Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Misija Evrovizija

Misija Evrovizija

A danes pa na to temo ne bomo nobene rekli?

lahko rečemo. jaz sem še vedno frapirana, kako dobra je eva boto, dala bi jo na eurosong, da zpoje eno srednje živahno, zadaj jo pa spremlja uroš perič na klavirju , pa da še on malo zažvrgoli zraven, a ne bi bila to scena

meni sta všeč dvojčici

če zmagata in gresta na evrovizijo, pa da jima naredijo en dober komad in koreografijo bosta zažgali na odru.

nova
Uredništvo priporoča

mogoče to, da Majina stilistka bere MON? … vsaj po frizuri sodeč :))

drugač pa izpadla je taprava, Eva Boto je mal preveč fušala za moje pojme, komot bi odpela za par stopenj bolje, le tega strahu bi se morala otrest … pa sej ima še čas, ima samo 15 let.
dvojčici sta zabluzili do konca, ostalo pa povprečje, prav nič dih jemajočega nismo videli žal.

meni je pa toolk hecno letos neka misija evrovizija…ko so pač lani malce večji uspeh dosegliu in zdaj cela slo vzhičena…bolano!

jaz pa na celo to zadevo gledam zelo pozitivno, mladi talenti imajo možnost, pa ne samo kar se evrovizije tiče pač pa te lastne potrditve in tega, da dobijo povratno info kako dobri so … pa vstopnica za svet profesionalne glasbe za nekatere je to, ki so res dobri.

No, meni se zdi seveda tudi Boto najbolj primerna za ta namen. Dvojčici sta pa strašansko simpatični, ampak bolj za na Talente kot za na tole misijo. Ko sem pa Majo zagledala, sem pa tudi jaz takoj pomislila, da je nekdo mon bral:). Čeprav je bila meni osebno frizura prejšnji teden bolj všeč.

Vsekakor imam raje mlade talente kot razne Saške Lendero in Rebeke Dremelj, da nam delajo sramoto.

Mene je pa Eva Boto ful razočarala…sem bila v drugem prostoru, ko je pela, in sem si prav mislila, madona, kako fušanje pa siljenje, precej umetno izvedeno vse skupaj…potem pa pridem pred tv in vidim, da je to Eva. Prej me je tudi ful navdušila.

Intonančno včeraj ni bila ok, poleg tega je forsirala, umetno ustvarjala neko ‘dramatiko’ z drsenjem po tonih in napetostjo… Očitno ji komad ni ležal, ker je dejansko ‘prezrel’ zanjo. Punca je pač izjemno mlada, za to starost je še vedno odlična, vendar bo – če bo šla na evrosong – treba pazljivo izbrat komad zanjo.
Saj za ostale velja enako.

Na koncu pa potem nisem videla, katera je šla naprej od zadnjih dveh…Brina ali ona druga?

Ja, lepo oblečeni, sveži, lušni, tudi Flora je imela lepo oblekco. Njiju bi dala za glavni nastopajoči, Floro, Evo pa za back vokalistke.

… malo slišala, ampsk a ni bila včasih evrovizija pevsko tekmovanje? Se mi zdi, da je kar kakšren dober pevec odpadel do tu, ker pač … khm. … ni bil pojava … ker dvojčici sta pa pevsko … khm …khm

Eva zna fajn zapet, absolutno pa ne vsega po vrsti, temveč tisto kar ji leži, predvsem pa ji manjka zrelost, za to ina pa še ohoho časa. Bi blo bolje, da ji zdaj še ne uspe, pa da se še nekaj let kali.

Wau, kako kritična strokovnjakinja si ti, če je že Eva bla zate obupna, me pa res zanima, kaj imaš povedat, za vse ostale, ki Evi ne sežejo do kolen, pol pa še napiši, da sta ti dvojčici zakon, pa si zmagala!

Ni odpela najboljš, je pa še vedno, kar nekaj svetlobnih let pred vsemi ostalimi, pa sam 15 let ma.

