Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pogled v karte

Pogled v karte

Lepo bi prosila kakšno, ki se spozna, če mi lahko pogleda v karte, ljubezen, služba, zdravje…to me najbolj zanima in “skrbi”. Zelo bi bila resnično hvaležna, če bi bila katera tako dobra.

Najlepša hvala vsem dobrim dušam

Ti bom pogledala ob 17h, ko pridem domov, sedaj ne utegnem.

Lahko pa mi zaupaš, zakaj te skrbi zdravje? Čutim da imaš s tem največje težave.

Že vnaprej najlepša hvala, sploh, ker si se odzvala.

Sicer pa ne bi kaj veliko tule razlagala, lahko samo rečem, da sem imela določene zdr.težave, ki so se do neke mere umirile ampak še vedno me je strah in me skrbi in to me resnično najbolj ovira v življenju nasploh. Prav si tudi uganila, da je zdravje trenutno največja skrb.

Zdravo Znam!
Se opravičujem ali bi povedala še meni za moje zdravje?
Boavista

Tvoje zdravstvene težave izhajajo iz tvoje notranjosti, delaj na samozavesti in vse se bo uredilo.
Za ljubezen in službo ti kaže kar v redu, pazi se le starejše ženske osebe, ki ti želi škodovati.
Spremeni predvsem svoje cilje in želje!

Nič kaj zelo pretresljivega se ni odprlo.
Srečno!

Poglej če ti povem na kratko.

Imaš težave, hodila boš okoli zdravnikov, v oporo ti bo starejša oseba (starši), mogoče bo potrebna operacija, na koncu kaže vse lepo, vse se bo dobro izteklo, bodi popolnoma brez skrbi.

Srečno!

Znam, najlepša hvala.

Imam še eno vprašanje v kakšnem smislu naj zamenjam cilje in želje..vem, da je to težko zdaj povedat ampak, ali naj zmanjšam kriterije ali si postavim popolnoma druge, ker nekaj jih imam, samo žal nič ne naredim za uresničitev 🙁 Aja, kaj pa ženska, ki bi mi želela škoditi, pri delu ali ljubezni?

Vem, veliko vprašanj imam 🙂

Povedala ti bom še enkrat, na podlagi že prej odprtih kart.
Glede ciljev in želja: potrebna je sprememba iz tvoje strani-ti boš že vedela kje in na kakšen način se moraš spremeniti-ti si tista, ki si postavljaš cilje in pri tem bodi bolj samozavestna (manjka ti predvsem samozavesti in odločnosti).
Pogledala sem ti v karte na splošno, zato se pazi starejših žensk na splošno(to je lahko tudi mama).
Tudi tukaj boš ti najbolje vedela, kje imaš sovražnice, privat ali v službi.
Glavno je, da si pozorna na to, kaj se dogaja v tvoji okolici.

Ti bom enkrat pogledala bolj poglobljeno za vsako stvar posebej, prav?
Danes me čas preganja:)

Lep pozdrav

Znam,
jaz ne vem, kako naj se ti zahvalim,. Če si slučajno kje iz Celja, te lahko povabim na kavo, sicer pa se ti najlepše zahvaljujem, res. Če boš pa kdaj imela čas še za kak poglobljen pogled v karte pa lepo prošena, čeprav nočem nikogar izkoriščati, da ne bi slučajno tako izpadlo.

Hvala in lp,

Sem iz okolice Ljubljane a vseeno hvala za povabilo.

Poglej, če si veliko tukaj me kar vprašaj, če te kaj zanima, te bom že našla:)

Ali so bolečine v moji desni roki nevarnega izvora-rak?Prosim skrbi me.Hvala

Znam,
ne bit preveč prijazna, ko bi ti vedla, koliko imam jaz vprašanj in kaj vse mene zanima 🙂

Trenutno pa sem res v eni veliki dilemi na področju ljubezni, full sem v dvomih in nimam pojma kaj naj in za kaj se gre..Lahko bi blo fajn al pa čisto mimo, jaz pa ne vem.. 🙂 Tako da če boš slučajno imela čas in voljo in bi mi mogoče to pogledala malo bolj poglobljeno.. 😉 Sicer pa sem tukaj vedno z nickom Chuchi in gor sem vsak dan, samo ne sodelujem toliko v pogovorih 🙂

Hvala za vse, lep dan ti želim 🙂

Tega ti karte ne morejo povedati, kažejo pa na določene težave in zato ti svetujejo obisk zdravnika in pogovor s starejšo osebo in prijatelji.

Nikoli nisem preveč prijazna, taka sem vedno:)

Tako, karte sem vprašala kako je s tvojo ljubeznijo:

V tvoje življenje prihaja nekaj novega, čustveno razmerje se bo poglobilo in obrodilo sadove, vse skupaj kaže na močno izboljšanje, problem je (kot sem že napisala) le v tebi. Bojiš se izgube, notranje si negotova in si ne zaupaš. Zato je tako kot je.

Nasvet: Kar pogumno, karte za ljubezen so lepe!

Znam tudi jaz bi te vprašala za službo in zdravje. Zdaj sem na starševskem dopustu. Hvala in LP

Hvaležna bom, če pogledate kaj kažejo meni karte na področju službe. sem brezposelna.
Hvala in lep pozdrav

Znam,

najlepša hvala za odgovor, včeraj nisem uspela priti gor in se ti zahvalit.
Kaj naj rečem, sem potihoma vesela tvojega odgovora, za prvi del upam, da se bo uresničilo, s tem da imaš popolnoma prav v drugem delu, sem negotova vase in ne zaupam, ne sebi, ne drugim, s tem pa ubijam spontanost 🙁 Po drugi strani sem tudi negotova v čustva osebe na drugi strani, predvsem se bojim, da mi ne bi vračal čustev..

Si mi pa dala malo spodbude, tako da najlepša hvala še enkrat 🙂

New Report

Close