Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Valdoltra!

Valdoltra!

Samo v Valdoltri ne. Moja teta je šla v Valdoltro zdrava, samo bolelo jo je v križu, nazaj je prišla na vozičku. Prej čila in vitalna se je morala kmalu po prihodu iz bolnišnice invalidsko upokojiti.

Zato prosim – nikar ne razmišljajte o Valdoltri!!!!

Kaj pa se je zgodilo, da je pristala na vozičku. A so ji pred operacijo obrazložili, da lahko pride do takšnih zapletov?

Operirali so ji hernijo diska in ji poškodovali hrbtenjačo. Ne ve, če so ji to obrazložili – nekaj so ji razlagali, pa ni razumela. Govorili so v zdravniški latovščini, sicer slovensko, vendar pa še vedno prevečstrokovno.

pri takih posegih moraš podpisat določene papirje. tudi jaz sem jih morala, ko sem bila operirana na hrbtenico – tveganje, da lahko ostanem na vozičku.

Glej, vem da to ni nobena tolažba in v takih primerih je težko kaj pametnega rečt, ampak to se lahko zgodi tudi v Ljubljani ali pa na Jesenicah ali pa v Spodnjem Kašlju (če bi bila tam bolnišnica). Moj oče je bil tudi na operaciji v Valdoltri, in sicer za oba kolka, pa lahko o njih rečem samo vse najbolje. Nima nobenih težav več (čeprav je bil prej leta na berglah), hodi pa tako, da moramo večino časa dobesedno tečt za njim.

Se vsekakor strinjam s predhodniki, pri vsaki operaciji je tveganje, da bo šlo kaj narobe.

V Valdoltri sem imela op.menjavo obeh kolkov.Danes 7let po zadnji operaciji igram tenis,nimam nikakršnih problemov, skratka vse je super.

prav vseeno je kam bi šla na to operacijo, riziko za take zaplete je povsod, žal.

Razumem bolečino, vendar je Valdoltra v slo ena vodilnih bolnišnic na tem področju in v njej strokovnjaki na sveSamo ne

Joj, nekaj zbrkala. Hotela sem reči da je Valdoltra v slo ena vodilnih na tem področju pa tudi dr strokovnjaki na svetovnem nivoju. Imajo tudi tam simpozije in se učijo drugi od njih tehnik in oni nove v svetu. Razumem pa bolečino tete in želim vse dobro.

Žal se zgodi. Kot laik vem samo to, da zdravniki niso bogovi in ne delajo čudeže. Verjamem, da se trudijo po najboljših močeh in delajo tudi nemogoče. Toleriram tudi , da se kdaj tudi zalomi. Prav gotovo ima vsak izmed nas kakšno pripombo na bolnice v Sloveniji. Na takšne pobude se ne morem odzivat, saj potemtakem nikjer na svetu ne bi našel 100. procentne bolnice. Pa brez zamere.

New Report

Close