Wau, kako kritična strokovnjakinja si ti, če je že Eva bla zate obupna, me pa res zanima, kaj imaš povedat, za vse ostale, ki Evi ne sežejo do kolen, pol pa še napiši, da sta ti dvojčici zakon, pa si zmagala!

Ni odpela najboljš, je pa še vedno, kar nekaj svetlobnih let pred vsemi ostalimi, pa sam 15 let ma.[/quote]

.. je opazila isto kot jaz, to pa nestrokovnjak težko razloži drugače … kot je bilo slišati.

Svetlobna leta gor ali dol, bolje da še ni prišel čas za njo, ker je vprašanje, če bi bilo to zanjo dobro.

Eurosong je pa itak ena težka komerciala, se mi zdi škoda vseh mladoletnih lolit, ki jih pošljejo tja. Zdaj je čas za šolo.

Wau, kako kritična strokovnjakinja si ti, če je že Eva bla zate obupna, me pa res zanima, kaj imaš povedat, za vse ostale, ki Evi ne sežejo do kolen, pol pa še napiši, da sta ti dvojčici zakon, pa si zmagala!

Ni odpela najboljš, je pa še vedno, kar nekaj svetlobnih let pred vsemi ostalimi, pa sam 15 let ma.[/quote]

Jaz sem opazila popolnoma isto in nisem mogla verjet, kako jo je žirij hvalila. Preveč se je igrala z glasom, namesto da bi normalno odpela.
Sicer pa ne, to nu tekmovanje, kdo ima najboljši glas, ampak kdo ima najboljši ‘paket’. Sori, zame Botojeva to ni. Ne glede na pevske sposobnosti.
Dvojčici se na odru enostavno opazi. To rabimo bolj kot perfekten glas, ki jih bo na eurosongu veliko. Rabimo nekoga, ki izstopa.

Wau, kako kritična strokovnjakinja si ti, če je že Eva bla zate obupna, me pa res zanima, kaj imaš povedat, za vse ostale, ki Evi ne sežejo do kolen, pol pa še napiši, da sta ti dvojčici zakon, pa si zmagala!

Ni odpela najboljš, je pa še vedno, kar nekaj svetlobnih let pred vsemi ostalimi, pa sam 15 let ma.[/quote]

Jaz sem opazila popolnoma isto in nisem mogla verjet, kako jo je žirij hvalila. Preveč se je igrala z glasom, namesto da bi normalno odpela.
Sicer pa ne, to nu tekmovanje, kdo ima najboljši glas, ampak kdo ima najboljši ‘paket’. Sori, zame Botojeva to ni. Ne glede na pevske sposobnosti.
Dvojčici se na odru enostavno opazi. To rabimo bolj kot perfekten glas, ki jih bo na eurosongu veliko. Rabimo nekoga, ki izstopa.[/quote]

Raje perfekten glas, ki nam je v ponos, kot pa nekoga, ki izstopa za vsako ceno… Smo meli par takih cvetk že v preteklosti, ne hvala, kar se mene tiče…

Se strinjam, ampak dvojčici v to definicijo izstopanja za vsako ceno pač ne pašeta drugače se ne bi prebili med prvih šest na tekmovanju, kjer ocenjujejo tudi glas. V bistvu že v oddajo ne bi prišli.

mi ne bo jasno. kaj ste enis lišali, pri boto fušanje!? kar k otologu se naročite. po tv je bila da ne rečem v nulo točna, to so seveda slišali tudi sodniki. medtem ko sta deklici prusnik pa ne samo fušali, tudi zelo nedodelan nastop in seveda pozabiti besedilo, khm. vseeno pa menim, da bi se ju dalo za en nastop na es dobro naučit in strenirat, čeprav menim, da v finali boto priusnik nimata šans

Wau, kako kritična strokovnjakinja si ti, če je že Eva bla zate obupna, me pa res zanima, kaj imaš povedat, za vse ostale, ki Evi ne sežejo do kolen, pol pa še napiši, da sta ti dvojčici zakon, pa si zmagala!

