Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ima katera nokio c3 – izkušnje z njo?

ima katera nokio c3 – izkušnje z njo?

Ima kdo izkušnje z omenjenim telefonom? Kako deluje? Kaj so njegove slabe lastnosti in kaj dobre? V ogromno pomoč mi boste. Hvala lepa.

[img]http://www.simobil.si/res?bin.svc=obj&res.w=125&bin.id=EA51CEFD-31BE-E053-C81C-826E109B5C39[/img]

Tega telefona nimam, ampak meni ni všeč ta barva, mi je črn bolj všeč. Drugače imam pa rajši touch telefone.

Trenutno imam ta telefon, sicer v srebrni barvi, ampak model isti. Meni je pač super všeč najbolj zaradi tipkovnice… 🙂 To mi je zakon. Predvsem, ker veliko pišem smse, in je dosti bolj enostavno.

Ja, torej se tipkovnica dobro obnese? Ker mene najbolj “skrbi” ravno to, ker ponavadi pišem dooolge SMSe in jih ne bi rada pisala eno uro 😉

E pa ravno zato sem si jaz omislila tale telefon! :-))) Sicer ajd, kvaliteta samega telefona je bolj švoh, iskreno povedano, pa v primerjavi z enim drugim, ki ga imam- touch screen varianta, ki mi nikakor ne sede-, ima dosti manj raznih opcij, samo vseeno sem zelo zadovoljna.

Meni so pa bolj všeč tocuh telefoni, če katera proda kakega ugodno… 😀

E pa ravno zato sem si jaz omislila tale telefon! :-))) Sicer ajd, kvaliteta samega telefona je bolj švoh, iskreno povedano, pa v primerjavi z enim drugim, ki ga imam- touch screen varianta, ki mi nikakor ne sede-, ima dosti manj raznih opcij, samo vseeno sem zelo zadovoljna.[/quote]

Kakšna je pa kaj kakovost slik? Snemalnik videov? Povezanost z internetom?

Povezanost z internetom- super, ni frke.
Kakovost slik je kar ok, moram rečt. Ni ravno top, je pa v redu. Imam ful slik, pa so prav lepe, ene sem tudi na računalnik prenesla recimo…
Za video pa ne vem.

Jaz ga imam že skoraj eno leto, sicer v zlati barvi in mi je še vedno dokaj OK.
Najbolj me moti slaba kakovost slik oz. majhna zmogljivost fotoaparata, ker sem prej imela telefon z veliko boljšim fotoap. in sem zdej pač malo razočarana… 2.0 mio pik pač ni nevemkaj.
Ima pa super vzdržljivo baterijo, jaz jo polnim v povprečju enkrat tedensko. Tipkovnica… no ja, hmm, hmm, nisem ravno prepričana, da lahko sms napišem tako hitr,o kot sem ga lahko na navadnem telefonu, posebej, če zraven delam kaj drugega je dosti lažje pisati po navadni tipkovnici, ker ima samo 9 tipk, tele pa ne znam na pamet. Tipke so tudi precej majhne in včasih pritisneš še kako drugo zraven…

Aha, internet je torej ok…ker sem mislila, da je dokaj počasen, glede na to da nima 3G. Pa še nekaj (dokaj nepomembnega), ali ima koledar?

Avtorica- jaz imam točno tak telefon, v točno taki barvi, uporabljam ga 3 mesece, bi ga pa prodala za eno pametno ceno. dela brezhibno, sicer zadovoljna, a imam službenega boljšega in mi doma stoji. Če želiš, pusti mail…..brez zamere :), ker sem tkole uletela.

jaz bi ga kupila, **u**, cena? lp

Hmm, kaj pa vem…50 €, upam, da ni predrago, sem ravno gledala cenik novega, pride 119.00€. Imam pa še silikonsko zaščito od prvega dne, tako da nima niti ena praske.

Uh, toliko pa ne dam. Ker sem pri Si.mobilu in bi tam z dvoletno vezavo telefon prišel 10eur. Saj verjamem, da ga toliko ceniš, popolnoma razumem, ampak če se karkoli zgodi grem jaz lahko na Si.mobil, uveljavljam garancijo itd itd…

Imam ga še pod garancijo. Valda, če greš na naročnino, te pride ceneje.:=)

Ja, saj popolnoma razumem, ampak bolj se mi splača pod naročnino vzet, ker moram tako ali tako podaljšat.

Seveda ima koledar… :-))) Pa tudi dosti drugih zadev, če te še kaj konkretno zanima, vprašaj.

za takole…..: Ker moram včasih na hitro maile prečekirat me zanima, ali ima pod “Sporočila” tudi rubriko “E-pošta” in potem piše nekje “Inbox” nekje pa poslano….

Da, tudi to imaš. 🙂

Da, tudi to imaš. :-)[/quote]

Aja, samo ne spada pod “sporočila”, ampak je povsem posebej tudi “E-pošta”.

Jst imam C3 v zlati barvi slaba 2 meseca in sem zadovoljna, sms pišem brez problemov, menu je enostaven….skratka zame je povsem ok! Sicer jst rabim telefon predvsem za telefoniranje in za sms-je, fotoaparat se mi ne zdi tako slab, sej za ostalo fotkanje imam itak boljšega digitalca :)…..telefon ni namenjen fotografiranju:).

Meni služi odlično, odvisno pa je katere opcije rabiš ti pri telefonu. Aja še to, baterija je kar vzdržljiva.

lp

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

evo zdej lih iz te nokie pisem… Jst sm ful zadovolna z vsem, edino fotkic bi biu loh bolsi…

New Report

Close