Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek za darilo čokolada, ki ji je potekel rok uporabe

za darilo čokolada, ki ji je potekel rok uporabe

Prijatelji pridejo na obisk.

Prinesejo kavo in čokolado.

Včeraj pa nama z možem pade “cuker” in greva po čokolado, da se malce posladkava v dnevni 🙂

Pogledam rok uporabe in je že pred tremi meseci potekel.

Nisva je načela.

Hecno se mi zdi, da nekdo, če že vzame iz omare, da ne pogleda na datum 🙂 Pa še to so takšni prijatelji, ki so dokaj premožni in se radi hvalijo :))))

Mnenja?

Oni točno vedo – ta dva sta reveža, bosta hvaležna za vsako drobtino.

Čokolada je še vedno dobra, kar pojejta jo. Sladke stvari se ne pokvarijo kar tako.

Včasih naletiš na kaj takega tudi v trgovini in sploh ne veš, da je potekel rok.
Kdo pa še gleda na rok uporabe, ko kupi čokolado?

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif
nova
Uredništvo priporoča

moje mnenje je da spet hocs mal mone sprovocirat.
Hkrati sem mnenja da se to pac lah naredi tudi najboljsim in da bi ta prav manijak na cokolado tud to pojedel (pa mu ne bi bilo nic). Uni najbrz sploh datuma niso gledal, tud u trgovin lah dobis tako s pretecenim rokom… Hvalisanje gre pa itak vsakmu na zivce, primerno darilo ali ne.

Meni se je zgodilo, da sem sodelavcu za rojstni dan prinesla, poleg darila, čokolado s pretečenim rokom. Kupila sem jo istega dne kot sem mu dala darilo. Darilo sem že imela, pred službo sem pa še v Špara skočila po čokolado. In je bila že en mesec čez rok. Potem je v pisarni hotel odpreti čokolado in opazil, da je čez rok. mene je bilo tako sram, ker je res izgledalo kot da sem eno staro iz omare potegnila. Hvala bogu je še ni odprl in jaz sem imela v denarnici še račun. Sem šla nazaj in znorela. Je bila pa temna čokolada, ki očitno ne gre blazno v promet.

Tako, da mogoče ni čisto nujno, da so ti dali eno čokolado, ki so jo imeli sto let v omari. Čeprav, če se meni to ne bi zgodilo, bi jaz tudi takoj an to pomislila.

sicer se ne gre o roku uporabe, me je pa to spomnilo, da je enkrat meni prinesla za novo leto huda privatnica, poudarjam huda, ob obisku za tamalga en čokoladni ponaredek, pač zgleda na zunaj kot tablica čokolade, je pa notri daleč o d tega, stalo je pa par centkov, no pa zraven še eno kislico v plastični embalaži od vode, ki naj bi bil vino, pa sploh ne vem , kaj je bilo,nekaj brez pravega okusa, sem samo stran zlila. tko da ja, vse sorte maš

Oni točno vedo – ta dva sta reveža, bosta hvaležna za vsako drobtino.

Reveža glih nisva 🙂
dej mi naslov ti jo pošljem po pošti, zastonj 🙂

Veš kaj, lahko bi pogledla na rok uporabe, sigurno iz omare potegnjeno.

Znani, da taki, ki majo denarja so škrti za popizdit.

Jaz mam BMW-ja, novega, jaz mam novo hišo, jaz mam lepo beba, mlado, moja tamala je najpametnejša, najlepša, mi smo the best. Lej za darilo ti pa dam čokolado, po potečenem roku uporabe, sorry 🙂
Idioti

Moj moz je od mojih starsev za bozic dobil tako darilo iz omare potegnjeno s cokolado, ki ji je rok potekel pred 1 letom 🙁

Meni se je tudi prejšnji vikend zgodilo enako. S tem, da so bile kinder čokoladice pretečene pol meseca. Pa niti ne bi šla gledat na embalažo roka trajanja, če ne bi bile strašansko neokusne in trde.
Upam, da je vsaj podarjena kava še užitna! 🙂

Meni se to ni zgodilo le enkrat, žal, in sedaj vem kako se naj obnašam do takih “prijateljev”.:))

Pretečeno masažno olje, le kaj naj z njim? Ne masiram in ne hodim na masaže.
Od iste osebe dobivam sama taka darila, ki so že prepotovala nekajkrat skozi roke.
Tega res ne bi bilo treba počet, saj je ta oseba dobro situirana, jaz pa tudi in ne rabim nekih daril.

Pojdita k njim na obisk in kaj bosta nesla s seboj, ni dileme. ;))))

Ej, mi smo vsako novo leto tudi srečni dobitniki takih sladkarij s pretečenim rokom. Pa cukrastih čokoladic, ki jih nihče ne je, tudi.

KOmaj čakam naslednje praznike. Ah ja….

Jaz poznam eno družino, ki vse, kar dobi od drugih, spravlja in daje kot darila naprej. Ker smo v sorodu, tudi mi dobimo kaj takega od njih. Med nami že kar krožijo eni vici o teh njihovih “darilih”. Neverjetno, kaj vse jim ljudje nosijo. Je pa večinoma vse tako, ki je šlo že čez mnogo rok. No, če prinesejo k nam, se to potovanje iz rok v roke ustavi, ker pri nas vržemo stran.

kupila sta jo na oddelku ‘z pretečenim rokom uporabe’, da sta malo prišparala….povabita se k njima na obisk in jima jo podarita nazaj

Glede na zmrdovanje nad darili zadnje dni pri nas očitno ni PRAV NOBENE RECESIJE!

Ko bosta onadva imela rojstni dan jima jo lepo nazaj podari,pa bo.

V trgovini večkrat naletim na stvari s pretečenim rokom. Take celo skladajo na polico – videno na lastne oči. Zato vsako stvar 3x okrog obrnem preden jo kupim. Tako, da je ena od možnosti tudi ta.
Ker pa imam tudi sama izkušnje s premožnimi, ki ti v dar prinesejo koledar iz banke (ne delajo na banki), svinčnike s potiskom pizzerije (niso lastniki pizzerije), reklamno vino, ki je šlo že skozi nekaj rok, čokolade s pretečenim rokom…predlagam, da jim ob prvi priliki prineseš to isto čokolado nazaj – kot darilo.

Čisto vedno kadar mi je dala kaksno sladkarijo je bila pretečena,tako da zdaj vedno pogledam kaksen je rok,tast je pa se otrokom enkrat dal kinder jajček pretečen.Groza dobr da sm ga slučajno se jaz en kosček vzela,da sem opazila ,ker pretečena čokolada ima en poseben okus.Fujjjj!!!

Recesija gor dol. Jaz čokolade s 3 mesečnim pretečenim rokom ne bom jedla. Čokolada, ki je že blizu potečenega roka ni več tako dobra, kaj šele 3 mesece po.
Raje si grem iskat novo, 2 Eura pa tudi v recesiji imam.

Vodi moja tašča, ki je svojemu sinu – mojemu možu lani prinesla za rd čokolado, ki je bila dve leti čez rok. Itak, da je potegnila iz omare. Prej nisem nikoli gledala na rok pri sladkarijah, zdaj vedno. Kot bi me pičila kača.

Popolnoma nepomembno. Strupena ni.

Čokolada je bila sigurno iz omare, najbolj boš pa vedela odgovor sama, saj osebi najbolj poznaš. Sama sem za darilo dobila pokvarjeno čokolado in ker osebo dobro poznam, vem da je bilo iz omare, te osebe ne vabim več, ker vidim koliko sem pomembna.

New Report

Close