Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skupni denar

Skupni denar

Dalj časa trajajoča zveza, otroci na svojem ona ima 500Eu on 800Eu, koliko naj bi dal on za gospodinjstvo, hrano, čiščenje……
Denar ni bil in ne bo skupen. On tega noče.

Ne vem, meni bi bilo fer fifty: fifty na plačo, kako se bosta pa zmenila je pa njuna stvar. Lahko, da bi on želel na stroške, samo meni je prva varianta pravičnejša.

edino pošteno, da da več… a ne…. ali bi raje fural bogatijo, partnerka pa naj gloda suhi kruh poleg?

nova
Uredništvo priporoča

Edino pravilno.

Če baba noče sama pucat in kuhat – da delava vsak pol – naj bo tudi plača od vsakega.

Vse ste pametne, ko je treba delit delo doma!! Če delava vsak pol, naj ima tudi vsak svoj denar!!

Njen problem, če manj zasluži! Ko mi bo prala in likala brez besed, ji bom pa dal malo keša!

500 eurov plača,ja kje pa delate?

Si ne predstavljam, kako zgleda moj denar, njegov denar in najini otroci. Če so otroci skupni, zakaj bi bil potem denar ločen.

Edino pravilno.

Če baba noče sama pucat in kuhat – da delava vsak pol – naj bo tudi plača od vsakega.

Vse ste pametne, ko je treba delit delo doma!! Če delava vsak pol, naj ima tudi vsak svoj denar!!

Njen problem, če manj zasluži! Ko mi bo prala in likala brez besed, ji bom pa dal malo keša![/quote]

Provociraš, ne? Drugače pa, se lahko v pol leta obrne in boš ti na mestu pralca in likalca.

Pa kje najdete take ? Nikoli ni prepozno. Zaračunaj vse, od soli naprej + storitve (ne vem zakaj predvidevam, da tudi sama kuhaš, pereš, likaš, čistiš…). Ali pa kar gostilšniške cene.

Zato, ker ga tud vsak sam zasluži…..plača, ki jo prinesem domov 15.-ega, je MOJA in samo MOJA!!!
Za skupne stroške, med katere spada tud otrok, gre tolk in tolk {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ostalo je MOOOOOJEEEEE!!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

naj da ona 500 in on 800?

Gostilniške cene?

V najinem stanovanju? Dokler jaz skrbim za okolico bajte, avtomobila, vzdrževalna dela
(na vašo žalost so bolj cenjena, kot skuhat ene špagete ali obesit cunje), dokler sem pri bajti hišnik – bo ona hišna gospodinja!!

Če bo jezikala, si naj sama začne vse iskat in plačevat!!

Dajte babetine malo razmišljat!! Vsa dela naj si deliva??

In mož zasluži 2000, ona 600. In to bova dala na kupček in spet delila z 2??

Pa saj niste plačljive kur*e??

Zato, ker ga tud vsak sam zasluži…..plača, ki jo prinesem domov 15.-ega, je MOJA in samo MOJA!!!
Za skupne stroške, med katere spada tud otrok, gre tolk in tolk {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ostalo je MOOOOOJEEEEE!![/quote]

Ne razumeš in ne živiš partnerstva, a ne? Mi je čist jasno zakaj.

Zato, ker ga tud vsak sam zasluži…..plača, ki jo prinesem domov 15.-ega, je MOJA in samo MOJA!!!
Za skupne stroške, med katere spada tud otrok, gre tolk in tolk {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ostalo je MOOOOOJEEEEE!![/quote]

Ne razumeš in ne živiš partnerstva, a ne? Mi je čist jasno zakaj.[/quote]
Samo, da še dodam, pri nama imam jaz več od njega za cca 400€, pa se ne mislim zarad tega znašat nad nikomur in tulit, da toliko je pa MOJE, MOJE, MOJE. Imava pa skupni denar. S takim, ki ne bi bil pripravljen deliti vsega v dobrem in slabem, ne bi ostala niti zaradi velike ljubezni ne. Ker ta na koncu ni vse.

to se pravi, stroškov imata na mesec recimo 1000 EUR, vsak da polovico, njej ostane 100 tebi pa 1.500.
na dopuste hodiš verjetno potem sam, ker si jih reva ne more privoščit, po restavracijah in gostilnah tudi verjetno kar sam plaziš, pa oblečen si v armanija, ženska pa hodi fehtat na rdeči križ.

imam 2 jurja plače, ampak tvoja logika se mi pa dobesedno gabi.

Si se zato poročila, da boš molzla moža??

Očitno! Ker res ne vem, zakaj bi te ON z denarjem podpiral.

Delala bi pa doma vsak pol! Prav ja………malo on malo ti……….denar pa skupen………..
Ker več prinese?

Lisice pokvarjene!!

Si se zato poročila, da boš molzla moža??

Očitno! Ker res ne vem, zakaj bi te ON z denarjem podpiral.

Delala bi pa doma vsak pol! Prav ja………malo on malo ti……….denar pa skupen………..
Ker več prinese?

Lisice pokvarjene!![/quote]
Preberi še naslednji post, kdo koga molze. Pri nas soseda v štali kravo.

Glej kako si neumna!! Pa takih je veliko, res. In moški totalni luzerji.

Ker ženska manj zasluži, pričakujem od nje doma kaj več!! Jasno?