Ni odpela najboljš, je pa še vedno, kar nekaj svetlobnih let pred vsemi ostalimi, pa sam 15 let ma.[/quote]

Si ti polpismena ali samo totalno zabita? Beri še enkrat, kaj sem napisala o Evi in njeni starosti ter doraslosti.

In ja, sem lahko ‘strokovnjakinja’, ker imam za sabo leta solo petja in poznam tehniko. Pa tudi če ne bi imela – že nekdo z ušesom, vajenim glasbe, bi znal slišati enako kot jaz.

Z neumnimi osebki tule, ki še brat ne znajo, se mi pa ne da ubadat.

Men je pa všeč Manuela ali kaj je že tista malo starejša zb blont lasmi.

Wau, kako kritična strokovnjakinja si ti, če je že Eva bla zate obupna, me pa res zanima, kaj imaš povedat, za vse ostale, ki Evi ne sežejo do kolen, pol pa še napiši, da sta ti dvojčici zakon, pa si zmagala!

Ni odpela najboljš, je pa še vedno, kar nekaj svetlobnih let pred vsemi ostalimi, pa sam 15 let ma.[/quote]

Si ti polpismena ali samo totalno zabita? Beri še enkrat, kaj sem napisala o Evi in njeni starosti ter doraslosti.

In ja, sem lahko ‘strokovnjakinja’, ker imam za sabo leta solo petja in poznam tehniko. Pa tudi če ne bi imela – že nekdo z ušesom, vajenim glasbe, bi znal slišati enako kot jaz.

Z neumnimi osebki tule, ki še brat ne znajo, se mi pa ne da ubadat.[/quote]

Si ti poleg glasbene, nardila še osnovno šolo, ali si iz tistih časov, ko le-ta ni bila obvezna? Ne svojih lastnosti projecirat name, ok?!

Si ti polpismena ali samo totalno zabita? Beri še enkrat, kaj sem napisala o Evi in njeni starosti ter doraslosti.

In ja, sem lahko ‘strokovnjakinja’, ker imam za sabo leta solo petja in poznam tehniko. Pa tudi če ne bi imela – že nekdo z ušesom, vajenim glasbe, bi znal slišati enako kot jaz.

Z neumnimi osebki tule, ki še brat ne znajo, se mi pa ne da ubadat.[/quote]

Si ti poleg glasbene, nardila še osnovno šolo, ali si iz tistih časov, ko le-ta ni bila obvezna? Ne svojih lastnosti projecirat name, ok?![/quote]

kot rečeno, polpismeni osebek:)))) pa še čustveno neuravnovešen:))

Si ti poleg glasbene, nardila še osnovno šolo, ali si iz tistih časov, ko le-ta ni bila obvezna? Ne svojih lastnosti projecirat name, ok?![/quote]

kot rečeno, polpismeni osebek:)))) pa še čustveno neuravnovešen:))[/quote]

S tem kar pišeš, več poveš o sebi, kot o komer koli drugem! Na tvoj nivo pa se ne mislim spuščat! Pa priporočam malo klasične glasbe, kot strokovnjakinja nabrž veš, da le-ta zelo pomirja!

Kaj se kregate?Jaz sem urednica,mene vprašajte!

glej, Eva Boto je top vokalistka ne samo na tem tekmovanju ampak po moje tudi na sploh v SLo, sploh za njena leta.

ampakl včeraj je naredila napako v cca. 123minuti, tam kjer začne z refrenom … v njem si ti v tebi moje so sledi … in potem se ni več pobrala, žal.

na tem mora še vadit, pač nima izkušnje še, je pa vrhunska to pa itak!

in še hvala sodnikov … so povedali korektno 15letnemu dekletu, ne moreš tako mlade punce na polno na zid pribit zaradi napake, ki je totalno popravljiva … sej dvojčici so pa kar fino okarali, ker onidve sta čist drug karakter in sta tako kritiko potrebovali.

A mi lahko kdo napiše kakšno napako sta naredili dvojčici. Ravno tega nastopa nisem videla.
Hvala!

New Report

Close