-2008, bi bilo zaželeno, da to v naslednjem mandatu počnete malo bolj subtilno, v zahvalo pa bomo sami skrbeli za zaloge vazelina.

Nespodobno, pritlehno vnaprejšnje nastavljanje riti, za kogarkoli, ki se ima za novinarja, povsem neprimerno.
Default avatar
Ne povsem, v bistvenih poantah pa ja.

Ampak tudi Janša ni narejen po kalupu za državnika, ampak ga je rodila Slovenska mati, kot človeka in ne robota.
Default avatar
Code5 je napisal/a:
Jaz pa mislim, da je to povsem regularni zapis s strani novinarja.
Nas je verjetno kar nekaj zmernih volivcev, ki z rahlo stisnjenimi zobmi volimo SDS in Janši očitamo podobne stvari kot Crnkovič.
Default avatar
Code5 je napisal/a:
Hahaha...odlično!
Default avatar
tako, branje za povračat! Po eni strani kakšne, da je, po drugi pa, glede na to da bo žal spet isto sranje kot je bilo 04 do 08 - samo pritoževanje nad mediji, (tega zdaj ni bilo 3 leta niti za povohat - vsak a čast pahorju), po drufi strani pa v celofan posipanje s pepelom- tak si, zakaj zaboga se ne spremeniš, prosim te. tako da zdaj pričakujem jančičevo zmagoslavje v delu, kar pomeni, da ga bom odpovedala. sluz
Default avatar
Code5 je napisal/a:
Se strinjam. In crnoviča sploh ne berem več, ker ima kretenske.
Default avatar
bistvo je napisal/a:
A tebe je tudi slovenska mati rodila? Potem je sramota, da ne veš, da se slovenska piše z malo.
Default avatar
Code5 je napisal/a:
se ne bi mogla bolj strinjat!
Default avatar
Kaj bolj pamentnega naj raje napišejo Delovci...
Default avatar
Code5 je napisal/a:
točno tako! žal nekateri nočejo razumeti
Default avatar
No saj, glih zaradi tega jaz Janeza ne volim in ga tudi ne bom!
Default avatar
jaz pa bom volila JJ tako kot večina Slovencev.
Default avatar
sram te bodi je napisal/a:
Dober prikaz tega, da si funkcionalno nepismen/a. Pridevnik je namerno zapisan z veliko začetnico in podčrtano. :))))
Default avatar
elaine je napisal/a:
Se tudi jaz strinjam s tem člankom. In vem, da bo najslabše, če bo JJ izvoljen!
Ampak dopovej to preprostem ljudem. Nemogoče!!
Mi je pa zanimivo, da sem te Elaine ocenila kot JJ privrženko. Me je to zdaj presenetilo, zelo.
Default avatar
ivonny je napisal/a:

semi je večkrat zazdelo , da janšo voli veliko ljudi, zato da se potem lahko dobro počutijo, ko rečejo za zmagovalca, ja njega sem pa tud jez volu. v tem je tudi fora predvolilnih anket, da se take vodi

sam ne pol kle gor javkat čez ene par mesecev
Default avatar
o ealine je napisal/a:

... da ti tegale članka ipak nisi najbolje razumela.
Default avatar
bistvo je napisal/a:
Aja, če ne razumeš tuje nepismenosti, si funkcionalno nepismen? Dobro to.