Ker jaz k bajti prinesem 2000, ona pa 600, naj ‘zasluži’ manjko!!

Naj dela z mano kot s carjem, razumeš? Ne more od mene pričakovat, da ji bom nosil “zlata jajca”, pa še delal doma kot en ‘copat’!! Jasno??

In če ONA to razume (ker je še vedno na boljšem, kot bit sama), bo brez skrbi deležna z moje stani marsikaj!

Nikakor pa ne bova delila vse na pol (delo doma in denar), ker se točno ve, kaj je kdo sposoben in kaj kdo pričakuje!!

Pri nas denar in kartice vržemo na kup in vsak porabi kolikor je pač potrebno….Kdo je koliko prinesel ni pomembno. Ko berem zgornje komentarje, se mi skoraj zazdi, da sem idealen možakar (razen vampa in gostilne, skorajda nimam hibe)…..

Glej kako si neumna!! Pa takih je veliko, res. In moški totalni luzerji.

Ker ženska manj zasluži, pričakujem od nje doma kaj več!! Jasno?

Ker jaz k bajti prinesem 2000, ona pa 600, naj ‘zasluži’ manjko!!

Naj dela z mano kot s carjem, razumeš? Ne more od mene pričakovat, da ji bom nosil “zlata jajca”, pa še delal doma kot en ‘copat’!! Jasno??

In če ONA to razume (ker je še vedno na boljšem, kot bit sama), bo brez skrbi deležna z moje stani marsikaj!

Nikakor pa ne bova delila vse na pol (delo doma in denar), ker se točno ve, kaj je kdo sposoben in kaj kdo pričakuje!![/quote]

se pravi, da nanjo gledaš izključno kot gospodinjsko pomočnico in seks servis. bognedaj da zboli, se ji kaj naredi, postane invalidka, kajne? ker svojih nalog ne bo več zmožna opravljat, jo misliš verjetno kar vreči iz svoje vile…. ali nedajbože, da ima rizično nosečnost in mora pet mesecev preležati v postelji. kako bo pa v takem primeru opravila svoje naloge? ali naj v tem primeru pač živi od svojih sto evrov na mesec, ali kako?

Tudi če mignem ne več, je in bo “mojega” finančno več – ampak, moj mož je v najin zakon prinesel bistveno: sebe.

Pred njim sem bila nekaj časa z nekom, ki je ves čas mislil, da ima, finančno, več kot jaz in je imel gornjim podobne ideje o partnerstvu in ljubezni se mu še sanjalo ni … sem mu pustila, da ima, SAM, NJEGOVO.

A se ti zajebavaš? Vsak porabi kolikor je pač potrebno??? A se sploh zavedaš kako gromozanske so lahko razlike med enim in drugim partnerjem, kar se tiče potreb..???

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

OK še en komentar dodam, ker se mi res ne da z vami ukvarjat!!

Moja ženska niti slučanjo ni samo gospodinja. Tudi z mojim denarjem (ne vsem) lahko razpolaga.
Ve pa, da zato jaz doma ne bom ‘njena desna roka’!! To naj sama uredi – kakor se znajde. Ve tudi, da mora bit urejena, da mora imet kaj toplega na krožniku. Da moram imet zjutraj na svojih policah v omari čisto perilo.
Ve marsikaj, kar je samo njena naloga!! Tako kot jaz vem, kaj so moje naloge!!

In dokler upošteva ta (od nekdaj) znana pravila, ji ne bo nič hudega.
V ves ta obzir in razumevanje spadajo tudi razne bolezni, slab dan, nesreča…. Imam jo rad, dokler in ker se se trudi . Enako jaz!!

Če (!!) pa bi začela jezikat in forsirat neko enakopravnost, ji pa gredo takoj vse
ugodnosti. Mislim, da jih ima ONA zdaj več, kot jaz!!

Imava jih oba, jasno!! Samo jaz bom mnogo, mnogo lažje preživel brez nje!! Če gledamo samo materialno in realistično!!

Zdaj pa kokodakajte naprej………………….

Glej kako si neumna!! Pa takih je veliko, res. In moški totalni luzerji.

Ker ženska manj zasluži, pričakujem od nje doma kaj več!! Jasno?

Ker jaz k bajti prinesem 2000, ona pa 600, naj ‘zasluži’ manjko!!

Naj dela z mano kot s carjem, razumeš? Ne more od mene pričakovat, da ji bom nosil “zlata jajca”, pa še delal doma kot en ‘copat’!! Jasno??

In če ONA to razume (ker je še vedno na boljšem, kot bit sama), bo brez skrbi deležna z moje stani marsikaj!

Nikakor pa ne bova delila vse na pol (delo doma in denar), ker se točno ve, kaj je kdo sposoben in kaj kdo pričakuje!![/quote]

Saj lepo, da delaš, ampak si pa uhrn ko vrag. Predvidevam, da samo provociraš !
Sicer, pa če dva jurja domov prineseš, to niso ravno zlata jajca. Več zasluži, pa boš morda lažje dal od sebe kak evro več.

Poglej si zgornjo temo: mahnila moža. Sem našla neko povezavo med tvojim besedičenjem in morebitno kasnejšo aktivnostjo…

vsak pol za vse stroške pa bo…

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

New Report

Close